Back to Question Center
0

چگونه می توانم SEO خود را با رفع لینک های بارگزاری مسیریابی بهبود دهم؟

1 answers:

بله، ممکن است به بهبود کامل شما در تلاش کلی شما در جستجوگرها - فقط با اصلاح لینک های موجود خود را و درخواست برای هدایت backlinks. چطور؟ خوب بگذار ببینیم.

سه دلیل عمده برای احیای لینک های شکسته:

1. شما می توانید کنترل کامل بر روند اجرای آن (بر خلاف سهم شیر از کار دیگری، مثلا مانند ارتقاء محتوا)؛

2 - goodride sw658. رفع لینک های خراب، شما نه تنها می توانید رتبه بندی جستجوی خود را افزایش دهید، بلکه بسیاری از مزایای مخفی دیگر را دریافت کنید (e. g. ، تجربه کاربر بهتر)؛

3. شما قصد دارید تا بیشترین تلاش خود را که قبلا انجام داده اید، به کار بیندازید.

با توجه به این که کل فرایند گرفته شده در مقیاس ممکن است غیرمنتظره باشد و به طور بالقوه دشوار باشد که بتواند به طور صحیح مدیریت شود، در اینجا یک مجموعه مختصر از اقدامات به منظور درست کردن آن است:

  • شناسایی تمام لینک های خراب شده خود را در وب سایت یا وبلاگ خود داشته باشید.
  • آنها را با الگوهای اصلی تغییر مسیر تقسیم کنید.
  • از نوشتن پیوند ساختمان و ابزار کمکی برای نوشتن تغییرات استفاده کنید.
  • آثار خود را با استفاده از لینک های هدایت شده کامل کنید و یک بررسی کلی داشته باشید.

شناسایی لینک های شکسته

اجازه دهید یکبار دیگر آن را بیان کنیم - ما به دنبال لینکهای هدایت می شویم که راه را به صفحات شکسته در وب سایت شما هدایت می کنند یا وبلاگ. به این ترتیب، شما باید یک خلاصه گزارش ویژه ای در مورد آنها کسب کنید - با استفاده از کنسول جستجوی گوگل یا هر ابزار تخصصی helper آنلاین برای اطلاعات بسیار بهتر و واضح تر، مانند Open Site Explorer (Moz)، Semalt Analyzer (Semalt) یا فریاد قورباغه عنکبوت جستجوگر. پس از همه، فقط برای شما تصمیم می گیرید چه چارچوبی برای انتخاب این کار انتخاب کنید.

انجام این کار، به یاد داشته باشید - همچنین باید تمام پیوندهای داخلی شکسته ای که در وبسایت یا وبلاگ شما دارید را رفع کنید، زیرا ممکن است تعداد زیادی آدرس اینترنتی که طی سال های اخیر مهاجرت کرده اند. بنابراین، همه چیزهایی که شما نیاز دارید، آماده سازی برای بسیاری از کار دستی و ظاهرا وقت گیر است - با استفاده از Google Search Console برای هدایت لینک ها به صورت دستی با. htaccess یا پلاگین خاص اگر از WordPress استفاده می کنید. یا ممکن است شما نیز به سرعت لینک بسیاری را که نیاز به اصلاح دارند هدایت کنید - به سادگی با استفاده از یکی از کمکهای آنلاین که قبلا ذکر شده است.

URL های تقسیم با تغییر الگوها

به عنوان یک کاربر در وردپرس، من انتظار داشتم الگوهای قدیمی URL من را شناسایی کنم (به عنوان مثال، به عنوان domain + year + month + post post. HTML) و الگوهای URL جدید (e. g. ، دامنه + نام پست). قرار دادن در زبان انگلیسی ساده، شما باید یک دستورالعمل ویژه برای رباتهای خزنده گوگل بنویسید و آنها را در مورد این یا هر تغییر دیگر دائمی بگویید - هر دو در نشانی اینترنتی خود و کد صفحه HTML (در غیر اینصورت در 301 redirects کار می کنند).

نوشتن redirects

برای من، من استفاده از ابزار کمک های پی وی سی برای کار با URL های کد. همه چیز باید خود توضیحی باشد، اما به یاد داشته باشید که الگوی منبع URL به عنوان URL هایی است که از دامنه شما شروع می شود، به دنبال اعداد و علامت است، که با سن متغیر از وردپرس به پایان می رسد، و توجه داشته باشید در HTML که دوره را فراموش کرده اید. به یاد داشته باشید که متغیر همیشه باید شروع و پایان داده شود.

پیوندهای پیوند کامل و بررسی آنها

برای تکمیل روش، به سادگی خود را. فایل htaccess با کد از طریق ارتباط FTP با سرور شما. احتیاط - مطمئن شوید که همه چیز در محل قرار دارد. منظورم این است که دسترسی به وبسایت یا وبلاگتان را در اختیار دارید. Htaccess، اگر چیزی اشتباه برطرف شود، ممکن است همه چیز را نیز از بین ببرید - حتی با کمی کد نادرست. به این ترتیب، همه ی شما نیاز دارید که تغییر مسیر خود را به Source و Target تقسیم کنید، یک روش چک کردن با یک ابزار خزنده را اجرا کنید - و شما انجام می شود!

نکته: همان روش را می توان برای لینک داخلی شکسته نیز استفاده کرد. البته، ایده آل آنها نباید از طریق هر گونه تغییر مسیر عبور کنند، اما متاسفانه، این همیشه امکان پذیر نیست. به یاد داشته باشید - تغییر مسیر بسیار بهتر از 404 است.

December 22, 2017