Back to Question Center
0

Semalt Expert پیش بینی آینده وب Scraping

1 answers:

وب خراب کردن روش معمول برای جمع آوری داده ها از شبکه است. گفتن این فقط مهم است یک تظاهرات بزرگ است. این به سادگی ضروری است. اطلاعات قدرت است، و هر سازمانی که فاقد آن است تغییر شکل یافته است، بنابراین وب خراب کردن خون است که در آن تمام انواع کسب و کارهای آنلاین اجرا - high pr dofollow.

یک سازمان غیر انتفاعی، یک سازمان سودآور، راه اندازی، یک شرکت متوسط، و یا حتی یک شرکت Fortune 500، قطعا بر روی اطلاعات جمع آوری شده. بنابراین، اهمیت شل کردن وب را نمی توان بیش از حد تأکید کرد.

رقابت در دنیای شرکت ها هرگز سخت تر از آن است که در حال حاضر است. بازیکنان در صنایع مختلف هم اکنون از هر سلاح در اختیار خود برای رقابت استفاده می کنند. به تازگی، سازمان ها از استفاده از خراش دادن وب به عنوان یک سلاح برای مبارزه با رقبا استفاده می کنند. پس از همه، هنگامی که شما اطلاعات مربوطه را نسبت به مخالفان خود دارید، شما مزیتی نسبت به آنها خواهید داشت. آنها می گویند، دانش قدرت است. اگر چه صنایع انفجاری وب با راه حل های متعدد پر شده است، آنها را می توان به سه دسته تقسیم کرد و آنها عبارتند از:

  • ساخت نرم افزار یا نرم افزار استخراج داده خود را توسط خود و یا استخدام برنامه نویسان
  • 19) رفتن به وب سایت های سرویس دهنده وب
  • خرید یک نرم افزار استخراج اطلاعات عمومی

همه این سه راهکار مزایا و معایب خود را دارند. علاوه بر این، طبقه بندی مناسب ترین راه حل برای هر شرکت ممکن است به نیازهای وب در کسب و کار بستگی داشته باشد.

مانند هر تکنولوژی دیگر، وب سقوط به توسعه و تکامل ادامه خواهد داد. بنابراین، این مقاله بر روی آینده وب سایت خراش تمرکز دارد. قبل از رفتن به بیشتر، ضروری است که روشن شود که نظرات مطرح شده در این مقاله در مورد آینده وب سقوط، تنها گزینه های احتمالی و تخیلی هستند. با توجه به این که در اینجا، آینده وب استخراج از دیدگاه های مختلف مشاهده می شود.

از دیدگاه هوش مصنوعی

از آنجاییکه هوش مصنوعی در هر بخش از زندگی استفاده می شود، اعتقاد بر این است که فناوری برای استفاده از اینترنت در آینده نزدیک به شدت مورد استفاده قرار می گیرد. به عبارت دیگر، روبات ها و ماشین های هوشمند برای نظارت و ایجاد اطلاعات به طور مرتب برای شرکت های مختلف.

البته، روبات ها در حال حاضر برای خراش وب مورد استفاده قرار می گیرند، اما هیچ یک از آنها نمی توانند تغییرات عمده ای را در وب سایت های هدف بدون دخالت انسان انجام دهند. به عنوان مثال، اگر طرح یک سایت هدف تغییر کند، ابزارهای موجود ابزار حذف وب قادر نخواهند بود که سایت را بدون استفاده از ابزار کمکی برای تکه تکه کردن ابزار. این مسئله برای روباتهای هوشمند وب آینده روباتی نیست؛ زیرا آنها میتوانند از اختیار خود برای رسیدگی به هر گونه اصلاح در سایتهای هدفشان در حین وب با مداخله کم یا بدون انسانی برخوردار شوند.آنها اگر زودتر ایجاد نشوند، به زودی ایجاد خواهند شد.

از زاویه Google

بزرگترین web scraper گوگل است، زیرا کسب و کار اصلی آن خزیدن و وب سایت های خراب کردن است و هر وب سایت میزبانی را خالی می کند همه پیوندهایشان. این بدان معنی است که گوگل ممکن است شروع به ارائه خدمات وب گردی کند. و اگر این کار را انجام دهد، این بزرگترین و بهترین وب سایت شرکت خرابکاری خواهد بود، زیرا آن هم اکنون وب را خراشیده است. مشتریان فقط باید URL هایی از صفحات وب مورد نظر را فهرست کنند و همه مطالب مورد نیاز از Google را دریافت خواهند کرد. پس از همه، محتوای تمام وب سایت ها در پایگاه های داده ی خود قرار دارد.

یکی دیگر از دلایل گوگل برای شروع خدمات وب خراش دادن، این است که برای کشتن با آن نیاز به تلاش کم و یا هیچ کمکی نخواهد داشت.این شرکت در حال حاضر با وب سایت ها از بین رفته است. داشتن اطلاعات مورد نیاز در دست تمام وقت باعث می شود که گوگل یک زمان چرخش وب را کاهش دهد که سایر ارائه دهندگان خدمات هرگز قادر نخواهند بود مطابقت کنند.

از آنجا که Google قادر به ارائه خدمات بدون تلاش اضافی خواهد بود، همچنین ممکن است قیمت های رقابتی ارائه دهد که هیچ سازمان دیگری نمی تواند آن را مطابقت دهد. درست مانند اینکه چطور این شرکت عملا صنعت موتور جستجو را گرفته است، گوگل در نهایت میتواند بخش وب را نیز از بین ببرد. احتمالا به نفع آن است.

از دیدگاه تجزیه و تحلیل و سازمان

مهم نیست که چقدر گران هستند، کفشها برای یک مرد بدون پاها بی فایده هستند. بنابراین، داده ها ممکن است برای سازمان با مهارت های تجزیه و تحلیل ضعیف بسیار مفید باشد. در واقع، داده های خود را بسیار ضروری نیست، این است که چگونه می توانید از آن استفاده کنید. بنابراین، با توجه به اینکه شرکت ها همچنان تلاش های خود را افزایش می دهند، آنها همچنان منابع بیشتری را به استخدام تحلیلگران اطلاعات با تجربه و یا آموزش کارمندان خود در سازمان داده، و تجزیه و تحلیل داده ها.

با توجه به داده های مشابه، برخی از سازمان ها از آن بهتر از دیگران استفاده می کنند. این فقط به این دلیل است که افرادی با مهارتهای تجزیه و تحلیل داده بهتر دارند. بنابراین، آینده وب سقوط خواهد شد قطعا بر تقاضا برای سازماندهی داده ها و تجزیه و تحلیل داده ها.

از دیدگاه امنیت

اکثر ابزارهای موجود در حال حذف وب ممکن است دیگر موثر نباشند زیرا سازمان های بیشتری همچنان تلاش های خود را در جهت ایجاد وب سایت های غیرممکن می بینند. تا کنون، تنها شرکت هایی که از سرویس های سرویس دهنده وب سوم شخص استفاده می کنند یا کسانی که ابزار بسیار پیچیده ای را به کار می گیرند، همچنان قادر خواهند بود داده ها را از سایر وب سایت ها خراب کنند.

به این ترتیب، برای سازمان ها مهم است که خود را برای آینده وب ساییدگی بگذارند. برخی از اقدامات ضروری که می توانید در نظر داشته باشید عبارتند از:

1. شما باید شروع به توسعه روبات هایی با هوش مصنوعی خود کنید که بتوانند اطلاعات خود را به طور موثر نیاز داشته باشند. اکنون.

2. شما همچنین باید تلاش خود را برای ایجاد سایت خود بسیار دشوار کنید. چه می شود اگر برخی از رقبایتان دسترسی آسان به محتوا در وب سایت خود داشته باشند در حالی که شما نمیتوانید آنها را تکه تکه کنید؟ به یاد داشته باشید، اطلاعات بیشتری در مورد رقبای خود داشته باشید، احتمال شكست آنها بیشتر است.

3. شما همچنین باید به طور جدی در بهبود سازماندهی داده ها و مهارت های تجزیه و تحلیل خود کار کنید. این همچنین می تواند به شرایط جنگی نزدیک شود. گاهی اوقات ممکن است بر روی اطلاعات کد شده رقبای خود یا مخالفان تردید کنید. این اطلاعات بدون استفاده خواهد بود اگر شما نمی توانید آن را با بیشترین سرعت ممکن رمزگشایی کنید. تحلیلگران داده بسیار متخصص، اغلب روند خاصی را در داده های جمع آوری شده به آسانی می یابند، بنابراین شما ممکن است نیاز به استخدام یک زن و شوهر از آنها داشته باشید.

به طور خلاصه، قادر ساختن سازمان شما برای مفهوم داده های بزرگ و آینده وب استخراج بازی نقش برجسته در موفقیت در دراز مدت کسب و کار شما.

December 22, 2017