Back to Question Center
0

Web Scraping Tutorial از Semalt Expert برای کاربران غیر حرفه ای

1 answers:

در حال حاضر اینترنت به عنوان شماره یک که اکثریت مدیران و وب جستجوگران اطلاعاتی را که نیاز دارند جستجو می کنند. وب یک پلت فرم بزرگ است و مردم باید از ابزار مناسب برای استخراج تمام اطلاعاتی که می خواهند استفاده کنند. یکی از مهمترین چیزها اینست که بدانیم که چگونه داده های مناسب را پیگیری کنیم. به عنوان مثال، آنها ممکن است بخواهند یک مجموعه داده آبجو خرچنگ را خراب کنند و بعدا بتوانند نتایج را تجزیه و تحلیل کنند - how much is a kangertech.

با این حال، در ابتدا، کاربران باید بدانند چگونه آنها را با پروژه های خود شروع می کنند. اگر آنها بخواهند، می توانند از یک وب سایت با استفاده از پایتون یک مجموعه داده آبجو را از بین ببرند.

Web Scraping: یک ابزار استخراج موثر

وب Scraping می تواند به جستجوگرهای وب کمک کند تا به طور خودکار تعدادی از داده ها را از صفحات مختلف وب در سراسر شبکه پیدا کند. این یک ابزار بسیار موثر است که قادر به ارائه نتایج خاص در عرض چند دقیقه است. امروزه بسیاری از مدیران فروش از این ابزار برای استخراج قیمت ها، لیست محصولات و موارد دیگر استفاده می کنند. به عنوان مثال، کاربران می توانند از Web Scraper کد را برای لیستی از محصولات مورد علاقه خود، و همچنین رتبه بندی آنها از وب سایت فروشگاه الکترونیکی. در حقیقت، حذف یک وب سایت یک راه موثر برای جمع آوری هر گونه اطلاعاتی است که شما نیاز دارید و کیفیت محصولات و خدمات ارائه شده را بهبود می بخشد.

یک بیت از برنامه ریزی

جستجوگرهای وب که می خواهند منطق را برای استفاده از اسکرپ استفاده کنند، باید طرح های خود را. اولا، آنها باید تصمیم بگیرند که چه نوع اطلاعاتی را که می خواهند از این یا آن وب سایت جمع آوری کنند. به عنوان مثال، ممکن است بخواهند صفحات حاوی اطلاعات مربوط به آبجوسازی را استخراج کنند. و این یک مشکل بزرگ نیست زیرا تعداد زیادی از صفحات وب این اطلاعات را ارائه می دهند.

کد HTML را چک کنید

اگر آنها میخواهند برداشتن همه اطلاعات خود را در مورد آبجو تزئینی، آنها باید به کد ویژه (HTML) آبجو تزئینی نگاه کنند صفحه وب. آنها باید بدانند که اکثر مرورگرهای وب راهی برای شناسایی کد منبع HTML وب را با یک کلیک ارائه می دهند. برای مثال، در Google Chrome، جستجوگرهای وب می توانند بر روی یک عنصر در وب سایت خاصی کلیک راست کرده و سپس بر روی "بازرسی" کلیک کنید تا کد HTML را ببینید.

پایگاه داده های آبجو و آبجو

پایگاه داده آبمیوه گیری بسیار ساده است برای ایجاد. جستجوگرهای وب فقط باید تمام ستون های مربوطه در مجموعه داده ها را انتخاب کنند، هر تکراری را حذف کرده و سپس آن را بازنشانی کند. با بازنشانی این شاخص، یک شناسه مخصوص برای هر آبجوسس ایجاد کنید. آنها هنگام ایجاد یک مجموعه داده برای آبجو به این شناسه نیاز دارند، زیرا به این ترتیب آنها می توانند هر آبجو را با یک شناسه آبجوسازی خاص مرتبط سازند.همچنین، آنها می توانند یک مجموعه داده ای برای آبجو ایجاد و جایگزین همه اطلاعات تکراری در مورد آبجوسازی، مانند نام و مکان. سپس آنها می توانند هر نوع آبجوسازی را با نوعی آبجو مطابقت دهند.

استفاده از متغیرها مانند شهر و ایالت

از طریق مجموعه داده های برای کارخانه های آبزیان، می توانند ستون ها را برای محل کارخانه های شیرینی سازی، مانند شهر و ایالت که در آن هر آبجوسازی قرار دارد. آنها می توانند با استفاده از تابع تقسیم این دو متغیر را جدا کنند.

December 22, 2017