Back to Question Center
0

نقش داده ها در کسب و کار - مشاوره Semalt

1 answers:

طیف گسترده ای از حرفه ای ها و شرکت ها استفاده از داده ها خراب کردن امروز. این یک تکنولوژی بسیار محسوس است که برای بهینه سازی استخراج اطلاعات وب غیر سازمان یافته و تبدیل آن به فرمت قابل کنترل است. خراب شدن داده ها عمدتا شامل عبور یک URL با استفاده از یک ربات و استفاده از XPath، CSS، REGEX یا سایر روش های مناسب برای استخراج اطلاعات مورد نظر از یک صفحه وب. بنابراین، این روش راهی برای جمع آوری اطلاعات از طریق وب فراهم می کند - подключение по ssh из командной строки.

در حال حاضر، راه حل های زیادی برای برداشتن داده ها وجود دارد - از راه حل های کاملا اتوماتیک که می توانند کل سایت ها را به اطلاعات ساختاری تبدیل کنند به سیستم های خاص که نیازمند تلاش انسان است.

خرابی داده دارای برنامه های بی شماری است. در اینجا از رایج ترین وب در کسب و کار استفاده می شود:

1. ردیابی حضور آنلاین

یکی از جنبه های مهم از بین بردن داده ها این است که می توان از آن برای ردیابی پروفایل های کسب و کار و بررسی در وب سایت ها استفاده کرد. اطلاعات به دست آمده می تواند به ارزیابی عملکرد یک محصول، واکنش کاربر و رفتار و غیره کمک کند. وب خراب کردن می تواند ده ها هزار پروفایل کاربری و بررسی های آن را لیست کرده و بررسی کند که می تواند برای تجزیه و تحلیل کسب و کار بسیار مفید باشد.

2. استخراج دادههای محصول و قیمت برای سایتهای مقایسه

خزنده های وب خاصی وجود دارند که قیمت ها، شرح ها و تصاویر را ردیابی و خراب می کنند تا داده ها را برای مقایسه یا وابستگی به دست آورند. داده های به دست آمده در مورد قیمت ها می تواند در بهینه سازی قیمت ها کمک کند، که ثابت شده است که به میزان قابل توجهی باعث افزایش حاشیه سود می شود. بنگاههای کسب و کار در صنعت تجارت الکترونیک می توانند از ابزارهای موجود ابزار خراب کردن استفاده کنند تا اطمینان حاصل شود که بهترین نرخ ها را همیشه در اختیار شما قرار می دهند.

3. تجزیه و تحلیل مشتری و curation

این است که عمدتا توسط کانال / وب سایت های جدید برای درک مخاطبان خود. داده های پاک شده می توانند مورد استفاده قرار گیرند تا رفتار مخاطبان را بدانند. برای یک کانال، این می تواند به ارائه خبر هدفمند به بینندگان کمک کند. به عنوان مثال، آنچه شما آنلاین تماشا می کنید، الگوی رفتاری را که وب سایت می تواند از آنچه شما واقعا دوست دارد، استفاده می کند.

4. مدیریت شهرت آنلاین

امروزه شرکت ها میلیون ها نفر را برای حفظ حضور آنلاین در اینترنت صرف می کنند و وب سایت ها همواره یکی از ضروری ترین تکنیک ها برای این منظور هستند. داده های خراب شده می توانند درمورد استراتژی مدیریت اعتبار آنلاین شما بیشتر بدانند زیرا این امر به شما کمک می کند تا مخاطبان مورد علاقه خود را که می خواهید تاثیر می گذارند و نیز مناطقی که می توانند به شهرت شما آسیب برسانند را درک کنند.با یک وب سایت قابل اعتماد وب، شما به راحتی می توانید رهبران عقیده، احساسات در متن، موضوعات مورد علاقه و جنبه های جمعیت شناختی مانند سن و جنس را آشکار کنید.شما می توانید از این اطلاعات به نفع خود استفاده کنید.

5. تشخیص بررسی های جعلی

نظر اسپم ، یا نوشتن بررسی های جعلی و نظرات برای خوانندگان گمراه شده تبدیل به یک نگرانی عمده برای افرادی که به بررسی و نظرات آنلاین برای اهداف مختلف بستگی دارد. خراش دادن وب میتواند در بازرسی بررسیهای نوشته شده، بررسی موارد واقعی و تشخیص و مسدود کردن موارد جعلی انجام شود.

در حال حاضر سن داده های بزرگ و افزایش رقابت، استفاده از خرابکاری داده بی پایان است. کسب و کار شما می تواند حداقل یک منطقه که در آن داده های وب را می توان به استفاده سودآور به دست آمده است. بدین ترتیب، داده کاستن یک جنبه جدایی ناپذیر از کسب و کار قرن بیست و یکم است.

December 22, 2017