Back to Question Center
0

آیا می توان سایت های آنلاین با کیفیت را برای ساختن لینک ها نام برد؟

1 answers:

پیوند ساختمان فرایند کسب لینک به وب سایت های دیگر است. با به دست آوردن آب ارگانیک، شما شهرت منبع وب خود را بهبود می دهید و موقعیت خود را در صفحه نتایج جستجوی گوگل افزایش می دهد. کیفیت لینک های دریافتی شما بالاتر است، رتبه بالاتر شما را از یک موتور جستجو دریافت خواهید کرد - ca computer consultant jose san. بدون شک، لینک ها به عنوان عوامل رتبه بندی ضروری خدمت می کنند. موتورهای جستجو نه تنها تعداد لینک های ورودی را افزایش می دهند، بلکه کیفیت آنها را نیز در بر می گیرد.

روش های متعددی برای ایجاد لینک های آنلاین به سایت شما وجود دارد. به طور عمده می توان آنها را به روش های متصل ساختن لینک های متنی (مؤلفه های لینک، شبکه های لینک، مقالات متمرکز، نظرات وبلاگ های اسپم، سوابق دایرکتوری و غیره) و روش های ساخت لینک های سفارشی سفارشی (ارسال مهمان، ایجاد تحقیق کیفی محتوای مبتنی بر محتوا، بازاریابی رسانه های اجتماعی و غیره). اکثر وب مسترها می خواهند نتایج سریع را بدست آورند و به تکنیک های پیوند اسپم پیوند دهند. چنین تکنیک های نقض دستورالعمل های وب سایت گوگل و به عنوان اسپم آنلاین ممنوعه برچسب گذاری می شوند. در این روزها گوگل می تواند به راحتی همه تلاش ها برای بازی کردن سیستم رتبه بندی را شناسایی کند و سایت هایی را که در طرح های ساخت لینک.

با این حال، تمام ساختمانهای لینک هرزنامه نیستند و در واقع ایجاد لینک در سال 2017 هنوز تاثیر قابل توجهی در بهبود بهینه سازی سایت و رتبه بندی شما دارد.

این مقاله طراحی شده است به شما توضیح روشن از نقش لینک ها در بهینه سازی موتورهای جستجو. من قصد دارم به شما توضیح دهم که چگونه Google پیوندهای ورودی شما را قبول می کند و بهترین منبع برای اهداف لینک سازی بهتر است.

چگونه Google پیوندهای شما را قبول می کند؟

گوگل به طور فعال در برابر اسپم ها مبارزه می کند. این تلاش می کند تا تمام فعالیت های جعلی را شناسایی کند و از لینک های خریداری شده متنفر است. گوگل در مورد تجربه جستجوی کاربر مراقبت می کند و تمایل دارد بهترین نتایج جستجو را به آنها ارائه دهد. به همین دلیل است که مدیران وب سایت هایی که امضای گرما تولید می کنند و توانایی رتبه بندی را کسب می کنند، منابع وب آنها ممکن است مستحق نگردد، مجازات های شدید از گوگل در قالب کاهش رتبه دهی و رتبه بندی. اگر گوگل اعتماد به نفس داشت، از طریق محاسبه الگوریتمی می توانست لینک های هرزنامه را شناسایی کند، کل صنعت بازاریابی اینترنتی در مورد جنگ علیه لینک های پرداخت شده صحبت نکرده بود.

به جای آن، گوگل از تکنیک های ساخت پیوند طبیعی قدردانی می کند وقتی که اهداف اولیه وب مسترها پیوندهای ورودی بیشتری را دریافت نمی کنند، اما کاربران با کیفیت و محتوای مفید ارائه می دهند. اگر محتوای شما ارزش توجه کاربر را داشته باشد، به اراده خود به آن پیوند خواهد داد. در این مورد، شما نیازی به صرف هزینه ای در ساختمان لینک ندارید. شما به سادگی توسط افراد برای کار سخت خود جایزه می گیرید.

چرا شما نیاز به ایجاد لینک های آنلاین به سایت های PR بالا؟

لینک های ورودی دارای مزایای متعدد فراتر از نتایج موتور جستجو. با کمک لینک های بالا PR، سایت شما قادر خواهد بود که قدرت بیشتری را به عنوان برند و آب مرغوب با کیفیت به دست آورده باشد که همه می توانند در پیچیده تاثیر مثبتی بر رتبه بندی سایت شما داشته باشند.در این مقاله تصمیم گرفتیم که لیستی از منابع با کیفیت بالای وب سایت روبرو را ارائه دهیم که امکان پیوند پیوسته را فراهم می کنند.

سایت های PR بالا برای backlinks آنلاین dofollow تولید:

http: // www. گوگل. com / local / add

http: // www. یلدا. com /

http: // www. مقالات. com /

http: // www. تکنوراتی. com /

http: // www. مقالات. org /

http: // www. خودمراقبتی. com /

http: // www. جمع آوری. com /

http: // www. مقاله-محتوا-پادشاه. com /

http: // www. articlessubmitter. com /

http: // www. خوب دیگه. com /

http: // www. seoubmitarticle. com /

http: // www. premiumArticles. biz /

http: // www. زرد رنگ. com /

http: // www. کتاب بزرگ. com /

http: // dir. یاهو. com /

http: // www. بپرسید. com /

http: // www. massivelinks. com /

December 22, 2017