Back to Question Center
0

اسکنر Screen-Extraction Platform: نسخه اصلی - Semalt Expert

1 answers:

Screen scraper یک ابزار بسیار موثر برای هر دو کاربران وب و شرکت هایی است که می خواهند به دانلود بخش عمده ای از اطلاعات آنلاین، مانند محتوا و تصاویر، از وب سایت های مختلف. یکی از بهترین ابزار استخراج محتوا نرم افزار صفحه نمایش scraper . از سال 2002، آن را با مشتریان از طیف گسترده ای از صنایع، مانند فروشگاه های الکترونیکی، شرکت های پزشکی و خودرو و بیشتر. در حقیقت، آن را مانند یک پایگاه داده کار می کند، که به کاربران خود امکان می دهد داده های خود را از صدها منبع آنلاین در سراسر وب به طور خودکار منتقل کند.

استخراج داده ها از وب سایت ها

صفحه برش می تواند تقریبا هر سایت در وب را اداره کند. تیم حرفه ای روی صفحه نمایش می تواند به جستجوگرهای وب کمک کند تا نتایج مورد نیاز خود را دریافت کنند - drivers licence for sale. مشتریان فقط باید به آنها اطلاعاتی درباره محتوایی که میخواهند استخراج کنند و فرمت دادهای که آنها میخواهند دریافت کنند، به آنها بگویند. Screen-scraper را می توان از زبان برنامه نویسی خارجی مانند Java، PHP و بیشتر فراخوانی کرد.

چرا استفاده از Screen-Scraper

این یک نرم افزار معتبر است و بسیاری از شرکت های بزرگ جهان اعتماد به آن را برای دریافت اطلاعات مورد نیاز خود را در سریع، ساده و موفق تنها در چند ثانیه. Screen-scraper می تواند داده های خود را برای مشتریان خود به صورت روزانه تولید کند و می تواند تقریبا هر نوع وب سایت را در صنعت اداره کند. به طور خاص، مشتریان می توانند سوالات خود را ارائه و نتایج مورد نیاز را در هیچ زمان.

مزایای استفاده از Screen Scraper برای شرکت ها

یکی از مهمترین مزایای نرم افزار Screen Scraper سرعت آن است. این می تواند تمام اطلاعات را برای مشتریان در چند ثانیه جمع آوری کند. در حقیقت، Screen-Scraper یک گزینه عالی برای هر شرکتی است که سریعا نتایج را دریافت می کند. برای مثال، اگر مشتریان می خواهند قیمت محصولات خاصی را که در سراسر وب پراکنده شده اند به دست آورند، می توانند از این برنامه نرم افزاری شگفت انگیز استفاده کنند. علاوه بر این، Screen-scraper را می توان برای انتقال داده های خاص از یک سیستم به یک دیگر استفاده کرد، یا می تواند سیستم ها را نیز باهم ترکیب کند. Screen Scraper پشتیبانی از تعدادی از فرمت ها برای صادرات داده های استخراج شده از قبیل XML، HTML، CSV، Access و غیره. علاوه بر این، تمام داده ها به صورت خودکار به فرمت های خاصی منتقل می شوند که توسط مشتریان از پیش تعریف شده است پس از اتمام استخراج اطلاعات.

نتیجه گیری

این یک نرم افزار متقابل پلت فرم عالی است که می تواند تقریبا در هر نقطه مستقر شود. همچنین، بسیاری از مجوزهای نرم افزاری برای فرم خرید Professional و Enterprise Edition در دسترس هستند. این نتایج صحیح استخراج را برای صدها کاربر و شرکت ارائه می دهد. این یک ابزار برش صفحه نمایش رایگان است که با هر نوع داده کاوی، و نیز صفحات پویا کار می کند. کاربران می توانند برنامه را به سرعت و به آسانی دانلود و شروع به استفاده از این ابزار برای دریافت اطلاعات مورد نیاز خود.

December 22, 2017