Back to Question Center
0

آیا می توانید به من کمک کنید که چگونه بهینه سازی لیست آمازون و رتبه بندی بالاتر را درک کنید؟

1 answers:

جای تعجب نیست که به سادگی با نوشتن یک محتوای توصیف صدا و حتی کاملا قانع کننده، امکان لیست کردن آمازون را غیر ممکن می سازد. چرا؟ به سادگی به این دلیل که یک الگوریتم رتبه بندی جستجوی خاص که بر روی این بازار آنلاین شلوغ حکم می کند، وقتی که به جای دادن رتبه بندی خاصی برای هر مورد در فروش در آنجا می آید، مقدار زیادی از عوامل مختلف را مورد توجه قرار می دهد. به همین دلیل است که یک گام جلوتر از مخالفان دسته بندی محصول / محصول شما قطعا نیاز به درک عمیق از جستجوگر آمازون در خارج از جعبه فهرست خود را. اما بدون نیاز به نگرانی - همه چیز پیچیده نیست که ممکن است در نگاه اول به نظر برسد.

این چیزی است که شما می توانید لیست های آمازون را به صورت صحیح بهینه کنید فقط اگر شرط بندی در مورد عوامل رتبه بندی درست استفاده شده توسط آن الگوریتم رتبه بندی جستجوی A9 بسیار پیچیده نیست. در حقیقت، A9 عمدتا به دو نوع عوامل تعیین کننده - عوامل عملکرد و عوامل مرتبط بستگی دارد - punch bag busters.

  • عوامل عملکرد - عمدتا در اطراف معیارهای کلیدی مانند نرخ کلیک (CTR)، نرخ تبدیل و همچنین پیشرفت فروش عمومی شما در مقیاس به سادگی، این عوامل نشان می دهد که تا چه حد شما با انجام محصول و رضایت مشتری خود را انجام داده اید.
  • عوامل مرتبط - بسیار ساده هستند، چرا که این عوامل فقط نشان می دهد که محصول شما مطابق با درخواست های جستجو است که معمولا بیشتر خریداران در جستجوی محصولات در آمازون استفاده می کنند. به عبارت دیگر، عوامل اصلی ارتباط، به طور عمده در مورد استفاده درست از کلمات کلیدی هدف اصلی (و عبارت های جستجوی طولانی مدت) و همچنین مکان مطلوب تر آنها که برای بهینه سازی لیست آمازون خود استفاده می کنید، شرط می بندند.

بسته شدن

با تمام این عوامل عملکرد و ارتباط با هم جمع شده و در نظر گرفته شده است، در اینجا لیستی از گلوله برای شما برای دریافت تصویر بزرگ از بهینه سازی تجارت الکترونیک و همه آجیل و پیچ و مهره فرآیند را درک کنید. بنابراین اگر میخواهید لیستهای آمازون مانند یک فروشنده واقعی و متخصص SEO را بهینه کنید، همه اینها را در نظر بگیرید، این پیشنهادات عملی ذکر شده در زیر را در نظر بگیرید و تنها با چند عدد نکته خنثی همراه باشید:

  • ممکن است به نظر بیرون بیایند، اما اولین صفحه با نتایج جستجو تقریبا تقریبا تمام کلیکهای کاربر (تقریبا 97٪) را دریافت می کند؛

  • آنچه واقعا جالب است این است که حدود 70 درصد از درخواست های محصول استفاده شده توسط خریداران زنده در آمازون جستجوهای جستجوی طولانی هستند؛
  • موقعیت مکانی به وسیله A9 به عنوان یک عامل رتبه بندی بسیار قوی دیده می شود، بنابراین مطمئن شوید که می دانید چه کاری انجام می دهید، یعنی زمانی که به انتخاب محل مناسب برای کلمات کلیدی هدف در عنوان محصول خود، لیستی از نقاط گلوله، توضیحات محصول خود، و کلمات کلیدی جستجوگر مرکزی فروشنده؛
  • داشتن یک ابزار تحقیقاتی کلمات کلیدی طولانی مدت و نرم افزار ردیاب CTR نیازمند یک ضرورت برای هر خرده فروش موفق است که در آنجا فروش می کند، به جای هر نوع لوکس؛
  • اگر شما می خواهید لیست های آمازون خود را از همان ابتدا بهینه سازی کنید، تمرکز تلاش های اصلی SEO خود را بر عناصر زیر رانندگی CTR خود، مانند عنوان محصول، نام کالا، قیمت تنظیم، تصاویر محصول، FBA (نخست)، در دسترس بودن سهام، رده مناسب محصول، برچسب اقلام پرفروش، هزینه حمل و نقل، پیش نمایش ویژگی / مزایا و بقیه عوامل خرید دیگر.
December 13, 2017