Back to Question Center
0

Semalt Review: 15 بهترین نرم افزار رایگان نرم افزار حذف اطلاعات

1 answers:

روش ضایعات وب با ابزارهای مختلف خرابکاری و برنامه های استخراج اطلاعات. این ابزار با سایت ها ارتباط برقرار می کند، اطلاعات را شناسایی و جمع آوری می کند و براساس نیازهای شما آنرا خراب می کند. علاوه بر این، آنها اطلاعات خراب شده را در پایگاه داده های خود ذخیره می کنند و یا دریافت می کنند در دستگاه رایانه خود. در اینجا ما در مورد 15 ابزار وب کم در اینترنت صحبت کرده ایم.

1. سوپ زیبا

یک کتابخانه مشهور پایتون است که برای خرد کردن فایل های XML و HTML طراحی شده است - rb2011uias 2hnd in 5ghz. شما فقط نیاز به نصب و فعال کردن این ابزار خراش وب و اجازه دهید آن را انجام انواع کارها. شما می توانید آن را به راحتی در سیستم های دبیان و اوبونتو استفاده کنید.

2. Import.io

این یکی از بهترین ابزار برش داده s است. این اجازه می دهد تا ما اطلاعات را از هر دو سایت اساسی و پیشرفته خراب کنیم و دارای رابط مدرن و کاربر پسند است.

3. Mozenda

Mozenda یک نرم افزار اسکنر صفحه نمایش و نرم افزار استخراج اطلاعات است. این محتوا را در فرمت های مختلف فراهم می کند و اسکرابر نقطه و کلیک است.

4. ParseHub

این Web Scraper بصری است که می تواند برای جمع آوری اطلاعات از اینترنت استفاده شود. شما می توانید API را از سایت های مختلف با استفاده از این برنامه ایجاد کنید.

5. Octoparse

Octoparse ابزار وب و ابزار استخراج اطلاعات مشتری برای کاربران ویندوز است. این می تواند اطلاعات نیمه ساختار یافته یا غیر ساختاری را به مجموعه داده های ساخت یافته بدون نیاز به کد تبدیل کند.

6. CrawlMonster

یکی از بهترین web crawler ، برنامه های استخراج داده ها و خزنده ها. این به شما اجازه می دهد تا سایت های مختلف را اسکن کنید و صفحات وب خود را خالی کنید.

7. Connotate

این راه حل نهایی برای مشکلات مربوط به داده است. شما فقط باید این برنامه را دانلود کنید، یک درخواست ارسال کنید و اطلاعات را بر اساس خواسته های خود دریافت کنید (3

8. Crawl Common

شناخته شده است که یک مجموعه داده باز از صفحات وب خزنده ارائه شده است. داده های خام را به صورت ساختار یافته و سازمان یافته تبدیل می کند، فراخوانی متادیتا برای کاربران و ارائه اطلاعات از مختلف تصاویر

9. Crawly

این یک سرویس خودکار استخراج اطلاعات با بسیاری از ویژگی ها و ویژگی ها است. می تواند اطلاعات خام را به یک فرم سازمان یافته خراشیده و تبدیل کند، و نتایج را در JSON و فرمت های CSV

10. Grabber Content

عالی برای کسانی است که می خواهند داده ها را از تصاویر و ویدیوهای مختلف پاک کنند. این نخستین اولویت است F شرکت ها و به شما اجازه می دهد عامل مستقل وب سایت خراش ایجاد کنید.

11. Diffbot

این تنها اسکنر اطلاعات خودکار است که اطلاعات شما را سازماندهی می کند و صفحات وب شما را ظرف چند ثانیه خالی می کند. این برای توسعه دهندگان و برنامه نویسان مناسب است و می تواند سایت شما را به API تبدیل کند.

12. Dexi. io

مناسب برای کارشناسان جستجوگرها، وب مسترها و مترجمان آزاد است. این ابزار Cloud-scraping با اطلاعات سنگین و خرابیها بدون آسیب رساندن به کیفیت اطلاعات را بررسی می کند. این می تواند پرس و جو مربوط به جاوا اسکریپت را اداره کند.

13. Studio Scraping Studio

در هر دو طرح رایگان و حق بیمه می آید و اطلاعات را از بسیاری از صفحات وب، اسناد PDF، فایل های XML و HMTL برداشت می کند. این برنامه دسکتاپ فقط برای کاربران ویندوز در دسترس است.

14. Easy Web Extract

برنامه ریزپرداز وب و برنامه استخراج داده مناسب برای مارک های برتر و راه اندازی است. این ویژگی های منحصر به فرد مختلف دارد و اطلاعات از فایل های مختلف HTTP خراب می شود.

15. FMiner

این به شما امکان می دهد که پروژه های مختلف را با ضبط کننده ماکرو خود بسازید و یکی از جالب ترین ابزار های خرابکاری داده است. این اطلاعات مفید از آدرس های ایمیل و سایت های شبکه های اجتماعی را استخراج می کند.

December 14, 2017