Back to Question Center
0

آیا می توانم راهنمایی های متخصص از مشاور بازاریابی آمازون داشته باشم؟

1 answers:

هر مشاور بازاریابی آمازون می داند که برای بهبود فروش و تبدیل آن در بازار شلوغ، بسیار مهم است که در هر بخش از لیست محصولات خود کار خوبی داشته باشید. و در اینجا چند نکته ضروری برای شما برای ایجاد انگیزه برای پیشرفت رتبه بندی خود را در آمازون است. در نهایت - برای به دست آوردن قابل اندازه گیری به فروش خود را در آنجا وجود دارد.

یک زن و شوهر از نکات ضروری از مشاور مشاور بازاریابی آمازون

نکته 1: نرخ بازده و زمان برای هر بازدید

بسیار آسان است که اندازه گیری کنید که چگونه مشتری با لیست محصولات خود تعامل دارد در آمازون، و همچنین صفحات اصلی وب سایت شما مربوط به موضوع. در میان مهمترین شاخصها، میزان بازدهی و میانگین زمان بازدید شده توسط کاربر در صفحه، در اینجاست. همه چیز کاملا ساده است - اگر مشتری بالقوه خود را در صفحه فهرست محصولات خود صرف می کند، احتمال بیشتری دارد که با موفقیت به خریدار واقعی تبدیل شود - commercial truck value guide. و بالعکس، اگر میزان متوسط ​​بازده شما زیاد باشد، به این معنی است که محصول شما در آمازون لیست خوبی نیست.

در زیر برخی از توصیه های مهم مشاور مشاور بازاریابی آمازون برای شما برای حل این مسائل یک بار و برای همه:

  • آیا بهترین خود را تنها محتوا معتبر و با کیفیت بالا - یا نوشته های صفحه محصول خود، و یا کسانی که به اشتراک گذاشته شده از جاهای دیگر وجود دارد.
  • وقت و تلاش خود را برای نوشتن متادیتا واقعا جذاب و جذاب نکنید.
  • با اضافه کردن یک آموزش ویدئویی مفصل، توضیحات، یا نگاهی دقیق به محصول، مدت زمان بازدید کاربر را افزایش دهید.
  • مطالب خود را جذاب تر و قابل خواندن تر کنید - در نظر داشته باشید که بخشی از نوشته های ساده خود را به چیزی غیر قابل انکار و چشمگیر تبدیل کنید، برای مثال صفحات گسترده یا فتوشاپ.

نکته دوم: نرخ تبدیل

به عنوان کارشناس بازاریابی مشاور آمازون، توصیه می کنم تنظیم تمرکز مناسب برای بهبود نرخ تبدیل خود را. این به شما کمک خواهد کرد رتبه بندی لیست محصولات خود را در آمازون افزایش دهید. پس از همه، الگوریتم جستجو آمازون هرگز شما را به خوبی رتبه بندی نمی کند، مگر اینکه شما مقدار زیادی از معاملات واقعا موفق داشته باشید، درست است؟ بنابراین، در اینجا چیزی است که من توصیه می کنم برای دستیابی به بهبود قابل اندازه گیری در CTR خود را (کلیک کنید از طریق نرخ) در آمازون:

  • اطمینان حاصل کنید که توصیف محصول شما همه چیز در مورد محصول - فقط در یک نگاه فقط خودتان را به عنوان یک مشتری بالقوه تصور کنید - آیا هر گونه سوال بحرانی با خواندن این توضیحات محصول باقی می ماند؟ اگر پاسخ بله است، احتمال دارد چیزی که شما انجام می دهید قطعا اشتباه است.

  • فراموش نکنید که توضیحات محصول خود را با یک محتوای بصری قانع کننده، مانند تصاویر با کیفیت بالا، فیلم ها، نمودار های تصویری و سایر موارد مفید رسانه ها برای نشان دادن پیشنهاد محصول خود، مطابق با نشان دادن عناصر اصلی استفاده روزمره آن عملی است.
  • توضیحات محصول شما باید به وضوح بیان کند که کدام نقطه مقایسه، پیشنهاد محصول خود را به یک معامله فروش واقعا فوق العاده تبدیل می کند. به این ترتیب، سعی کنید تا حد امکان بررسی های شخص ثالث را انجام دهید.
  • وقت و تلاش خود را در اجرای روش بازبینی A / B با برنامه تست مکرر انجام ندهید. هرگز تردیدی نداشته باشید که یک تجربه عملی با تصاویر مختلف، ترکیب کلمات کلیدی و چندین تن از توضیحات محصول خود داشته باشید تا ببینید چه چیزی می تواند بهبود یابد، چه چیزی باید در آینده نادیده گرفته شود و چه چیزی احتمالا نیاز به حذف آن را دارد.
December 13, 2017