Back to Question Center
0

آیا می توانید به من بهترین رویکرد برای دریافت لینک های جدید برای جستجوگرها را نشان دهید؟

1 answers:

بدون نیاز به گفتن این که ساختمان لینک اخیرا در موتورهای جستجوگر بهینه سازی (SEO) بسیار مهم تر از همیشه بوده است. به همین دلیل گرفتن لینک های جدید - به طور طبیعی و ارگانیک - باید برای هر وب مستر و صاحب سایت باشد که می خواهد پیشرفت بزرگی در جستجوگرها داشته باشد، زیرا پروژه های آنلاین خود را در میان نتایج جستجوی برتر دیده می شود. بیایید با آن روبرو شویم - به دست آوردن لینک های جدید که واقعا برای ارتقاء آنلاین بهتر کار می کنند فقط در مورد اعتماد و محبوبیت آنها نیست. منظورم این است که ساخت لینک طبیعی در واقع برای ارائه ارزش واقعی با وب سایت یا وبلاگ شما - در نهایت، برای رهبری بر رقبای طاقچه و ایجاد پروژه خود را به ارزش به اشتراک گذاری، ذکر و ارتباط با. بنابراین، نیازی نیست فقط به تلاش برای گرفتن حداکثر تعداد لینک های جدید عجله کنید. اول و مهمتر از همه، بهتر است تاکید بر کیفیت و طبیعت آلی آنها باشد - dedicados espa servidores. انجام این کار، اجازه دهید به شما برخی از روش های اثبات شده با استفاده از روش های اثبات شده برای یادگیری جدید لینک ها را بهترین راه طبیعی ممکن - با محتوای شما نشان می دهد.

محتوای منحصر به فرد که ارزش بیشتری را به ارمغان می آورد

قبل از هر چیز، هر وبسایت یا وبلاگ باید محتوایی جامع داشته باشد که ارزش بالایی برای مخاطبان مورد علاقه داشته باشد کاربران یا هدف مورد نظر مشتریان بالقوه انتظار می رود که به مشتریان واقعی تبدیل شوند. به این ترتیب، به خصوص صفحات وب خود را می توان به عنوان گوگل به عنوان مورد ترجیح برای قرار گرفتن در معرض گسترده تر آنلاین، به جای هر وب سایت و یا وبلاگ های دیگر مربوط به بحث موضوع و یا صنعت کسب و کار همان. علاوه بر این، به دست آوردن لینک های جدید با محتوای منحصر به فرد و با کیفیت بالا به معنی شما از لینک های متنی، همچنین به عنوان قوی ترین در سفید هات SEO.

بهینه سازی محتوا و تجسم

در نظر داشته باشید که بخش هایی از نوشته های متن (یا حداقل بدترین آن ها خسته کننده) را به بعضی از ابزارهای بصری با بهینه سازی و قطعا جذاب تر تبدیل کنید. منظورم این است که شما توصیه می شود وقت خود را در ایجاد فرم های رایج محبوب ترین محتوا که احتمالا انتظار می رود ترافیک وب خود را بیشتر به ارمغان بیاورید، جذب کنید و بیشترین لینک ها را در همان زمان جذب کنید - تقریبا به شیوه ای خود. به این ترتیب، بهتر است تمرکز خود را در ایجاد infographics جذاب، صفحات گسترده، گرافیک با ارزش افزوده داشته باشید تا بتوانید از طریق یک چشم انداز میان مدت، پیوند های خود را بیشتر بسازید.

وبلاگ نویسی گشت و گذار که قدرت شما را بر عهده می گیرد

دسترسی به برخی از وبلاگ نویسان محبوب در روحیه شما یا تاثیر گذارترین عوامل مرتبط با صنعت تجارت شما، نه تنها برای به دست آوردن چند لایحه جدید با رتبه بندی بسیار قوی، بلکه برای ایجاد اعتبار و اعتماد در میان کاربران. در نهایت - برای تبدیل شدن به منبع پیشرو دانش متخصص در زمینه، در نتیجه رهبری و ایجاد وب سایت یا وبلاگ خود را خارج از رقابت جستجو. در عین حال، فراموش نکنید که هر بار که یک پست مهمان با کیفیت را به وبلاگ نویس های دیگرتان ارائه می کنید، درآمد کسب کنید که لینک های سزاوار را برای هدایت بازدیدکنندگان وفادارتر بیشتر به صفحات خود داشته باشید. فقط مطمئن شوید که در حال ارسال مقالات مهمان به خوبی مورد نیاز و تنها پست های قابل اعتماد وبلاگ برای هدف مناسب - و شما انجام می شود!

December 22, 2017