Back to Question Center
0

بررسی سماالت: ابزارهای وب خرابکاری وب که واقعا شما را راهنمایی می کنند

1 answers:

ما می دانیم که web scraping پیچیده است تکنیک هایی که هدف قرار دادن و استخراج اطلاعات از انواع وب سایت ها را شامل می شود. اکثر کسب و کارها بر روی داده ها بستگی دارد و یک ابزار ساده وب خراب کردن می تواند مشکلات مربوط به داده های مختلف را حل کند که محتوای پویا و مفیدتری را ارائه می دهد.

مزایای قابل ملاحظه ای از ابزارهای وب کم کردن استفاده از آنها آسان است و می تواند داده های دقیق را ظرف چند ثانیه استخراج کند. برخی از گزینه ها رایگان هستند، در حالی که دیگران پرداخت می شوند. ابزارهای وب خراب کردن بر اساس ویژگی ها، گزینه ها و قابلیت حمل آنها متفاوت است - ray ban marrom degrade original. برخی از آنها نیاز به کدهای در حالی که دیگران نیازی به داشتن مهارت های برنامه نویسی ندارند.

1. ParseHub

ParseHub پشتیبانی از کوکی ها، تغییر مسیر ها، جاوا اسکریپت و AJAX را برای ردیابی و چندین وب سایت خراب می کند. این می تواند اطلاعات را شناسایی و استخراج کند، به لطف تکنولوژی یادگیری ماشین برای ایجاد آن امکان پذیر است. ParseHub جالب ترین و توصیه شده ترین داده های وب ابزار برای به روز، تولید فایل های خروجی در فرمت های مختلف. این برای کاربران لینوکس و ویندوز ایده آل است و یک برنامه وب رایگان با پنج گزینه خزنده است.

2. Agenty

آیا شما به دنبال استخراج مقدار زیادی از اطلاعات یا برنامه ریزی برخی از پروژه های خزیدن وب، Agenty انجام وظایف زیادی را برای شما انجام دهد. با استفاده از این ابزار، شما می توانید مشاغل مختلف خراب را همزمان اجرا و مقدار زیادی از داده ها را خراب کنید. این اطلاعات را در قالبهای JSON، TSV و CSV فراهم می کند و با استفاده از API ها برای جمع آوری داده ها به صورت اتوماتیک در زبان برنامه نویسی انتخابی شما را فراهم می کند. نسخه رایگان آن دارای تعداد محدودی از گزینه ها است، بنابراین شما می توانید نسخه پرداخت شده همراه با تضمین بازگشت پول داشته باشید.

3. CloudScrape

CloudScrape یکی دیگر از ابزارهای حذف داده وب است که از یک مجموعه عظیم داده پشتیبانی می کند و نیازی به دانلود ندارد. این برنامه مبتنی بر مرورگر به راحتی می تواند خزنده ها را تنظیم کند و اطلاعات زمان واقعی را برای شما استخراج کند. بعدا می توانید داده های استخراج شده را در Google Drive و Box ذخیره کنید. net یا دریافت آن به صورت CSV و JSON صادر می شود.

4. Datahut

Datahut یک ابزار استخراج داده وب با مقیاس پذیر، انعطاف پذیر و سازمانی است که برای تمام نیازهای داده شما نیاز دارد. شما می توانید اطلاعات دقیق را با قیمت مناسب و تضمین 100٪ پول نقد دریافت کنید. شما باید در نظر داشته باشید که هیچ نسخه رایگان Datahut وجود ندارد، اما نسخه حق بیمه آن بودجه مناسب است و مناسب برای راه اندازی و شرکت های تاسیس شده. این داده ها را از چندین سایت جمع می کند و محصولات، محتوا، تصاویر و پروفایل های شما را جمع آوری می کند.

5. میزبانی وب. io

وبگاه. io یک برنامه وب است که دسترسی مستقیم و آسان به داده های ساخت یافته را فراهم می کند و از تکنولوژی خزنده وب برای انجام انواع توابع استفاده می کند. این توانایی سایت شما را نشان می دهد و داده ها را از صفحات وب مختلف در بیش از 200 زبان استخراج می کند. این فایل ها از فایل های RSS، JSON، HTML و XML پشتیبانی می کند.

6. Fivetran

یکی از بهترین ابزار خراب کردن داده Fivetran. این یک جمع کننده قدرتمند و قابل اعتماد است و انرژی و زمان شما را ذخیره می کند. در یک زمان خاص، Fivetran می تواند از 100 تا 100000 صفحه وب بدون هیچ گونه عیب بگیرد.

December 22, 2017