Back to Question Center
0

Semalt: Web Scrapers. ساده ترین راه برای استفاده از نرم افزار وب کم

1 answers:

یک برش وب یک برنامه یا نرم افزار است که برای استخراج اطلاعات از چندین وب سایت ها. از آنجایی که استخراج داده های وب به یک شیوه معمول در بین کسب و کار تبدیل شده است، برخی از سایت ها وب سایت های رایگان را ارائه می دهند در حالی که دیگر آنها را به عنوان خدماتی که باید برای آن پرداخت کنید. یکی از قابل اطمینان ترین ابزار حذف ابزار Web Scraper است.

با استفاده از Web Scraper، شما می توانید پایگاه داده خود را از آدرس های ایمیل شرکت ها ایجاد کنید، یا می توانید محصولات یا فروشگاه الکترونیکی خود را ایجاد کنید. یکی از بهترین مزایای ارائه شده توسط این ابزار این است که مخاطبین یک شرکت را می توان به طور ناشناس از وب سایت های متعدد در سرعت شگفت انگیزی و با دقت بالا دانلود کنید! همچنین، محتوای محو شده را می توان در فرمت های مختلف و مکان های مختلف ذخیره کرد تا بتوان آن را در هر زمانی که نیاز دارید استفاده کنید - best web application companies. در اینجا برخی از ویژگی های برتر این نرم افزار وجود دارد.

Web Scraper Features

آزمایشی رایگان 14 روزه

Web Scraper همراه با یک محاکمه رایگان 14 روزه. این به این معنی است که شما می توانید نرم افزار رایگان را برای دو هفته سعی کنید. پس از آن، اگر شما آن را دوست دارید، می توانید آن را خریداری کنید.

نیازی به دانش برنامه نویسی ندارد

Web Scraper نیازی به دانش درباره هر زبان برنامه نویسی یا اسکریپت ندارد. همه چیزهایی که لازم دارید انجام دهید، چند کلیک ماوس است و اطلاعات مورد نیاز برای استخراج را انتخاب کنید.

وب Scraper می تواند داده ها را از صفحات وب چندگانه در یک اجرا، و همچنین می تواند در مرورگرهای متعدد هم همزمان کار کند. این موجب صرفه جویی در زمان و انرژی شما می شود.

توانایی استخراج داده ها از وب سایت های ایمن

این ابزار برش وب توانایی استخراج داده ها از طریق پروکسی سرورها را دارد، بنابراین می تواند داده ها را از وب سایت های بسیار امن محافظت کند استفاده از سرورهای پروکسی. این ویژگی برای کسب و کارهایی مفید است که داده ها را از وب سایت های ایمن مانند LinkedIn و Facebook فریب می دهند.

این می تواند اطلاعات خراب شده را به فرمت های مختلف تبدیل کند

داده ها را به فرمت های مختلف صادر می کند. با توجه به دستورالعمل کاربر می تواند داده ها را به فرمت های TXT، XML و CSV صادر کند. در واقع، این می تواند داده های مشابه را به سه فرمت مختلف تبدیل کند.

این یک رابط کاربر پسند ارائه می دهد

ابزار ارائه می دهد رابط کاربری آسان برای درک و کاربر پسند، بنابراین شما نیاز به دانش فنی برای استفاده آی تی. شما همچنین به آموزش یا تظاهرات ویدیویی برای استفاده از آن نیاز ندارید.

قیمت رقابتی

با توجه به ویژگی های فوق العاده آن، ممکن است فکر کنید که هزینه یک ثروت است. با این حال، آن را با قیمت مناسب می آید.

موجود در دو نسخه

دو نسخه از وب Scraper وجود دارد. نسخه اول اجازه می دهد تا مقایسه پیشنهادات و محصولات رقبا. نسخه دوم برای استخراج مخاطبین است. شما می توانید نسخه ای مناسب برای کسب و کار خود را انتخاب کنید. با این حال، برای یک کسب و کار تنها برای خرید هر دو نسخه غیر معمول است. شما همچنین می توانید همین کار را برای نتایج بهتر انجام دهید.

به این ترتیب، از اینکه هیچ چیزی برای از دست دادن ندارید، چرا نباید نسخه آزمایشی 14 روزه را امتحان کنید. شما ممکن است بعد از دوره آزمایشی آن را خریداری کنید.

December 22, 2017