Back to Question Center
0

چگونه محصول خود را در آمازون فهرست کنید - به سرعت و به آسانی؟

1 answers:

آمازون به عنوان یک بازار آنلاین بسیار محبوب شناخته شده است و چیزی حدود 170 میلیون بازدید کننده منحصر به فرد را به صورت ماهانه تخمین زده است. به همین دلیل است که اگر شما یک فروشنده تازه کار هستید و می خواهید بدانید که چگونه محصول خود را در آمازون ذکر کنید - شما در حال حاضر در جای مناسب هستید. در زیر من قصد دارم به شما یک گام به گام به شما دستورالعمل برای شما نشان دهد که چگونه به سرعت دریافت محصول خود را در آمازون ذکر شده - و شروع به تولید شما معاملات موفقیت آمیز حق دور. بنابراین، بیایید به اصول اولیه فرایند بپردازیم.

چگونه محصول شما را در آمازون

قبل از هر چیز، اجازه دهید من به شما نشان می دهد که چگونه در آمازون فروش - data backup sf bay area. نکته این است که روند فروش در آنجا می تواند به همان اندازه ساده یا به همان اندازه دشوار باشد - فقط بسته به نوع محصول، دسته یا مقدار آن که می خواهید به عنوان یک هدف برای همه سفارشات آینده خود تنظیم کنید. اما در اینجا چهار ساقه برای ایجاد چیزهایی برای شما بسیار ساده تر است، حداقل کسانی که مربوط به گرفتن محصولات خود را به سرعت در آمازون در راه درست ذکر شده:

1. رده مناسب فروشنده را انتخاب کنید - به طور معمول، به شدت وابسته به یک نوع خاص از کسب و کار شما در حال اجرا است. اساسا شما می توانید با دو روش مختلف شروع به فروش کنید - یا به عنوان یک فروشنده کوچک کوچک (با توجه به اینکه میانگین فروش ماهانه شما کمتر از 40 مورد در هر ماه یافت می شود، هزینه متوسط ​​فروشنده به شما هزینه ای بیش از 1. 5 دلار برای هر مورد به فروش می رسد) و یا از همان ابتدا به عنوان یک فروشنده حرفه ای آغاز می شود (با توجه به اینکه انتظار می رود فروش ماهانه شما بیش از 40 مورد در هر ماه به فروش برسد، هزینه ماهانه شما از 40 دلار به علاوه برخی از معامله های پرداخت شخصی شروع می شود).

2. حساب کاربری آمازون خود را تنظیم کنید - یعنی شما باید کسب و کار خرده فروشی خود را در آمازون ثبت کنید تا نهایتا شروع به فروش آن کنید. برای تکمیل این قسمت از تنظیم حساب، توسط آمازون برای پر کردن اطلاعات زیر درخواست می شود: نام تجاری، نام حقوقی / آدرس، گزینه های حمل و نقل، اطلاعات حساب بانکی، اطلاعات تماس (هر دو برای آمازون و مشتریان آینده شما).

3. خصوصی سازی نماینده فروش خود را ایجاد کنید و آن را پر کنید - این زمانی است که شما قصد دارید همه را در آمازون خریداری کنید تا متوجه شوید که فروشگاه حمل و نقل قطعی شما در مورد (بخش توضیحات فروشنده، لوگوی منحصر به فرد خود را به عنوان فروشنده آمازون، شرایط و ضوابط سیاست بازگشت / بازپرداخت شما).

4. حالا شما می دانید که چگونه محصول خود را در آمازون فهرست کنید - زمان شروع فروش و حمل و نقل است! البته، این بخش عملی فرآیند معمولا بیشترین چالش را دارد. این بدان معنی است که شما باید تلاشهای بهینه سازی جستجو را سه برابر کنید و همچنان یاد بگیرید که چگونه بیشترین استفاده را از لیست محصولات خود داشته باشید. در نهایت، آنها را تقریبا به صورت خودکاری به فروش می رسانند.

December 22, 2017