Back to Question Center
0

بهترین راه برای ایجاد لینک برای جستجوگرها چیست؟

1 answers:

ایجاد لینک برای جستجوگرها به معنای ایجاد پیوندهای است که نه تنها ترافیک آلی بیشتری را به وب سایت یا وبلاگ شما می رساند، بلکه باعث افزایش قدرت صفحه شما، مجوز دامنه و PageRank در مقیاس می شود. در نهایت، ایجاد لینک برای جستجوگرها برای رانندگی سایت شما در بالای لیست SERPs است. اما این چیزی است که تا کنون، تمام لینک ها برابر نیستند - به همین دلیل است که بسیاری از مدیران تازه کار و صاحبان کسب و کار آنلاین فقط تمرکز تلاش های پیوند کلی خود را بیشتر بر مقدار آنها، نه کیفیت را تمرکز می کنند. با این وجود، به این ترتیب، به احتمال زیاد به احتمال زیاد خود را مجازات رتبه بندی شدید و غالبا برگشت ناپذیر، به جای سود از افزایش قابل توجهی در رتبه بندی، به دست می آورند.

هنگام ایجاد لینک برای جستجوگرها از نکات زیر جلوگیری کنید:

 • وب سایت ها یا وبلاگ ها با محتوای صفحه نازک و یا آنهایی که در منحصر به فرد و نوشته های اصلی که ارزش واقعی را برای کاربر ارائه می کنند.
 • لینک های برگشتی در محتویات صفحه پنهان شده اند، به طوری که به نظر می رسد که برای موتورهای جستجو کاملا قابل مشاهده هستند (برای مثال، با استفاده از اندازه فونت 0) - dofollow high pr sitesi.
 • عمدتا فریب، فریب، و یا مخفی کردن لینک های نامناسب فقط برای اهداف جستجوگرها، به جای بهبود تجربه کاربر و نشان دادن بهتر توسط موتورهای جستجو.

ایجاد لینک برای جستجوگرها، در زیر معیارهای سایت خارجی زیر را در نظر بگیرید:

 • درصد کشور از بازدید کنندگان واقعی (در غیر این صورت، آمار جمعیتی جستجوگر زنده).
 • ابزارهای عمومی تعامل کاربر (به عنوان مثال، میزان باز گشت، زمان روزانه برای هر بازدید کننده، تعداد صفحات مشاهده شده، و غیره).
 • نسبت بازدید واقعی، که به طور مستقیم از ترافیک جستجو آلی می آید.
 • کلمات کلیدی مورد استفاده بالا و رقابت کلمات کلیدی از موتورهای جستجو بزرگ مانند گوگل خود.

با توجه به نکات فوق ذکر شده، فراموش نکنید که مطمئن شوید همه چیز در محل قرار دارد و لینک های شما به خوبی به شما خدمت می کنند، به خصوص در مورد ترافیک وب مورد نظر شما و رتبه بندی صفحه شما در مقیاس. منظورم این است که البته اگر تجزیه و تحلیل وب به دست می آید، اگر شما می خواهید برای حداکثر نتایج انجام شده برای هر لینک ایجاد شده جدید ایجاد کنید. بنابراین، در اینجا ویژگی های اصلی بررسی می شود که در هنگام ایجاد لینک برای جستجوگرها:

 • تعداد کل لینک ها اشاره به دامنه وب سایت خود و یا وبلاگ خود.
 • اهداف اصلی ارائه ترافیک وب سایت ارجاع مورد نظر شما.
 • متوسط ​​تعداد بازدیدهای کاربر زنده، از هر یک از لینکهای پشتیبان شما در نمایه پیوند شما ایجاد شده است.
 • دقیقا کدام بخش ها و بخش های محتوای صفحه شما بیشتر بازدید شده توسط کاربران است.

به این ترتیب، مطمئن شوید که یک چک دوبار در هر لینک جداگانه داشته باشید. برای من، هنگام ایجاد لینک برای جستجوگرها، از ابزارهای چندرسانه ای پشتیبانی شده از قبیل بازپخش باز، Semalt Analyzer، Majestic SEO و Ahrefs استفاده کردم. اکثر آنها کارآیی اثبات شده ای را در نمایش نقاط ضعف شما که نیاز به یک فوریت سریع را دارند، برای مثال، برای حذف یک لینک مشکوک و یا سمی سمی در کوتاه مدت قبل از اینکه تاثیر منفی بر رتبه بندی وب سایت شما یا وبلاگ شما باشد. پس از همه، فقط برای شما تصمیم می گیرید که ابزار Checker آنلاین را انتخاب کنید. فقط مطمئن شوید که شما پیگیری نمایه خود را، و به ویژه هر لینک ایجاد شده جدید، به طور مکرر. به این ترتیب، شما قادر به نگه داشتن همه چیز در محل و احساس اطمینان در برابر هر گونه تلفات غیر منتظره در ترافیک و یا رتبه بندی صفحه واقعی است.

December 8, 2017