Back to Question Center
0

چگونه می توان رتبه خود را افزایش داد و بهینه سازی قیمت گذاری خود را با استفاده از ردیاب رتبه بندی آمازون؟

1 answers:

آمازون رتبه بندی کلمات کلیدی ردیاب نرم افزار آنلاین مفید است که طراحی شده برای کمک به وب سایت های سرمایه گذار در این پلت فرم معاملاتی رقابت. این فرصت را برای ترویج محصولات آمازون برای خریداران بی شمار روزانه و افزایش حجم فروش می دهد.

شما باید از این ابزار به صورت منظم برای بهبود حضور نام تجاری خود در آمازون استفاده کنید - ventilatori da soffitto per grandi ambienti scontati. شما باید به طور مداوم کلمات کلیدی هدفمند خود را برای حفظ و تقویت موقعیت خود را دنبال کنید. آمازون ابزار ردیاب تمام طول می کشد بدون هیچ زحمتی با خودکار روند مواضع کلمه کلیدی ردیابی. شما باید زمان زیادی را صرف جستجو در کلمات کلیدی و ساختار داده ها کنید. تمام این اقدامات به طور خودکار در یک دوره کوتاه انجام می شود. ردیاب آمازون چندین بار در روز رتبه بندی خود را بررسی کرده و اطلاعات مربوط به آن را به شما ارائه می دهد. به عنوان مثال، اگر شما می دانید که در آن رتبه بندی خود را پس از آن شما می توانید تحت بهبود خود کار می کنند. یا اگر شما در حال حاضر دارای بالاترین رتبه رتبه بندی در SERP آمازون هستید، می توانید در رتبه بندی برای یک عبارت جستجو دیگر کار کنید، افزایش شانس محصولات خود را در نتایج جستجو نشان می دهد.

به همین دلیل است که با استفاده از ردیاب رتبه بندی آمازون، شما همیشه یک قدم جلوتر از رقبای خود خواهید بود.

مهمترین مزایای ردیاب رتبه بندی آمازون چیست؟

  • شما رتبه بندی فعلی کلمات کلیدی مورد نظر خود را می دانید

اگر شما می خواهید در آمازون موفق باشید، شما باید رتبه فعلی محصول خود را بدانید موقعیت. این داده ها می تواند به بهبود رتبه صفحه آمازون و جذب مشتریان بالقوه خود به نام تجاری کمک کند.

  • شما می توانید تغییرات در رتبه بندی ردیابی

هر گونه تغییر در رتبه بندی نشان می دهد که چیزی با نام تجاری خود اتفاق افتاده است. این می تواند در رتبه بندی آمازون شما کم یا زیاد شود که شما باید بلافاصله به آن پاسخ دهید. ردیاب رتبه بندی آمازون شما را با تمام این داده ها فراهم می کند و به شما اجازه می دهد تا اقدامات هدفمند را سریعا بهبود وضعیت رتبه بندی خود کنید.

  • هدف جستجوی جدید

این ابزار به شما اجازه می دهد که شرایط جستجوی جدید خود را به سیستم اضافه کنید و بالقوه خود را برای هدف قرار دادن آنها به فهرست آمازون خود ارزیابی کنید. ردیاب رتبه بندی آمازون به شما یک حجم جستجو برای هر یک از کلمات کلیدی هدف را نشان می دهد، به شما فرصتی می دهد تا تعیین کنید که آیا هدف آن اهمیت دارد یا خیر. حجم جستجو بالا یک کلمه کلیدی هدفمند می تواند نشان دهنده هر دو - رقابتی و محبوبیت بالا در میان کاربران است. به عنوان یک قاعده، برای رتبه بندی بالا برای کلمات کلیدی با حجم بالا خیلی پیچیده است و شما ممکن است بهتر توجه خود را به شرایط رقابتی کمتری که می تواند شما را به TOP صفحه نتایج جستجو برساند.

  • انجام یک تحلیل رقابتی در یک کلیک

این ابزار به بازاریابان آمازون اجازه می دهد تا کلمات کلیدی بالقوه را ردیابی کنند. شما می توانید یکی از کلمات کلیدی را که رقبای خود را رتبه بندی می کنید اضافه کنید، آن ها را با همان مشابه خودتان مقایسه کنید و ببینید که چگونه آنها رتبه بندی می کنند. اگر دقیقا نمی دانید چه کلمات کلیدی رقبایتان از رتبه بندی شما استفاده می کنند، می توانید عنوان و توضیحات محصولات خود را بررسی کنید.

December 22, 2017