Back to Question Center
0

آیا می توانید به من کمک کنید که ردیاب کلمات کلیدی آمازون مناسب را انتخاب کنید تا در بازار هدایت شود؟

1 answers:

صرف نظر از صنعت و یا رده بندی محصول شما در فروش، شما باید صفحات محصول خود را بهینه سازی شده به منظور شانس قوی تر برای موفقیت تعداد بیشتری از فروش معاملات را حفظ کند. در حالی که آمازون احتمالا بزرگترین تجارت الکترونیک و خرده فروش قطره ای در جهان است، شما برای انجام این کار بیش از حد برای انجام این کار، بیش از حد برای پیگیری و بیش از حد برای بهبود در آن وجود دارد. بنابراین، چگونگی مدیریت همه کارهای زمان گیر و گاهی اوقات کارآمد؟ در اینجا دقیقا دقیقا همان چیزی است که ردیاب کلمات کلیدی آمازون و ابزار تحقیق رقابتی به بازی می آیند.

البته هیچ نرم افزاری نهایی یا چارچوب آنلاین وجود ندارد که بتواند همه چیز را برای شما به شیوه ای خود هدایت کند - угловые диваны улан-удэ. اما ابزارهای ردیاب کلمات کلیدی آمازون و حامیان مفید نرم افزار می توانند این چیزها را بسیار ساده تر کنند. حداقل کسانی که در رابطه با تحقیقات کلیدی عمیق و بینش رقابتی با ارزش هستند، به طوری که به شدت مورد نیاز برای زنده ماندن در بازار واقعا مبهم و بسیار رقابتی هستند.

Top 3 Amazon Keyword Tracker Tools

Google Keyword Planner

به طور جدی، غول جستجو به عنوان راه حل مناسب ایده آل برای شروع یک تحقیق کلیدی کلمات کلیدی با راه درست از همان ابتدا راه اندازی شده است. منظورم این است که علی رغم این ابزار پیش فرض به طور خاص برای فروش در آمازون طراحی نشده است، هنوز هم بسیار مفید است برای گرفتن یک عکس بزرگ از بالقوه برنده شدن از ترکیب های جستجو استفاده شده توسط خریداران واقعی در سراسر جهان، و همچنین داشتن یک درک اولیه از حجم جستجوی نسبی و سطح فعلی رقابت، به ویژه برای عبارات کلمات کلیدی خود را به طور دقیق هدف قرار داده است.

توجه داشته باشید، با این حال، برنامه ریزان کلمات کلیدی گوگل تنها اولین قدم در راه گرفتن رهبری در بازار است. این بدان معنی است که بعدا شما باید ابزار مورد نظر خود را برای ردیاب کلمات کلیدی آمازون انتخاب کنید، فقط برای اجتناب از گمراه کردن با مجموعه ای از داده های ناهموار که از منابع مختلفی متمایز شده اند و لزوما خرید قاطع خرید ندارند.

FreshKey

اگر چه ابزار بعدی ردیاب کلمات کلیدی آمازون رایگان نیست (چیزی حدود 20 دلار در هر ماه هزینه می کند)، قطعا پرداخت می شود ، مطمئنا. ابزار پیشنهادی کلمات کلیدی FreshKey می تواند نقطه ای عالی باشد تا در نهایت با ایده های کلیدی کلیدی تر، تغییرات مفید و دور از دسترس، کلمات کلیدی طولانی مدت LSI و همچنین دسته بندی بسیار مفید - که به مراتب فراتر از مفهوم اصلی موتور بهینه سازی موتور جستجو. به جای محدود کردن خودتان تنها با یک ابزار اساسی یا صرفه جویی در پول در هر گزینه پیشرفته و در نتیجه پرداخت، من توصیه می کنم FreshKey را به عنوان منبع تقریبا نامحدود برای برنده شدن کلمات کلیدی و یک چیز واقعا مفید زمانی که آن را برای از بین بردن هر گونه عبارت جستجوی بالقوه منفی است که ممکن است و همچنین توانایی رتبه بندی خود را در آمازون را فلج می کند.

Soovle

آخرین ابزار جستجوی کلمات کلیدی آمازون برای امروز، Soovle، یک راه حل رایگان و آسان برای استفاده است که برای حفظ لیست محصولات شما همیشه به روز نیست بدون صرف زمان زیادی در تحقیق دستی. بیشترین درخواست های جستجو شده مورد استفاده مشتریان زنده را که هر روز خریداری می کنید را تنها با آمازون بررسی کنید، اما در سایر سیستم عامل های تجارت الکترونیک مانند eBay یا Alibaba Store. علاوه بر این، این همیار آنلاین میتواند قویترین طرفهای خود را به ویژه هنگامی که به فکر فروپاشی عظیم ایده ای از کلمات کلیدی امیدوار کننده و آزمایش با ترکیبات محبوب محبوب محبوب مورد استفاده کاربران زنده در موتورهای جستجوی بزرگ.

December 22, 2017