Back to Question Center
0

کارشناس Semalt می گوید چگونه داده های رمزگذاری وب با یک حکم دادگاه قانونی شد

1 answers:

در حالی که ممکن است غیر قانونی باشد که اطلاعات را از وب سایت ها بدون اجازه صریح از صاحبان سایت، یک قاضی به تازگی تحت شرایط خاصی در غیر این صورت حکم صادر کرده است. HiQ Labs اخيرا دعوی علیه LinkedIn را برای جلوگيری از گرفتن اطلاعات از صفحات LinkedIn، ارائه داد.

این به عنوان یک شوک بی رحم به اکثر مردم آمد که LinkedIn گفته شد به دسترسی آزاد راه اندازی به صفحات وب خود را - oral b professional 1000 black. hiQ از الگوریتم های آن برای تشخیص زمانی که یک کاربر LinkedIn به دنبال یک شغل بر اساس تغییرات کاربر می کند به نمایه عمومی خود.

الگوریتم ها بر روی داده های استخراج شده از صفحات وب LinkedIn اجرا می شود. همانطور که انتظار می رفت، LinkedIn آن را دوست نداشت و اقدامات متقابل برای جلوگیری از hiQ از استخراج داده های بیشتر قرار داده شد. به استثنای موانع فنی که در آن قرار داده شد، هشدارهای قانونی قوی نوشته شده نیز صادر شد.

راه اندازی هیچ گزینه ای داشت اما این مسئله را قانونی کرد. hiQ مجبور بود برای جبران خسارت قانونی. این شرکت خواستار برقراری ارتباط با لیدین شده بود تا موانع فنی آن را حذف نماید. hiQ همچنین می خواست فرایند استخراج داده ها را در LinkedIn Legalized کند.

خوشبختانه برای راه اندازی، آنچه را که می خواست، دریافت کرد. حکم به نفع سلام بود. LinkedIn دستور داده شد که تمام اقدامات متقابل را که مانع سلامی Q از پاک کردن صفحات وب آن (LinkedIn) شده است، برداشته و همچنین دست آزاد سلام را به عنوان عمل کاملا قانونی. قاضی حکم خود را بر این واقعیت قرار می دهد که چه hiQ می خواهد خراب شود داده هایی که برای نمایش عمومی نمایش داده می شوند.

قاضی نه تنها دستور متهم را به حذف تمام مکانیزم پیشگیرانه علیه سلام دادگاه صادر کرد، بلکه همچنین دستور داد که متهم از چنین اقداماتی در آینده مجازات شود.

ترویج داده های وب باز

در حالی که حکم هنوز یک دستور موقت است، احساس می کند که قانون حمایت از داده های باز وب و دسترسی آزاد به اطلاعات در اینترنت را به عهده دارد، زیرا این حکم تایید می کند که. حتی اگر تصمیم نهایی به نفع متهم باشد، این واقعیت قبلا ثابت شده است.

قاضی این سیاست را با متوقف کردن تقریبا تمامی استدلال های LinkedIn ترویج کرد. در حالی که LinkedIn تلاش کرد تا اطمینان حاصل کند که شاکی حریم خصوصی اش را نقض کرده است، قاضی آن را با این واقعیت که متهم نیز این اطلاعات را به فروش می رساند،.

هنگامی که این استدلال آب را حفظ نکرد، متهم همچنین اعلام کرد که اقدام hiQ به شدت نقض قانون کامپیوتر و سوء استفاده (CFAA) بود، زیرا راه اندازی به سرورهای خود دسترسی داشت تا داده های غیرقانونی برداشت. باز هم، این استدلال پراکنده بود. بر روی زمین رد شد که hiQ فقط محتویات در صفحات عمومی را غیرفعال کرد.

قاضی این پرونده را به عنوان شخصی که در طول ساعات کاری به فروشگاه باز می شود، مقایسه کرد. چنین فردی نمی تواند ادعا کند که از بین برود. بنابراین، hiQ تجاوز نکرد. جالب توجه است، قاضی بیشتر توضیح داد که چرا حکم او در منافع عمومی است.

به طور خلاصه، دادگاه پذیرفت که این امر در منافع عمومی است تا اجازه داده شود داده ها استخراج، استخراج و تجزیه و تحلیل شوند. بنابراین، یک سیاست مخرب برای تشویق قرار دادن موانع به جریان آزاد اطلاعات خواهد بود.

آنچه شما باید از حکم یاد بگیرید

در حالی که شما ممکن است دلایل برای استخراج داده ها به طور مستقیم از LinkedIn، شما باید از حکم یاد بگیرند. بهتر است با خواندن و احترام به رباتها ایمن باشیم. فایل TXT از تمام وب سایت ها. به یاد داشته باشید که حکم هنوز یک دستور موقت است. در نهایت می تواند به نفع LinkedIn باشد.

در حالی که حاکمیت ممکن است به طور مستقیم بر شما تاثیری نداشته باشد، خوشحال می شود که یک دادگاه فدرال سیاست حفظ وب را برای عموم حفظ کند. بنابراین، اطلاعات باید در دسترس و در دسترس کسانی باشد که بتوانند از آن استفاده کنند و از آن استفاده کنند.

داده های وب برای همه، به ویژه تحلیلگران رسانه ها، توسعه دهندگان، دانشمندان داده و برخی دیگر حرفه ای، بسیار مفید هستند. به همین ترتیب، حکم یک پیشرفت خوشایند است.

December 22, 2017