Back to Question Center
0

Semalt Review - نرم افزار استخراج اطلاعات وب برای پروژه های آنلاین شما

1 answers:

قراضه وب می تواند با هر مرورگر وب یکپارچه شود. شما فقط باید به زمینه های داده ای که می خواهید جمع آوری کنید اشاره داشته باشید و این ابزار برای شما بقیه را انجام خواهد داد. آنها برای شرکت ها و کارشناسان طراحی شده و نیازی به مهارت های فنی ندارند. برخی از این ابزارها با ویندوز سازگار هستند، در حالی که دیگران برای کاربران لینوکس مناسب هستند.

1. 80 پاها

80legs سرویس معروف وب خزنده و استخراج اطلاعات است - free logo sitesi. این به شما اجازه می دهد تا وب سایت های خالی را ایجاد و اجرا کنید تا نتایج دلخواه خود را دریافت کنید. 80 legs در بالای شبکه رایانه توزیع شده توزیع شده است و اطلاعات را از صفحات مختلف وب در عرض چند دقیقه ساخته شده است.

2. ParseHub

ParseHub یکی از بهترین و شگفت انگیز ترین نرم افزار وب کم برای پروژه های آنلاین شما است. این داده های مفید و قابل خواندن را از صفحات مختلف وب استخراج می کند و نتایج را در قالب های Ajax و جاوا اسکریپت وارد می کند. با استفاده از این برنامه، شما می توانید از طریق فرم ها جستجو، باز کردن افتادن، ورود به سایت های مختلف، و به راحتی استخراج داده ها از نقشه ها و جداول. خروجی ها در فرم های JSON و Excel ارائه می شوند.

3. وارد كردن. IO

واردات. io یک ابزار موثر و قابل اعتماد . این برای شرکت های مستقل به مارک های چند ملیتی مناسب است و می تواند تحقیقات علمی خود را پیش ببرد. این روزنامه نگار عالی است و به جمع آوری اطلاعات از صفحات مختلف وب کمک می کند. این ابزار خراب کردن داده ها محصول SaaS را ارائه می دهد و شما را قادر می سازد تا داده های خام را به فرم های مورد نیاز تبدیل کنید.

4. Dexi. io

همراه با تکنولوژی پیشرفته ماشین آموزش، Dexi. io فوق العاده و یکی از پرطرفدار ترین نرم افزارهای وب در اینترنت است. این توسط Henrik، یک برنامه نویس رایانه ای طراحی شده است، و پردازش داده ها را به صورت خودکار انجام می دهد و به شما بهترین نتایج ممکن را می دهد. پلت فرم اتوماسیون هوشمند Dexi توسط بیش از 20 هزار شرکت مانند سامسونگ، مایکروسافت، آمازون و PwC مورد اعتماد قرار گرفته است.

5. میزبانی وب. IO

وبگاه. io کمک می کند تا شرکت ها را جمع آوری، خراب کردن و سازماندهی داده ها در یک راه کارآمد و موثر. این یک برنامه مبتنی بر ابر است که به راحتی قابل استفاده است و فوری نتیجه مقیاس پذیر را فراهم می کند. میزبانی وب. IO یک جایگزین عالی برای Mozenda است و می تواند در سطوح واحد کسب و کار مستقر شود. با استفاده از این ابزار، می توانید نتایج را در فرمت های TSV، JSON، CSV و XML منتشر کنید.

6. Scrapinghub

Scrapinghub یکی از مفید ترین برنامه های حذف اطلاعات برای استفاده است. این به ما اجازه می دهد تا بدون داشتن دانش برنامه نویسی، صفحات مختلف وب را از بین ببریم. علاوه بر این، Scrapinghub به ما قدرت خزنده وب سایت ها را از چندین آدرس IP و یا مکان.

7. Scraper ویژوال

Scraper ویژوال عالی برای استخراج داده ها از تصاویر و فایل های PDF است. برای شرکت ها و برنامه نویسان سخت است برای جمع آوری اطلاعات از سایت های رسانه های اجتماعی، اما Visual Scraper می تواند اطلاعات را از فیس بوک و توییتر نیز جمع آوری کند. خزنده آنلاین خود را آسان می کند تا شما را به فهرست صفحات وب خود و بهبود عملکرد کلی سایت خود را.

8. هاب خالی از سکنی

هاب فریبنده یک برنامه پیشرفته وب است. این طراحی شده است که اطلاعات را از منابع محلی و آنلاین ترسیم کند و URL ها، تصاویر، اسناد وب و عبارات را شناسایی کند، کار شما را آسان تر و بهتر می کند. این می تواند خروجی ها را در فرمت های غیر سازمان یافته و سازماندهی فراهم کند و داده های شما را به صفحات گسترده صادر کند.

December 22, 2017