Back to Question Center
0

Semalt: روش های مختلف برای خرد شدن یک وب سایت کامل

1 answers:

امروزه قراضه وب انجام شده به صورت دستی و یا با کمک برنامه های وب خرابکاری. ابزارهای وب خراب کردن صفحات خود را برای مشاهده و دانلود کنید و سپس داده های برجسته را بدون به خطر انداختن کیفیت، استخراج کنید. اگر به دنبال کل وب سایت هستید، باید برخی از استراتژی ها را اتخاذ کنید و از کیفیت محتوا مراقبت کنید - umzug ins ausland transport kosten.

خراش دستی: روش کپی کردن:

اولین و معروف ترین روش برای کل وب سایت خراش دادن خراش دستی. شما مجبور به صورت دستی کپی کردن و چسباندن محتوای وب و طبقه بندی آن به دسته های مختلف. این روش توسط غیر برنامه نویسان، وب مسترها و مترجمان آزاد برای به دست آوردن داده ها و سرقت محتوای وب در عرض چند دقیقه استفاده می شود. معمولا هکرها این استراتژی را اجرا می کنند و از انواع مختلف ربات ها استفاده می کنند تا یک سایت یا وبلاگ را به صورت دستی خراب کنند.

تجزیه HTML با جاوااسکریپت انجام می شود و صفحات HTML و خطی آن را هدف قرار می دهد.این به شما کمک می کند تا کل سایت را ظرف دو ساعت خراب کنید. این یکی از سریع ترین و دقیق ترین متون یا روش های استخراج اطلاعات است که به طور کامل اجازه می دهد تا سایت های اساسی و پیچیده را از بین ببرد.

DOM تجزیه:

مدل DOM یا سند شیء یکی دیگر از روش های موثر برای کل وب سایت. این معمولا با فایل های XML سروکار دارد و توسط برنامه نویسانی که می خواهند نظرات عمیق از داده های ساخت یافته خود را مورد استفاده قرار دهند استفاده می شود. شما می توانید از پارامترهای DOM برای گرفتن گره های حاوی اطلاعات مفید استفاده کنید. XPath یک تجزیه کننده قدرتمند DOM است که کل وب سایت را برای شما خراب می کند و می تواند با مرورگرهای وب کامل مانند Chrome، Internet Explorer و Mozilla ادغام شود.وب سایت ها با استفاده از این روش باید دارای محتوای پویا برای نتایج دلخواه باشند.

جمع شدن عمودی:

جمع آوری عمودی توسط مارک های بزرگ و شرکت های فناوری اطلاعات ترجیح داده می شود. این روش برای هدف قرار دادن وب سایت ها و وبلاگ های خاص و جمع آوری داده ها، ذخیره آن در ابر استفاده می شود. ایجاد و نظارت بر داده ها برای Verticals های خاص می تواند با استفاده از این روش سرد انجام شود. بنابراین شما نیازی به نگرانی در مورد کیفیت داده های خراب شده نداشته باشید زیرا همیشه عالی است!

XPath:

زبان XPath یا XML مسیر زبان پرس و جو است که اطلاعات را از اسناد XML و وبسایتهای پیچیده به شما می دهد. به عنوان اسناد XML برای مقابله با پیچیده است، XPath تنها راه استخراج داده ها و حفظ کیفیت آن است. شما می توانید از این روش در رابطه با تجزیه DOM و استخراج اطلاعات از هر دو وبلاگ و وب سایت های سفر استفاده کنید.

Google Docs:

شما می توانید از Google Docs به عنوان یک ابزار خرابکار قدرتمند استفاده کنید و اطلاعات را از کل وب سایت ها استخراج کنید. این معروف در میان حرفه ای ها و صاحبان وب سایت ها است. این روش برای کسانی است که به دنبال کل سایت یا چند صفحه در عرض چند ثانیه مفید هستند. شما می توانید یا ممکن است از گزینه Data Pattern برای بررسی کیفیت داده های پاک شده خود استفاده کنید.

متن تطبیق متن:

این یک روش تطبیق منظم بیان است که می تواند کل وب سایت ها را در پایتون و پرل استخراج کند. این روش در میان برنامهنویسان و توسعه دهندگان مشهور است و اطلاعات را از وبلاگها و رسانه های خبری پاک می کند.

December 22, 2017