Back to Question Center
0

چگونه می توانم بهترین لینک های DoFollow با کیفیت بالا، علاوه بر نظر دادن و ارسال مهمان؟

1 answers:

ایجاد لینک نسبتا خوب با غنی با با کیفیت بالا لینک ها DoFollow یک کار قطعا چالش برانگیز است. فقط به این دلیل است که هر backlink اشاره به وب سایت یا وبلاگ شما هنوز هم در میان سیگنال های ارزیابی اصلی که توسط موتورهای جستجو اصلی مانند گوگل خود را در نظر گرفته. و به دلایلی، ما اغلب در پست ها و نظرات مهمان شرط می بندیم تا برخی از پیوندهای اضافی برای هدف SEO را جذب کنیم، نه به دنبال روش های دیگر برای ساختن لینک آلی - unlimited websites. به همین دلیل است که در زیر من قصد دارم به شما سه راهنمایی زیر را برای ایجاد لینک های با کیفیت بالا DoFollow و طرح های نامرتب طرح ساختمان لینک.

سه تکنیک هایی که به ندرت مورد استفاده قرار می گیرند برای دریافت لینک های با کیفیت بالا DoFollow

راهنما گزارشگر خارج (HARO)

این وب سایت احتمالا بهترین مکان برای دریافت برخی از لینک های بالا DoFollow با کیفیت بالا - به طور مستقیم از منابع رسانه ای معتبر مقابله به طور عمده با اخبار. همه چیزهایی که در اینجا نیاز دارید فقط برای ثبت نام و نگه داشتن صندوق پستی خود است. شما در حال دریافت حدود سه اطلاعیه روزانه از خبرنگاران واقعی همیشه به دنبال برخی از موضوعات داغ. با توجه به این که موضوع مربوط به صنعت طاقتفرسا یا تجارت شما نیست، دریغ نکنید که پاسخ دهید و یک قطعه محتوا مفید برای کسب برخی از لینکهای با کیفیت بالا DoFollow برای آن ارائه دهید.

Leverage Infographic

تغییر بخشیدن به محتوای متن ساده خسته کننده شما را به چیزهایی که به طور مشخص بیشتر نشانگر و بصری جذاب است - مانند infographics یا صفحات گسترده - همچنین یک راه عالی برای تشویق بازدید کنندگان شما برای به اشتراک گذاری، اشتراک ، تولید سرب، و البته با لینک های با کیفیت بالا DoFollow به شما ارتباط. نکته این است که اکثر ما استفاده مؤثر از infographics برای ساخت پیوند طبیعی را دست کم بگیریم. ایجاد infographics سمت راست اغلب به اشتباه فرض می شود که یک کار زمان گیر و واقعا سنگین است. اما همه چیز خیلی ساده تر از شما ممکن است فکر کنید. فقط از ابزارهای خاص مانند Canva، Piktochart یا Infogr استفاده کنید. من - و این کار را پیش از این نگران کننده تبدیل به چند دقیقه است. هنگامی که اولین اطلاعات مربوط به شما انجام می شود، فراموش نکنید که آن را به یکی از سایت های ارسالی هدفمند (مانند ویژوال) ارسال کنید. لای Cool Infographics؛ فقط Infographic؛ Infographics خالص و غیره. ). یا ممکن است شما بعضی از وبلاگ نویسان هم در طاقچه خود را تبلیغ کنید تا بتوانید آنها را برای یک پست مهمان آزاد به شما معرفی کنید و لذت ببرید و از دو لایسنس DoFollow با کیفیت بالا در عوض.

بازگرداندن لینک

مراجعه پیوند یک کار ساده است که به عنوان یک سحر و جادو واقعی کار می کند. به طور جدی، در اینجا این است که چگونه کار می کند. از ابزار Buzzsumo Online Checker برای پیدا کردن اشاره به یک نام تجاری کسب و کار، وب سایت یا وبلاگ خود استفاده کنید - همه چیزهایی که لازم دارید فقط برای شناسایی افرادی که هنوز به شما ارتباطی ندارند. بعد، از طریق ایمیل به عنوان یادآور مودبانه، یک پیام کوتاه سریع را اجرا کنید. اصلاح لینک ها واقعا آسان و صاف تاکتیک برای به دست آوردن با کیفیت بالا لینک های DoFollow که به برخی از دلایل به پروفایل لینک خود را برداشت نشده است. بنابراین، زمان آن است که آنچه را که قبلا سزاوار کرده اید، بازگردانید، درست است؟

December 22, 2017