Back to Question Center
0

آیا می دانید ابزار رایگان آمازون چیست؟

1 answers:

اگر شما در کسب و کار خود را در آمازون در حال اجرا هستید، باید بدانید که هزینه های زیادی برای پرداخت به عنوان یک فروشنده حرفه ای وجود دارد. هزینه های آمازون سنتی شامل اتهام تحقق FBA، برنامه ماهانه، هزینه ارجاع آمازون و هزینه های موجودی است. آن دسته از بازرگانان آنلاین که فقط راه خود را در آمازون آغاز می کنند، می توانند به دلیل تعداد اتهاماتی که برای پرداخت هزینه می کنند ناراحت باشند. با این حال، برخی از ابزارهای تبلیغاتی Amazon Free و Quality وجود دارد که می توانند برای کسب و کار آنلاین شما سودمند باشند.

در این مقاله، ما در مورد TOP ابزارهای آمازون رایگان است که می تواند برند شما را در صفحه نتایج جستجوی آمازون افزایش دهد و فروش خود را افزایش دهد - venus î¾ï…ïî±ï†î¬îºî¹î±. ما توصیه می کنیم از ابزارهای زیر استفاده کنید زیرا آنها کاربر پسند، حرفه ای و کارآمد هستند.

ابزار آمازون رایگان

  • ماشین حساب سود دهی

این ابزار حرفه ای رایگان برای کمک به بازرگانان آنلاین برای محاسبه سود کلی آنها یا سود محصولاتی که آنها قصد فروش آن را دارند. این ماشین حساب آنلاین برای فروشندگان FBA و FBM آسان است. شما می توانید این ماشین حساب آنلاین را از طریق جستجوی داشبورد آمازون خود پیدا کنید. این سرویس رایگان آمازون می تواند به شما در مقایسه با هزینه واقعی در زمان ارائه پیشنهادات خود برای سفارشات مشتری در Amazon.com کمک کند. برای به درستی محاسبه سود فعلی یا آینده شما ابتدا باید نام محصول خود، UPC، EAN، ISBN یا ASIN را در کادر جستجو وارد کنید. در اینجا شما می توانید گزینه ای را انتخاب کنید که آیا هزینه های محاسبه شده براساس بازار که در آن به فروش می رسید، می خواهید - ایالات متحده آمریکا، کانادا یا مکزیک.

بعدا، شما باید یک محصول را انتخاب کنید که مطابق با آنچه شما قصد فروش آن را دارید، انتخاب کنید. این مهم است که هزینه های مربوط به دسته بندی مناسب را انتخاب کنید، زیرا در محاسبات اعمال خواهد شد. در اینجا می توانید اعداد را برای هر دو وظیفه و آمازون پر کنید. هنگامی که بخش خالی پر شده است، باید بر روی دکمه "محاسبه" کلیک کنید.

  • تحقق چند کاناله

این برنامه آمازون FBA است که کمک می کند تا محصولات خود را به مراکز آماازون تحویل دهید. این که آیا شما محصولات خود را در آمازون، سایت تجارت الکترونیک خود و یا سایر سیستم های تجاری مانند eBay، MCF می فروشید، از طرف شما به مشتریان خود منتقل می شود. به عنوان یک نتیجه، شرکت شما یک دوره تحویل در مدت کوتاهی به دست آورد.

اگر شما یک حساب فروش حرفه ای داشته باشید، حتی می توانید لیست موجودیت چند کاناله خود را بدون فروش محصولات خود در آمازون فهرست کنید. همه چیزهایی که شما نیاز دارید، وارد کردن تاریخ شروع فروش است که در آینده زمانی که لیست محصول خود را ایجاد میکنید، دور است.


با کمک این ابزار آمازون رایگان، می توانید به حساب خود در مراکز آماازون بازگردید. علاوه بر این، شما می توانید درخواست کنید که تمام موجودی خود را در هر زمان که میخواهید گزینه انتخاب حذف را بازگردانید، به شما بازگردانید.

شما باید آمادگی خود را از طریق آمازون در تب تنظیم در داشبورد حساب فروشنده خود انتخاب کنید. سپس باید تنظیمات تحقق چند کاناله را پیدا کنید و روی دکمه "ویرایش" کلیک کنید. در اینجا شما باید نام تجاری خود و همچنین آدرس وب سایت اصلی، شماره تلفن، ایمیل و سایر اطلاعات تماس خود را وارد کنید.

December 8, 2017