Back to Question Center
0

Web Scraping Tools - مشاوره Semalt

1 answers:

خرابی داده ها یکی از پیچیده ترین وظایف افراد غیر فنی است. این به این علت است که آنها فاقد دانش هستند و هیچ چیز درباره نحوه استفاده از پایتون، جاوا، برو، جاوا اسکریپت، NodeJS، Obj-C، روبی و زبان های PHP مانند هیچ چیز نمی دانند. برنامه نویسی بخشی جدایی ناپذیر از علم داده است، اما برخی از تازه کارها و نوازندگان مهارت های برنامه نویسی کافی ندارند و هنوز هم می خواهند اطلاعات وب را بدون به خطر انداختن کیفیت. برای چنین افرادی، برنامه های زیر Web scraping بهترین و مناسب هستند - grain silo prices.

اسکرپر (افزودنی گوگل کروم)

غیر برنامه نویسان مختلف و مترجمان فرانسوی به دلیل ویژگی های ناپایدار اطلاعات. این ابزار علمی اطلاعاتی مبتنی بر GUI می تواند صفحات وب اولیه و پیشرفته را از بین ببرد و تکنولوژی یادگیری ماشین را در اختیار شما قرار دهد تا کار شما راحت تر شود. این پلتفرم به طور خاص برای استخراج داده ها از آمازون، eBay و سایر سایت های مشابه طراحی شده است و قابلیت تشخیص اسپم ساخته شده است . با استفاده از آن، می توانید به راحتی در اطلاعات خود هرزنامه را شناسایی کرده و در عرض یک یا دو دقیقه آن را حذف کنید. این یک کتابخانه مخصوص API Google API برای استخراج اطلاعات بهتر است و اطلاعات شما را در پایگاه داده خود ذخیره می کند. شما همچنین می توانید داده ها را به هارد دیسک یا هر دستگاه دیگری که انتخاب می کنید را ذخیره کنید.

واردات. io

با واردات. ایو، شما لازم نیست که به لحاظ فنی توجه داشته باشید و می توانید اطلاعات با کیفیت بالا را به طور مرتب برش دهید. این نرم افزار استخراج وب ادعا کرده است که نیاز به غیر برنامه نویسان و دانشمندان داده را از بین برده است. همانطور که می دانیم علم داده ها نیازمند آمار و ریاضیات، مهارت های برنامه نویسی است، اما اگر از واردات استفاده می کنید، نیازی به یادگیری ندارید. یو. این ابزار برای افراد و شرکت ها مناسب است.

آزمایشگاه های کیمونو

آزمایشگاه های کیمونو منبع نرم افزاری آفیس است. این می تواند اطلاعات را از تعداد زیادی از سایت ها در عرض چند دقیقه خراب کند. این در نسخه های رایگان و پرداخت می شود و مناسب افراد غیر فنی است. با استفاده از Kimono Labs، شما نیازی به یادگیری پایتون یا هر زبان برنامه نویسی دیگر ندارید. خزنده ها از پیش تعیین شده به شما کمک می کند تا اطلاعات خود و یا صفحات وب مختلف را فهرست کنید. شما فقط باید این برنامه را دانلود و راه اندازی کنید و اجازه دهید Kimono Labs اطلاعات را برای شما در عرض چند دقیقه به دست بیاورد. تنفس مبتنی بر ابر شما به شما امکان می دهد اطلاعات را از میان دستگاه های مختلف به آسانی و سریع به اشتراک بگذارید. آزمایشگاه های کیمونو توسط شرکت ها، روزنامه نگاران، خرده فروشان آنلاین، آژانس های مخابراتی و مترجمان آزاد در مقیاس وسیع مورد استفاده قرار می گیرند.

فیس بوک و توییتر APIs

داده های بزرگ یک مشکل عمده برای مدیران مختلف وب سایت و افراد غیر فنی. بنابراین، آنها اغلب از API های توییتر و فیس بوک استفاده می کنند تا اطلاعات خود را از بین ببرند. API ها به ما کمک می کنند اطلاعات مفیدی را از انواع وب سایت ها و وبلاگ ها استخراج کنیم و پیش بینی هایی را در مورد نحوه ویرایش و ذخیره داده ها پس از آنکه به طور کامل خراب شد. بهترین بخش این است که API ها می توانند محتوای وب را به راحتی در فرمت قابل خواندن و قابل مقیاس قرار دهند. آنها تجسم خوبی از داده های خراب شده، طبقه بندی آن را به دسته های مختلف، و یا واردات به فرمت های مختلف به عنوان در خواست ما و الزامات. اگر فردی غیر فنی با مهارت های برنامه نویسی دارید، باید از API های رسانه های اجتماعی استفاده کنید.

December 22, 2017