Back to Question Center
0

سمولت سهام 7 بهترین ویژگی های ابزار خرابکاری

1 answers:

با استفاده از Data Scraping Studio، شما می توانید اطلاعات را از وب سایت های انتخابی خود را در کمتر از 5 دقیقه. بدون تردید، این یکی از بهترین و مفیدترین ابزار وب ابزار در اینترنت است. Data Scraping Studio دارای یک رابط کاربری قدرتمند و کاربر پسند و داده های خرابی از سایت های Ajax، سایت های محافظت شده با رمز عبور، سایت های ساده و دینامیکی، XML، JSON و دیگر منابع مشابه - box sigelei 100w mod. برخی از ویژگی های شگفت انگیز آن ذکر شده است.

1. جستجوی آسان کلمه کلیدی:

درست مانند همه اسکرپای معروف دیگر، Data Scraping Studio یک راه بهتر برای جستجوی کلمات کلیدی فراهم می کند. شما فقط باید این ابزار را دانلود کنید و فعال کنید و از آن برای سازماندهی اطلاعات خود بر اساس کلمات کلیدی خود استفاده کنید. آن را به ارمغان می آورد بسیاری از کلمات کلیدی و عبارات برای الهام از. بنابراین، نه تنها اطلاعات شما را خراب می کند، بلکه آن را براساس کلمات کلیدی کوتاه و دلخواه خود تنظیم می کند.

2. تحقیقات بازار:

Data Scraping Studio تنها تراشه است که جستجو بازار خوبی برای کاربران خود انجام می دهد. بر خلاف سایر اطلاعات معمولی ، این ابزار به نتایج کیفی بر اساس جستجوی شما می پردازد. بنابراین، مناسب برای بازاریابان، محققان آنلاین، دانش آموزان، روزنامه نگاران، و محققان است.

3. ادغام داده های وب:

بهترین دلیل استفاده از Data Scraping Studio این است که گزینه های مفید برای ادغام داده های وب فراهم می کند. این سازگار با تمام مرورگرهای وب و سیستم عامل های موجود است، و به شما این امکان را می دهد که اطلاعات خود را خراشیده کرده و آن را با توجه به خواسته های خود ادغام کنید.

4. مقایسۀ داده ها

حتی مقادیر بالای اطلاعات می توانند اطلاعات دو یا چند وب سایت را مقایسه نکنند. خوشبختانه، Data Scraping Studio این گزینه را دارد و به شما امکان می دهد داده های صفحات وب مختلف را تجزیه و تحلیل کنید تا اطمینان حاصل کنید که نتایج کافی و قابل اعتماد دریافت می کنید. علاوه بر این، این ابزار کمی اطلاعات داده ها را ویرایش می کند و تمامی خطاهای تلفظ شده و دستوری را از خروجی های شما حذف می کند.

5. نظارت بر کیفیت:

این برنامه کیفیت داده های خود را در حالی که از استخراج. این بدان معنی است که شما نیازی به نگه داشتن چشم در استخراج نیست، زیرا این ابزار به طور خودکار اطلاعات قابل خواندن و مقیاس پذیر را در قالب مورد علاقه خود را.

6. مشخصات / مشخصات محصول ارائه شده:

کاربران این نرم افزار دسترسی آسان به مشخصات و جزئیات محصول را فراهم می کنند. این بدان معنی است که اگر از وبسایت تجارت الکترونیک خود برای استفاده از Data Scraping Studio استفاده می کنید، می توانید از غول هایی مثل آمازون و eBay بدون به خطر انداختن کیفیت. شما می توانید این ابزار را برای دریافت جزئیات محصول، لیست اسامی آنها، شرح آنها و حتی تصاویر را امتحان کنید. بنابراین، می توان گفت که Data Scraping Studio یک جایگزین عالی برای Scraper آمازون و Data Extractor فیس بوک است.

7. اطلاعیه ها:

کاربران مختلف در مورد عدم وجود هشدار از کارهای خرابکاری شکایت دارند. بر خلاف ابزارهای معمول، Data Scraping Studio به شما هشدار می دهد که داده ها از بین رفته اند. شما فقط باید تنظیمات خود را تنظیم کنید و شروع به دریافت اعلان ها در صندوق پستی خود کنید. شما همچنین می توانید با استفاده از گزینه های خاص خود به تلفن همراه خود هشدار دهید. بنابراین، Data Scraping Studio نرم افزار کامل است که با هدف ایجاد فرایند استخراج داده ها راحت تر و راحت تر است. بهترین چیز این است که آن را بدون هزینه می آید.

December 22, 2017