Back to Question Center
0

آیا امکان دریافت لینک ها از وب سایت های PR10 وجود دارد؟

1 answers:

احتمالا به نظر می رسد خیلی خوب باشد تا درست باشد. با این حال، همه چیز واقعی است اگر شما یک رویکرد هوشمند به این مشکل داشته باشید. شما باید آگاه باشید که هر روز فرصت های زیادی برای دریافت پیوندهای اینترنتی PR 10 وجود دارد. همه چیزهایی که لازم دارید این است که چشمها و گوشهای خود را باز نگهدارید و همیشه به دنبال فرصتهای ایجاد پیوند جدید بروید. منطقی است که سعی کنید موثرتر ساختن تکنیک های ساخت لینک از وب سایت های مهمان وب سایت و یا لینک های نظر برای گرفتن لینک های بالا ورودی PR - to do liste firmenumzug.

اجازه دهید ما در مورد راه های ممکن برای دریافت پیوندهای PR10 صحبت کنیم. برخی از مدیران وبسایت معتقدند که تنها راه دریافت لینکهای ورودی با کیفیت بالا، تولید محتوای فوق العاده است. اگر محتوای شما مفید باشد، پیوندهای خارجی با کیفیت ارگانی دریافت خواهید کرد. با این حال، این دور از واقعیت است. در نهایت کار خواهد کرد، اما آنقدر طول میکشد که منتظر بمانیم. یکی دیگر از روش های رایج برای ایجاد پیوندهای PR10 این است که یک محتوای عالی ایجاد کنید و یک کمپین تبلیغاتی در درون بازار خود داشته باشید و از صاحبان وب سایت ها و وبلاگ نویسان برای پیوند به شما دعوت کنید.


با این حال، هر دو از این استراتژی های ساخت لینک در واقعیت موثر نیست. اول از همه، ایجاد محتوای فوق العاده ای که کاربران را با اطلاعاتی که قبل از آنها هرگز شنیده نمی شود، آسان نیست. طول می کشد و تلاش برای ساخت چنین قطعه محتوای با کیفیت. مشکل دیگر این است که محتوای شما با ارزش نیست. در این مورد، شما می توانید منابع وب متوسط ​​یا کم کیفیت را حساب کنید. توسعه در این شرایط کار نمی کند. علاوه بر این، نفوذگران فکر می کنند هر روز درخواست های متعدد برای فرصت های پیوند ایجاد می کنند. در اغلب موارد، آنها صرفا درخواستهای خود را حتی بدون خواندن مطالب شما میپیمایند.

راه حل کامل و، به هر حال، اعتقاد به زندگی من، این است که همه چیز را به تنهایی انجام دهی بدون تکیه بر دیگران. اجازه دهید نگاهی دقیق تر به نحوه عملکرد آن داشته باشیم.

لینک های خود را ایجاد کنید

این ممکن است دیوانه کننده باشد، اما شما می توانید لینک های خود را در دیگر منابع وب PR بالا ایجاد کنید. به عنوان مثال، من علاقه مند به چنین منابع وب PR 10 به عنوان گوگل، Reddit، فیس بوک، LinkedIn، یوتیوب، و دیگران است. این سایت ها به شما این امکان را می دهد که لینک های با کیفیت بالا و مناسب خود را ایجاد کرده و رتبه سایت خود را ارتقا دهید. شما نمیتوانید لینک خود را در این پلتفرمهای وب محبوب قرار دهید. شما باید در یکی از این سایت ها یک حضور مناسب، با کیفیت و مرتبط داشته باشید و پس از آن لینک های خود را در آنجا بگذارید. شما باید یک نمایه خوب ایجاد کنید و آن را با حداکثر اطلاعات مرتبط پر کنید. وظیفه اصلی شما این است که مقدار زیادی از محتوا را که مربوط به پیوند شما است تولید کنید. با این کار، پیوندتان را قدرتمند و متنی خواهید ساخت.

در مرحله بعدی، شما نیاز به ایجاد لینک بین تمام منابع وب که صفحه شما در آن حضور دارد. به عنوان مثال، اگر یک پست جدید در فیس بوک منتشر کنید، باید از LinkedIn، Instagram، Pinterest، Twitter و سایر حساب ها پیوند دهید. و بالا بردن آیه، به طوری که تمام صفحات خود را به لینک ها. به عنوان یک نتیجه، شما می توانید PR 10 لینک های بزرگ با تلاش خود را بدون هزینه هر سنت به دست آورید.

December 22, 2017