Back to Question Center
0

با توجه به Semalt، جالب ترین ویژگی Mozenda است

1 answers:

Mozenda یک اسکنر داده است که جمع آوری اطلاعات از اینترنت، سازماندهی آن به فرمت مناسب و بلافاصله به هارد دیسک خود دانلود کنید. شما به راحتی می توانید اطلاعات خود را سفارشی کرده و نسخه های مختلف صفحات وب را با این ابزار شگفت انگیز ایجاد کنید.

هدف Mozenda است برای تحریک تجربه مرور انسان است. این دستورات کامپیوتر را جایگزین می کند و مرور، ناوبری و استخراج اطلاعات را آسان و سریع می کند. مزایا و ارزش Mozenda دروغ در گزینه های مختلف و ویژگی های جمع آوری داده ها است. این نه تنها اطلاعات را برای کاربران جمع آوری می کند بلکه آن را به فرمت های TSV، XML و CSV تبدیل می کند - pr9 backlinks buy here pay. سپس، شما می توانید این داده ها را با توجه به نیازهای خود ذخیره کنید و کیفیت آن را با مقایسه صفحات مختلف وب تجزیه و تحلیل کنید.

برجسته ترین ویژگی های Mozenda در زیر مورد بحث قرار می گیرد:

1. داده های خراش بر اساس کلمات کلیدی

Mozenda یکی از آن داده ابزارهای خرابکاری که به تجزیه و تحلیل اطلاعات و سازماندهی اطلاعات بر اساس کلمات کلیدی مختلف کمک می کنند. به عنوان مثال، اگر می خواهید داده ها را از یک فروشگاه خرده فروشی مانند آمازون و یا eBay خراشیده کنید، فقط باید کلیدواژه ها و اطلاعاتی را که می خواهید برش دهید، برجسته کنید و اجازه دهید Mozenda کار خود را انجام دهد. این می تواند به راحتی سازماندهی، خراب کردن و ساختن اطلاعات شما، و آن را از یک نقطه نظر SEO مناسب.

2. عالی برای نمایش مشخصات عمومی و توییتر Hashtags

Hashtags تبدیل به یک روند واقعی از توییتر و نمایش مشخصات عمومی است..با Mozenda، می توانید نه تنها اطلاعات را خراب کنید، بلکه افراد جدید را هم در Instagram و هم توییتر پیدا کنید. به عبارت دیگر، این ابزار وب ابزار تحقیق رسانه های اجتماعی شما را ساده تر می کند و فقط اطلاعات مربوطه را به شما می دهد.

3. Mozenda کمک می کند تا پیروان خود را افزایش می دهد

بازاریابان دیجیتال و مدیران وب همیشه در مورد تبلیغات رسانه های اجتماعی خود نگران هستند. آنها تعدادی از راه ها و استراتژی های خود را برای راه اندازی و تبلیغ برند خود اتخاذ می کنند. با Mozenda، شما هم اکنون می توانید پیروان رسانه های اجتماعی خود را افزایش دهید و بیشتر دوست داشته باشید. این ابزار از بین بردن وب استخراج اطلاعات از سایت های شبکه های اجتماعی، به شما بهترین نتایج ممکن و افزایش تعداد طرفداران خود را.

4. پشتیبانی از فرمت های مختلف

بر خلاف ابزارهای غلطک معمولی وب، Mozenda پشتیبانی از تعدادی از فرمت ها مانند JSON، Google Docs و CSV. همچنین می توانید داده های خراب یا استخراج شده را به دستگاه مورد علاقه خود وارد یا آن را در هارد دیسک خود ذخیره کنید.

5. اطلاعات پراکنده از پورتال های مختلف سفر

Mozenda یکی از آن برنامه های وب کم زدن است که کمک به استخراج اطلاعات از سایت های سفر پیچیده مانند TripAdvisor و Trivago. شما فقط باید اطلاعاتی را که میخواهید خراب کنید را برجسته کنید و اجازه دهید Mozenda کار خود را انجام دهد. شگفت آور، در عرض یک ساعت اطلاعات شما را در یک فرمت سازمان یافته و قابل خواندن دریافت خواهید کرد.

6. خوب برای عکس ها

چند نرم افزار و ابزار وب خراب کردن وجود دارد که عکس ها را پشتیبانی نمی کنند و نمی توانند از تصاویر با کیفیت بالا استخراج کنند. اما Mozenda تنها اسکنر وب است که اطلاعات را از تصاویر، فیلم ها و موزیک ها استخراج می کند و برای اهداف کسب و کار آن را بر روی دستگاه شما ذخیره می کند.

December 14, 2017