Back to Question Center
0

آیا می توانید چند مکان خوب برای تغییر منحصر به فرد PR من در لینک ها ایجاد کنید؟

1 answers:

البته، گرفتن لینک از مقامات عالی و منابع قوی PageRank مانند روزنامه های ملی و یا حتی سازمان های رسانه های جهانی هرگز نباید نادیده گرفته شود. این یک روش عالی برای طراحیشون از لینکهای بالا در مورد وب سایت یا وبلاگ شماست، اما این کار به عنوان یک کار زمانگیر و کارآمد شناخته شده است. با این وجود، با کمی خلاقیت در ذهن، شما می توانید به راحتی برخی از لینک های اضافی را برای بهبود مشخصات خود را در حال حاضر PR بالا لینک ها. چه چیزی بیشتر - احتمالا شما در حال حاضر برخی از خرده مقیاس از محتوای با کیفیت و یا در حال حاضر تماس های از پیش در دسترس مورد نیاز برای آن - whm cpanel backup wordpress. در زیر من می خواهم به شما یک مکان جالب و حیرت انگیز را که برای ارتباط با آن اهمیت دارد، به شما نشان دهم. پس از همه، این فرصتی عالی برای اتصال با احتمالا وب سایت های آموزشی / معتبر ترین و قابل اعتماد است. به هر حال، هر دو حوزه، نه به اندازه کافی هزینه های بودجه و نه بیش از حد نیاز دارند. البته، اگر درست رفتار شود.

سایت های دولتی محلی

از جمله دیگر وبسایت های محلی و ملی و یا وبلاگ های پشتیبانی کننده با پسوند دامنه GOV دقیقا همان منابع اقلیتی هستند که در نهایت نمره بالا (مالکیت دامنه) با 100 امتیاز کامل به دست آورد. با توجه به این که در بهبود رفاه بالا از لینک ها با یکی از حوزه اصلی دولت موفق می شود، بعضی فرصت های موجود در سطح محلی وجود دارد. منظورم این است که بسیاری از وب سایت های دولت محلی از دایرکتوری های کسب و کار برای اجرای تبلیغات آنلاین برای شرکت های منطقه ای در منطقه خود استفاده می کنند. دایرکتوری های دولتی محلی شاید ساده ترین و سریع ترین راه برای گرفتن برخی از لینک های قدرتمند فوق العاده اشاره به وب سایت یا وبلاگ شما.

آموزشی (دانشگاه / کالج) صفحات

سهم شیر از موسسات آموزشی قابل اعتماد وب سایت های خود را از حدود 90-95 امتیاز در مطالعه اخیر). اما موضوع چالش برانگیز این است که معیار مناسب برای رسیدن به هدف را پیدا کند. اول از همه، سعی کنید آنها را به نفع خود - پیدا کردن افراد مناسب شما به عنوان دانش آموزان سابق و یا کارکنان. با توجه به اینکه دانشگاه ها و کالج ها همیشه علاقه مند هستند نشان دهند، از مزایای آن استفاده کنید - فقط می توانید داستان های موفقیت واقعی، مسیرهای شغلی عالی و یا مصاحبه های داغ آنها را مشاهده کنید، در عین حال به روز رسانی پروفایل بالا خود را از لینک ها با یک دو زبانه جدید ایجاد شده در بازگشت. علاوه بر این، با به دست آوردن لینک های با ارزش از طریق صفحات فارغ التحصیلان دانشگاهی یا دبیرستان، شما به طور خودکار با استفاده از فرصت دیگری برای صحبت کردن نام تجاری کسب و کار خود و یا در معرض گسترده تر در صنعت شرکت و بازار طاقچه خود را.

اگر هیچ چیز کمک نمی کند، در اینجا راه دیگری برای دست زدن به ارتباط مناسب با دانشگاه ها و یا سایر موسسات آموزشی است - که واقعا کار می کند برای به دست آوردن شما چند از این لینک ارزشمند. همه شما نیاز دارید که یک محصول یا خدمات مربوط به دانش آموزان محلی یا کارمندان خود داشته باشید. برای مثال، یک پیشنهاد تخفیف ویژه را پیشنهاد کنید. در عین حال، این امر می تواند راهی عالی برای تولید سهام، منابعی، اشتراک و اشاره در رسانه های اجتماعی باشد - به غیر از اهداف پیوند اصلی ما. توجه داشته باشید، با این حال، برای موفقیت در این طرح، شرکت یا پروژه کسب و کار شما نیاز به ارائه چیزی است که می تواند خریداری شده و یا سفارش آنلاین.

December 22, 2017