Back to Question Center
0

آیا می توانید روش مناسبی را برای به دست آوردن لینک های PR10 به صورت رایگان به من نشان دهید؟

1 answers:

این سوال درست است زیرا پذیرفته شده است که پیوندهایی با بالاترین مجوز دامنه و مقادیر PageRank (مانند پیوندهای PR5 - PR10) تنها می توانند به جای خرید به دست آورند. بله، البته، بسیاری از پیشنهادات مختلف در سراسر وب دیده می شود، با انواع مختلف لینک ها، و حتی لینک های PR10 را می توان به راحتی در فروش یافت. با این وجود، در سال 99. در موارد 9٪، این "پیشنهادات" چیزی جز ترفند هایی است که توسط مهاجران مورد استفاده قرار می گیرد فقط برای ایجاد سود. شما نمی خواهید وب سایت یا وبلاگ خود را به جریمه مجازات شدید رتبه بندی برای داشتن لینک های با کیفیت پایین پرداخت به صورت عمده، آیا شما؟ به یاد داشته باشید زمانی که به ساختن لینک مناسب در SEO می آید، کیفیت همیشه اهمیت دارد، نه کمیت - golden tiger casino login. منظورم این است که داشتن چندین لینک برگشتی PR10، به عنوان مثال از وب سایت های آموزشی و دولتی یا برخی دیگر از منابع مورد اعتماد، همیشه برای اهداف جستجوگرها بهتر است، به جای ایجاد توده های لینک های با کیفیت پایین، بدون درک صحیح از هدف اصلی و عملکرد واقعی آنها. در اینجا این است که چگونه می توانید لینک های قدرتمند بیشتری برای جستجوگرها، و حتی لینک های PR 10 کسب کنید - البته، روش های بسیار خوبی برای کمک به شما وجود دارد. در میان دیگران، توصیه می کنم مشتریان، بررسی ها، ارسال ها، پست های مهمان و Infographics را امتحان کنید. اما این چیزی است که پیوندهای PR10 را می توان از منابع دولتی یا آموزشی پیدا کرد. در این سال من قبلا موفق به دریافت برخی از لینک های ارزشمند فوق العاده به ویژه از آنهایی که اخیرا - و همچنین شما می توانید سعی کنید به دست آوردن لینک های PR8-PR10 از وب سایت نقطه EDU - یا با ساخت گسترده و یا با استفاده از بورس تحصیلی.

Broad Outreach

اغلب، هر یک از موسسات آموزشی معتبر که فقط با دانشگاه ها و کالج ها محدود نمی شود، نه تنها وب سایت رسمی را اجرا می کند بلکه معمولا متفاوت است صفحات منابع با بسیاری از لینک ها به منابع برجسته ترین کمک برای همه - هر دو دانش آموزان و معلمان آنها. به همین دلیل است که به طور مداوم برای پیدا کردن و توجه به این صفحات منابع برای مراجعه به آینده، مشغول به کار میشوید، میتواند راهی عالی برای بدست آوردن لینکهای گرانقیمت بدون پرداخت یک دلار باشد، حداقل به طور مستقیم. توصیه میکنم از طريق پست الکترونيکی از طريق ارتباط گسترده به ارائه راهکارهای مفيد برای صنعت خود بپردازيد، به عنوان مثال، طراحی وب، تحقیقات خودکار و غیره. و البته شما به نظر می رسید هرزنامه. به هر حال، حتی 5-10٪ از پاسخ های مثبت به ارسال پیوند شما این تکنیک را به یک قطعا منطقی تبدیل می کند، درست است؟

بورس تحصیلی

این طرح نه تنها زمان و تلاش شما، بلکه مقدار مشخصی از هزینه های بودجه. این شامل ایجاد و ارتقاء یک بورس تحصیلی برای کسب درآمد است. اگر آماده پذیرفتن راه حلی جدی برای تحصیل هستید، در اینجا سه ​​اصل اصلی برای حرکت با این کار وجود دارد:

  • ایجاد یک صفحه برای توضیح کلی از بورس تحصیلی خود، و ارائه یک پر در فرم درخواست برای مشارکت شرکت کنندگان.
  • دانشگاهها یا کالجهای آینده نگر را با استفاده از رشتههای جستجو پیشرفته با "بورس تحصیلی" که به عنوان کلیدی کلیدی.
  • تماس با ایمیل مودبانه را تکمیل کنید - و شما آزاد هستید که سر و کارتان را شروع کنید و شروع به ایجاد یک بورس تحصیلی واقعی با برندگان و پاداش های واقعی.
December 22, 2017