Back to Question Center
0

آیا می توانید به من یک دوره کوتاه آمازون SEO بدهید؟

1 answers:

قبل از هر چیز، بیایید شروع دوره کوتاه آمازون SEO خود را با درک کامل از الگوریتم جستجو A9 و عوامل اصلی برای تعیین هر رتبه بندی فرد در جستجوی محصول. پس چگونه کار می کند؟ به طور کلی، این فرآیند کاملا ساده است. اول از همه، الگوریتم جستجوی آمازون با هم تمام نتایج مربوطه مطابق با یک پرس و جو کلمه کلیدی خاصی که جستجو می کنید را جمع می کند - best hybrid long term care insurance. به عبارت دیگر، آمازون به شما یک مجموعه بزرگ از لیست محصولات مربوطه نمایش داده می شود که به عنوان یک فروشگاه عظیم نمایش داده می شود. بعد، آن دسته نتایج جستجوی فله را طبقه بندی می کند و آنها را در ربط و ترتیب اولویت بندی می کند تا همه چیز به طور خاص برای هر درخواست جستجوی سفارشی طراحی شده باشد. در حال حاضر همه چیز کاملا روشن است، درست است؟ بنابراین، زمان آن است که به سرعت از طریق سرآمد سایت آمازون جستجوگرها را مرور کنید و همه عوامل اصلی رتبه بندی را در کوتاهترین زمان بررسی کنید.

Quick Amazon SEO Course - الگوریتم رتبه بندی A9

و اکنون شروع کنیم دوره آمازون SEO ما با یک زن و شوهر از قوانین اساسی که باید توسط هر تاجر شناخته شده فروش بیش از آن وجود دارد منظورم این است که سه عبارت زیر پس از بهینه سازی جستجو محصول در آمازون اهمیت حیاتی دارند. بنابراین، من توصیه می کنم آنها را دو بار خواندن، فقط برای اطمینان از همه چیز در مورد الگوریتم رتبه بندی A9 روشن است.

1. آمازون همیشه عمدتا بر روی حداکثر نمره RPC (در غیر این صورت، درآمد در هر مشتری) متمرکز است.

2. آمازون ردیابی هر اقدام بر روی هر صفحه از پلت فرم، و همچنین هر کلیک تنها ساخته شده توسط خریداران فعال در جستجوی محصولات مورد نیاز در آنجا نگه می دارد.

3. آمازون A9 در نظر گرفته شده است که اطلاعات آماری ردیابی مطابق با هدف نهایی خود - حداکثر مقدار RPC.

سه عامل اصلی رتبه بندی

هنگامی که ما در نهایت همه چیز را برای الگوریتم A9 به دست آوردیم، وقت آن رسیده است که عوامل رتبه بندی اصلی مورد استفاده برای تعیین موقعیت های جستجوی فردی برای هر مورد در فروش . و سه دسته از مهمترین عوامل رتبه بندی آمازون وجود دارد:

  • نرخ تبدیل - این دسته شامل همه عوامل در نظر گرفته شده توسط آمازون به عنوان کسانی که تاثیر آماری مرتبط با عمومی نرخ تبدیل. در میان دیگران، این دسته از عوامل تبدیل عمدتا با قیمت گذاری محصولات، بررسی مشتریان و کیفیت محتوای بصری (به عنوان مثال، تصاویر محصول و توضیحات ویدیویی) مربوط می شود.

  • Relevancy - این عوامل همیشه عمدتا در اطراف عنوان محصول و توضیحات محصول چرخش دارند. بسیار شبیه به اولین گام که توسط الگوریتم A9 گرفته شده است، تمام نتایج مربوطه باید با هم جمع شوند تا به ترتیب با یک عبارت جستجو خاص یا درخواست کلمات کلیدی طولانی تر فهرست شوند.
  • رضایت و رضایت مشتری - عوامل کلیدی مسیر راه رفتن به حداکثر RPC در آمازون هستند. به سادگی، آمازون به سادگی انجام بهترین کار خود را برای به حداکثر رساندن از هر مشتری تنها. خریداران را خوشحال می کند تا آنها بارها و بارها دوباره به انجام یک معامله دیگر برسند - در اینجا چیزی است که آمازون از آن پول می گیرد. این دسته از عوامل رتبه بندی عمدتا به بازخورد فروشنده و معیارهای ODR مربوط می شود (در غیر این صورت، نرخ نقص سفارش).
December 13, 2017