Back to Question Center
0

سماالت نقد: یک سرویس Screping صفحه نمایش بسیار معروف

1 answers:

Web2DB ابزار قدرتمند و مفید برای برداشتن صفحه و ابزار استخراج اطلاعات است. این به عنوان یک سازنده پایگاه داده کار می کند و ما را قادر می سازد اطلاعات مربوط به وب سایت های مختلف را به راحتی از بین ببرد. این web crawler اطلاعات غیر ساختاری از وب سایت ها و صفحات HTML را جمع آوری می کند و به درستی سازماندهی و ساختار می دهد - forno refrattario professionale. شما فقط باید آنچه را که میخواهید جستجو کنید و اینکه چگونه می خواهید داده ها را فرمت کنید، بگویید و Web2DB به عنوان دستورالعمل انجام کار خود را انجام می دهد. داده ها را می توان در قالب های MySQL، CSV، Access و Excel ذخیره کرد. Web2DB دارای ویژگی های فراوانی است که بهترین گزینه برای مدیران وب، شرکت ها، بازرگانان، برنامه نویسان و برنامه نویسان است. برخی از ویژگی های متمایز آن در زیر شرح داده شده اند.

1. به عنوان یک ویرایشگر پروژه:

Web2DB به عنوان یک ویرایشگر قدرتمند و شگفت انگیز پروژه عمل می کند. طراحی وب سایت ها وب آسان نیست، تا زمانی که مهارت های برنامه نویسی کافی ندارید. اما با استفاده از Web2DB، شما نیازی به برنامه نویسی حرفه ای یا کدنویسی نیست زیرا می توانید وظایف خود را بدون آن انجام دهید. این ابزار به جمع آوری، ویرایش، استخراج یا استخراج داده های شما کمک می کند. علاوه بر آن، در ایجاد الگوهای داده های مختلف کمک می کند که حتی زمانی که طرح صفحه تغییر کرده است، کاملا کار می کند. تمام پروژه های مرتبط با ویرایش و استخراج شما تنها با چند کلیک انجام می شود.

2. به راحتی تمام ساختار محتوا را ضبط کنید:

شما می توانید Web2DB را برای دانلود کل وب سایت یا برخی از صفحات آن پیکربندی کنید. این به راحتی تمام ساختار محتوا را جذب می کند و به شکل عالی آن را می دهد. شما می توانید چند صفحه وب یا کل سایت را براساس نیازهای خود پیکربندی کنید، اما کیفیت محتوای در همه جا ناسازگار نیست. این ابزار مناسب برای سایت های غول پیکر مانند آمازون، eBay، PayPal و دیگران است. Web2DB دارای ویژگی های پیشرفته مختلف است و به ما کمک می کند بهینه سازی عملکرد وب کم. این یک ابزار قابل اعتماد و جامع است.

3. ارسال فرم های وب:

با استفاده از Web2DB، می توانید فرم های وب مخصوصا فرم های جستجو و فرم های رزرو آنلاین بدون هیچ گونه علامت ارسال کنید. اشکال را می توان برای تمام مقادیر ورودی ارسال کرد، و داده های استخراج شده در فرمت CSV به دست می آید. شما همچنین می توانید داده های مبتنی بر کلمه کلیدی را با استفاده از این برنامه ایجاد کنید و سایت خود را به موتورهای جستجو برای نشان دادن و خزیدن بهتر ارسال کنید.

4. برخورد با وب سایت های پویا:

یکی دیگر از ویژگی های متمایز Web2DB این است که می تواند با هر دو وب سایت های مبتنی بر پویا و پویا. اکثر برنامه های ابتدایی حذف می توانند محتوای قابل خواندن را از وب سایت های بسیار پویا دریافت نکنند. حتی وب سایت های حرفه ای وب دارای اطلاعات جمع آوری اطلاعات از وب سایت های AJAX هستند، اما Web2DB باعث می شود که شما بتوانید داده ها را از سایت های پویا استخراج کنید. باید توجه داشته باشید که داده های سایت AJAX زمان زیادی برای استخراج شدن خواهند داشت.

5. پشتیبانی از فرمت های مختلف:

Web2DB می تواند داده های استخراج شده خود را به اکسل، اوراکل، OleDB، MySQL، CSV، XML و اکسل صادر کند. شما همچنین می توانید از اسکریپت های صادرات برای سفارشی کردن صادرات داده ها استفاده کنید اگر مهارت های برنامه نویسی اساسی دارید. Web2DB می تواند اطلاعات را به اکسل 2003 و اکسل 2007 نیز منتقل کند و به شما کمک می کند تصاویر را در اطلاعات خود به طور جامع جاسازی کنید. این ابزار همچنین محافظت از هرزنامه را تضمین می کند و ایمنی و حفظ حریم خصوصی شما را در اینترنت فراهم می کند.

December 22, 2017