Back to Question Center
0

Semalt: 4 ابزار Data Scraping که باعث صرفه جویی در وقت شما می شود

1 answers:

برنامه نویسی بخشی از علوم داده است. یکی باید مهارت های برنامه نویسی عالی را برای دستیابی اطلاعات به دست بیاورد. با این حال، برخی افراد نمیتوانند زبانهای برنامهنویسی متفاوت را بیاموزند و به دنبال جایگزینی مناسب باشند - visage nuxe. داده های زیر ابزار خراب کردن برای غیر برنامه نویسان عالی است.

1. آزمایشگاه های کیمونو

آزمایشگاه های کیمونو برای مدت زمان زیادی است. این یکی از بهترین و شگفت انگیز ترین برنامه های کاربردی است. این برنامه منبع باز با نسخه آزمایشی 15 روزه همراه است، اما نسخه رایگان آن نیز موجود است. آزمایشگاههای کیمونو کل وب سایت را از بین جمع آوری داده ها تا خرابکاری و اعتبارسنجی و استقرار برداشتند. آزمایشگاه های کیمونو همچنین به عنوان یک خزنده وب قدرتمند کار می کنند و می توانند بدون هیچ گونه کد استفاده شوند. در بالای آن، به شما امکان می دهد تعداد زیادی از سایت ها را در همان زمان بریدگی کنید و در کیفیت به هیچ وجه مصالحه نکنید. آزمایشگاه های کیمونو همیشه اولین انتخاب شرکت هایی است که برای جمع آوری داده ها، تجسم و سازمان استفاده می شوند. این همچنین تجزیه و تحلیل داده های بزرگ را برای کاربران خود پیاده سازی می کند، و کار آنها را ساده تر می کند.

2. وارد كردن. io

خرابی داده ها برای غیر برنامه نویسان قبل از آن هرگز خیلی آسان نبود. این یک پلتفرم خودکار استخراج وب است که توسط متخصصان ساخته شده و ادعا می کند که تعداد زیادی از صفحات وب را تا کنون خراب کرده است. وارد كردن. IO نه تنها برای غیر برنامه نویسان بلکه برای دانشمندان داده نیز عالی است. این ابزار به طور خودکار بهترین اطلاعات برای شما را قبل از شروع پردازش آن تشخیص می دهد و توسط متخصصین متخصص استخدام نیز استفاده می شود. پارامترهای فوق العاده آن شما را برای انتخاب اطلاعات بدون خطا آسان می کند و آن را در فرمت دلخواه از بین می برد.

3. فیس بوک و توییتر API ها

برای کارشناسان رسانه های اجتماعی، تازه کارها و غیر برنامه نویسان، API های فیس بوک و توییتر کاملا موثر هستند. آنها از طریق API های خاص به سرویس های خراش دادن داده ها دسترسی پیدا می کنند و فقط چند دقیقه طول می کشد تا داده های شما در فرمت دلخواه بریده شود. با استفاده از منابع تعریف شده برای ایجاد مجموعه داده ها و بدون نیاز به مهارت های برنامه نویسی و دانش فنی، هیچ وقت صفحات وب شما را خالی نمی کند. API ها به حل مشکلات مربوط به داده های مختلف کمک می کنند، خطاهای متن خود را شناسایی و ویرایش می کنند و اطلاعات با کیفیت بالا را از هر دو تصویر و ویدیو برای کاربران به دست می آورند.

4. Scraper (فرمت کروم)

اگر شما به طور منظم با استفاده از Google Chrome کار میکنید و این مرورگر وب شماست، شما فقط Scraper را امتحان کنید. این یکی از بهترین و موثر ترین برنامه های ریزش داده است. این است که با تکنولوژی یادگیری ماشین ساخته شده است و به طور خاص برای غیر برنامه نویسان طراحی شده است. اسکرابر می تواند اطلاعات مفیدی را برای شما استخراج کند و دارای ویژگی های برجسته بسیاری است. گزینه تشخیص هرزنامه شما اجازه می دهد از داده های هرزنامه خلاص شوید و اطلاعات را براساس نیازهای شما بدون هر گونه اشتباه یا اشتباه دستوری سازماندهی کنید.اسکرپر همچنین به تجزیه و تحلیل نظرات پست و ایمیل ها، گرفتن اطلاعات به خوبی استخراج و تعیین اینکه آیا برای کسب و کار شما مفید است یا نه.

بر خلاف سایر ابزارهای معمول برداشتن اطلاعات، سرویس های فوق 4 نیازی نیست که شما از نظر فنی. همچنین، شما لازم نیست که زبان برنامه نویسی را یاد بگیریم تا بتوانیم از این اسکرپری . شما فقط باید آنها را نصب کنید و آنها را فعال کنید تا از گزینه های خود و ویژگی های خرابکارانه استفاده کنید.

December 22, 2017