Back to Question Center
0

راه هایی برای افزایش فروش آمازون بریتانیا چیست؟

1 answers:

صاحبان آمازون این تجارت را به عنوان یک کتابفروشی آنلاین آغاز کردند. امسال Amazon 20 ساله خود را به عنوان بزرگترین خرده فروش اینترنتی جشن می گیرد. این یک نمونه ی روشن از این است که چگونه صبر و کار سخت می تواند یک کسب و کار محلی کوچک را به یکی از برجسته ترین پلتفرم تجاری جهان تبدیل کند.

محبوبیت این پلت فرم با فروشندگان افزایش می یابد. طبق آمار آماری، $ 88،000 هر دقیقه در سطح جهانی در این پلتفرم تجاری صرف می شود. بنابراین، این یک فرصت عالی برای فروشندگان است تا کسب و کار خود را در آنجا گسترش دهند و درآمد کلی را افزایش دهند - sonniger tag wonniger tag.

با این حال، آن را به عنوان آسان به عنوان قبل از، برای افزایش فروش در آمازون نیست. هر روز هزاران نفر از بازرگانان آنلاین جدید سعی می کنند شانس خود را بر روی این پلت فرم و پس از آن رقابت با پیشرفت هندسی رو به افزایش است. به همین دلیل است که در این پلتفرم قابل مشاهده است شما نیاز به دانستن برخی از روش های روی حیله و تزویر، چگونه برای افزایش فروش خود را در آمازون بریتانیا و قادر به آنها را به عمل تبدیل شده است.

این مقاله برای نشان دادن چگونگی بهبود حساب تجاری آمازون شما برای مشتریان بالقوه خود از سراسر جهان قابل رویت است.بنابراین اجازه دهید ما در مورد برخی از ترفندهای بهینه سازی آمازون بحث کنیم.

تکنیک های عملی برای افزایش فروش شما در آمازون انگلستان

  • دریافت ها

قدرت بررسی ارگانیک را نمی توان دست کم گرفت. آنها برای ارتقاء کسب و کار شما ضروری هستند، زیرا کاربران تصمیم خود را بر اساس بررسی محصولات شما ایجاد می کنند. به طور کلی، تصمیم خریدار یک فرایند تصمیم گیری مشتریان احتمالی در رابطه با معاملات قبلی در هنگام خرید یک محصول یا خدمات است. بررسی بهتر محصولات شما، بالاترین شما را در صفحه نتایج جستجوی آمازون رتبه بندی کنید. براساس اطلاعات آماری، بیش از 88 درصد از مشتریان قبل از خرید، نظرات بازخورد را بررسی می کنند.

به عنوان یک بازاریاب آنلاین آینده نگر، شما باید بیش از آشکار فکر کنید و به دنبال روش های عالی برای ایجاد بازخورد. به عنوان مثال، بررسی های خود را در مورد محصولات خود که حاوی چند رسانه ای است پیدا کنید. کلیه بررسی ها با تصاویر محصول یا فیلم های جعبه یابی می تواند برای ارتقاء آگاهی از نام تجاری شما مفید باشد. شما می توانید مشتریان خود را برای انجام چنین بررسی خلاقانه برای تخفیف یا یک هدیه تشویق کنید. اگر شما مردم محلی را می شناسید که از محصول شما لذت برده اید، سپس از آنها بخواهید تا بر روی صفحه آمازون خود را بررسی کنند.

علاوه بر این، شما می توانید از برنامه های بازخورد مختلف برای افزایش حجم بررسی های ارسال شده استفاده کنید و بازخورد خنثی یا منفی را به مثبت.

همانطور که قبلا ذکر شد، بازخورد مثبت می تواند بر روی رتبه بندی کسب و کار شما در آمازون تاثیر بسزایی داشته باشد

  • . بنابراین برای ایجاد بازخورد کیفی جدید، شما می توانید مشتریان تخفیف خود را در ازای بررسی ارائه دهید. در نتیجه، ممکن است بلافاصله رتبه بندی جستجوی آمازون شما را بهبود بخشد و به شما برای افزایش فروش خود کمک کند.

    علاوه بر این، ایده خوبی است که به صورت منظم ایجاد کنید. این به شما کمک می کند تا یک تصویر مثبت از نام تجاری خود ایجاد کنید و حسن نیت خود را ایجاد کنید. اگر کاربران باقی بمانند تا کیفیت محصولات خود را برآورده کنند، احتمالا بعدا به شما خواهند رسید.

December 22, 2017