Back to Question Center
0

آیا می توانید راهنمایی های آمازون SEO خود را برای بهینه سازی عنوان محصول به من بدهید؟

1 answers:

چگونه در آمازون موفق شویم؟ اقداماتی مانند فروشندگان بلندپرواز بزرگ که سود خود را با لیست محصولات بهینه سازی شده به حداکثر برسانند! خوشبختانه، من چند راهنمایی اخیر آمازون SEO را برای این سال آزمایش کرده ام. و در زیر من می خواهم به شما نشان دهد که چگونه بهینه سازی پلت فرم بهترین راه ممکن است - همه چیز شما نیاز به بیش از آن است که سرمایه گذاری برخی از زمان و تلاش در انتخاب محل مناسب برای کلمات کلیدی دراز مدت خود را در محصولات عنوان شده است. به یاد داشته باشید، عنوان لیست محصول شما احتمالا مهمترین جزء مورد نیاز برای رتبه بندی خوب در آمازون است. در عین حال فهرستی مختصر و قانع کننده اولین چیزی است که توسط خریدار تعجب دیده است، درست است؟ بنابراین، این یک تصمیم به خوبی شکل گرفته خواهد شد تا دقیقا به عنوان بهینه سازی عنوان محصول پرداخت شود. به همین دلیل است که در زیر من قصد دارم به شما یک مجموعه مختصر از مرتبط آمازون راهنمایی های SEO مورد نیاز برای بهینه سازی عنوان محصول را نشان می دهد. امیدوارم که بسیاری از آنها مفید باشند، البته با توجه به این که مایل هستید و آماده نوشتن یک قطعه توصیف محصول خود هستید یا حداقل آنها را تعدیل کنید - mark logic rest api testing.

آمازون نکات SEO برای بهینه سازی عنوان محصول

همه با مفهوم بهینه سازی موتور جستجو آشنا (SEO) آن را برای مطمئن می داند - کلمات کلیدی هنگامی که به بهینه سازی محتوا برای بهبود دید و دید در اینترنت در جستجوی می آید بسیار مهم هستند. در مورد آمازون، تشخیص چنین عبارات جستجوی طولانی حتی مهمتر از آن است که ممکن است فکر کنید. و برای تقویت توان بالقوه خود در حال حاضر، من پیشنهاد می کنم بهترین کار خود را برای قرار دادن بسیاری از کلمات کلیدی طولانی در عنوان محصول خود را که ممکن است. به این ترتیب، به ویژگی های بهینه سازی زیر توجه داشته باشید:

  • عنوان محصول شما فقط نیاز به کلمات کلیدی دقیق و خریدار دارد و عبارات جستجوی طولانی مدت دارد. به این ترتیب، بازدیدکنندگان شما به راحتی می توانند پیشنهادات محصول را به درستی انجام دهند و هرگز گمان نکنند.
  • از جمله رنگ های در دسترس و ابعاد ابعاد محصول می تواند به شما کمک کند که میزان کلی تبدیل شما را تا حد زیادی بهبود بخشد. و این یک بی نظیر است، اما تبدیل های بالاتر معمولا به فروش بیشتر منجر می شوند، به طوری که نور سبز به درآمد شما بالاتر می رسد.

  • در محصولات خود مشخص کنید. هرگز دریغ نکنید که نام تجاری محصول را در آن قرار دهید - فقط برای کمک به لیست محصولات خود را به خوبی برای جستجو مارک هدف قرار دهید.
  • خودتان را تنها با ابزارهای کلیدی تحقیقاتی کلیدی مانند Google AdWords محدود نکنید. بله، این نقطه شروع بسیار خوبی برای تقریبا هر پروژه تجارت الکترونیکی خواهد بود، باید پذیرفتم. اما نکته این است که فقط با استفاده از یکی از قدیمی های خوب قدیمی آنلاین، به اندازه کافی برای غلبه بر این بازار شلوغ کافی نیست.
  • متاسفانه، هیچ راهنمایی جهانی آمازون جستجوگر یا هر گام به گام با یک نتیجه تضمین شده وجود ندارد. اما آنچه که در اینجا می توانید انجام دهید، این است که مطمئن شوید که از رقابت شدید بازار باقی مانده اید، در حال انجام یک تحقیق کلیدی تحقیقی جامع برای استفاده از تمامی امکانات جستجوی پنهان مشتری برای به نفع خود است. در میان دیگران، من توصیه می کنم با استفاده از یکی از ابزارهای تحقیقاتی کلید واژه زیر و به طور خاص طراحی شده نرم افزار، مانند جنگل اسکات (تحقیقات کلمات کلیدی با حمایت از فرصت های محصول گرد هم آوردند نه تنها از آمازون بلکه سایر سیستم عامل های تجارت الکترونیک محبوب)، بازرس کلید واژه بینش رقابتی و پیشنهادات کلمات کلیدی مفید طولانی مدت)، دامنه (یک مرکز خرید با برآوردگر کلمات کلیدی، ردیاب قیمت، و ابزار مدیریت خودکار ریسک در درون سازمانی).
December 13, 2017