Back to Question Center
0

آیا می توانید به من کمک کنید که لینک های PR بالا را برای فروش پیدا کنم؟

1 answers:

من متوجه شدم که همه چیز را آسان برای پیدا کردن محل مناسب و امن ارائه لینک های بالا PR برای فروش پیدا نمی کند. و البته، تقریبا غیرممکن است که لینک های کافی با مجوز دامنه بالا، امتیاز PageRank، و رتبه بندی مجوز صفحه - به طور کاملا طبیعی، بدون هیچ گونه معامله پرداخت شود. در حالت ایده آل، با استفاده از منابع قانونی فقط برای دریافت لینک های با کیفیت به صفحات وب سایت یا وبلاگ خود مراجعه کنید. و من تعدادی از مکان های برای شما برای پیدا کردن لینک بالا PR برای فروش - امیدوارم با کمترین خطر ممکن است به خود جریمه رتبه بندی با Google.

مکان های مناسب با لینک های بالا برای فروش

بدون نیاز به اتلاف وقت خود را به شما این یادآوری خسته کننده - هر گونه اقدامات مربوط به لینک پرداخت برای جستجوگرها همیشه یک تلاش کاملا قطعی است - email.med.cornell.edu. به همین دلیل است که در زیر من قصد دارم بعضی از مکان های استفاده شده و ثابت و مکان های امن تر شما را نشان دهد. اگر به اندازه کافی شجاع هستید (یا بی دقتی - چه کسی می داند؟)، در اینجا جایی است که می توانید به جستجوگر خود کمک کنید - حداقل بدون پرچم قرمز با Google right away.

  • لینک مدیریت - این منبع را می توان به عنوان بهترین گزینه برای اولین تلاش خود را با به دست آوردن لینک های پرداخت شده از کیفیت به ظاهر طبیعی برای افزایش SEO خود را در مقیاس. شما می توانید در دسترس بودن لینک های مختلف با DA، PA، و نمرات PageRank وجود داشته باشد. توجه داشته باشید که با توجه به اینکه بودجه شما خیلی ضعیف است، این گزینه بهترین انتخاب شما خواهد بود - پیشنهادات احتمالا ارزان ترین قیمت ها را در میان سایر مکان های ثابت شده استفاده می کنند که با لینک های PR بالا برای فروش.

  • لینک سیاه چت - دومین مکان برای خرید یا دو انجام لینک ها و یا حتی یک مجموعه بزرگ به صورت عمده و با تخفیف قیمت. اما من توصیه می کنم با توجه به این منبع ساختمان لینک پرداخت فقط در صورتی که شما آماده به فورا خرید حداقل 50-60 لینک. و ویژگی بسیار خاصی از این مکان این است که تقریبا هر لبه پشتی که شما می توانید آن را خریداری می آید با ویژگی های DoFollow در دسترس است.
  • Fiverr - با وجود این سایت شناخته شده در میان بازاریابی دیجیتال و جوامع بازاریابی وابسته است هنوز می تواند تبدیل به گزینه بسیار خوبی برای کسانی که به دنبال لینک های PR بالا برای فروش. توجه داشته باشید، با این حال، Fiverr تنها زمانی که با دقت مورد استفاده قرار می گیرد، پیشرفت قابل ملاحظه ای در SEO ایجاد می کند. منظورم این است که ابزارهای مختلف اتوماتیک مختلف وجود دارد که در آن وجود دارد، بنابراین هرگز نباید برای گرفتن تعداد زیادی لینک به عنوان امکان پذیر باشید. به یاد داشته باشید که دستاوردهای فوق العاده سریع در ساختمان لینک همیشه در نظر گوگل مشکوک می شود.
  • بازگشت لینک هاوب - آخرین گزینه ای است که من جرأت می کنم توصیه به خرید لینک های با کیفیت برای جستجوگرها. در میان قویترین طرفها، تضمین سالیانه با هر پشتوانه خریداری شده در مرکز Backlinks خریداری شده است. و به نظر می رسد که این منبع بیشتر بر کیفیت و نه هزینه مقرون به صرفه باشد. با این حال، علامت های معمول قیمت ممکن است به نظر می رسد کمی مفید است.
December 22, 2017