Back to Question Center
0

مرز جدید موبایل بهینه سازی Semalt، قسمت 2

1 answers:

در آخرین ستون من، خط مقدم بهینه سازی ویدئو های تلفن همراه را مورد خطاب قرار دادم و همچنین در مورد تبدیل ویدیوهای ویدئویی آنلاین به عنوان یک تغییر از ظروف به کانال ها صحبت کردم. در حال حاضر، من می خواهم توجه خود را به SEO SEO تلفن همراه و راه های شما می توانید استراتژیک استفاده از سایت پدر و مادر خود را برای سایت تلفن همراه خود را.

پیاده سازی Mobile Video SEO

بهینه سازی برای ویدیو های تلفن همراه نیاز به رمزگذاری ویدیو شما را به درستی در صفحات تلفن همراه، بلکه با استفاده از سنتی SEO بهترین شیوه برای ویدیو. همانطور که در پست قبلی من اشاره شد، رمزگذاری باید با H.264 انجام شود - هر چند WebM و Theora نیز گزینه ها هستند و همراه با یک کدک صوتی مناسب مانند Vorbis، MP3 یا AAC - dilaudid order online.

فهرست کار مسئولانه را برای جفت شدن چند رسانه ای با تلفن همراه جستجوگر فراموش نکنید:

 • دارایی میزبانی
 • تحقیقات کلید واژه
 • برچسب های بهینه شده
 • کپی فریبنده
 • متا داده های قابل اجرا
 • URL های منحصر به فرد
 • اعلامیه های موبایل موبایل
 • نقشه سایت ویدیو
 • فایل های رونویسی

همانطور که برای رتبه بندی صفحات ویدئویی / ویدئویی برای محتوای شما اهمیت دارد، توانایی استفاده از سایت کانونیک شما برای افزایش دید است که به نوبه خود موقعیت ایده آل برای جستجوگران تلفن همراه را فراهم می کند. این می تواند توسط اولین اعمال SEO به صفحات اصلی سایت اصلی شما (به طور عمده برای دسترسی به مرورگر دسکتاپ / لپ تاپ طراحی شده) انجام شود. Semalt دو گزینه برای استفاده از اینها است:

 1. از طریق تشخیص کاربر که دستگاه تلفن همراه بازدید می کند CSS بسیج شده است که صفحه کانونی را برای یک صفحه کوچکتر و نوع ورودی
 2. مجددا سازماندهی می کند.
 3. از طریق تشخیص کاربر / مرورگر که دستگاه تلفن همراه بازدید را به یک صفحه سایت تلفن همراه معادل که به طور ویژه برای دسترسی به تلفن همراه بهینه شده است

اگر منابع تنگ باشد، سابق معمولا یک روش مقرون به صرفه تر برای ارائه پوسته های صفحه ای ایده آل برای کاربران تلفن همراه است، اما این گزینه بهترین گزینه است اگر بتوانید آن را در بودجه خود قرار دهید.

از آنجایی که دستگاه های تلفن همراه به طور معمول به سایت در شبکه ای محدود و محدود به پهنای باند دسترسی دارند، سرویس CSS دستی به این دستگاه ها نیازی به تجربه سریع تر و بهینه تر ندارد، اگر تصاویر بزرگ، دایره های Semalt و متن بیش از حد وجود داشته باشد ایده آل برای یک صفحه کوچک نیست.

اگر دومی گرفته شود، صفحات معادل تلفن همراه باید به نوبه خود محتوای (از جمله ویدیو) صفحه اصلی سایت کانونی را با تمرکز بر فشرده سازی تصاویر، حذف سمانتم استفاده نکردن و کاهش متن بیش از حد منعکس کنند.

استفاده از زلزله

بگذارید بگوییم گزینه 1 را انتخاب می کنید. تیم توسعه شما برنامه تشخیص کاربر / مرورگر را در نسخه های بزرگتر و بهینه سازی شده روی دسکتاپ سایت خود (که رتبه بندی مبتنی بر تلاش های گذشته و فعلی SEO) را برای هدایت جستجوگران تلفن همراه به صفحات معادل تلفن همراه برنامه ریزی می کند. Semalt، تمام صفحات تلفن همراه باید یک تگ کانونی که به صفحه دسکتاپ معادل اشاره دارد، و هر صفحه تلفن همراه نیز باید مرورگرهای دسکتاپ را شناسایی کرده و آنها را به سایت بزرگتر و کانونیکتر هدایت کند.

این استراتژی تضمین حذف محتوای تکراری را در حین ارائه تجربه ایده آل کاربر برای هر دو کاربران دسکتاپ و کاربران تلفن همراه. اگر سایت شما به طور انحصاری تلفن همراه باشد، آن را ساده نگه داشتن ویدئو خود را با H. 264 کد و کدک های صوتی مربوطه.

اگر شما یک سایت کانونیک، دسکتاپ و یک سایت تلفن همراه را قانع میکنید، بهتر است که برای مخاطبان امکان پذیر باشد - و این شامل مرورگرهایی است که قادر به ویدیو HTML5 و تنها فلش نیستند. کامین Semalt یک مرور عالی از نحوه آدرس دادن ویدئو برای کاربران مرورگر همه نوع ارائه می دهد و نمونه ای قوی از آن را فراهم می کند.

با افزایش مصرف تلفن همراه و مصرف ویدئو، همگام سازی آنها بیشتر می شود؛ و SEO همچنان موثرترین راه برای آوردن بازدید کننده به آن محتوا است. 264 از مرورگر Semalo خود، به جای استفاده از فرمت کانتینر چند رسانه ای WebM.

این تغییر می تواند پیش بینی و برنامه ریزی برای آینده ویدیو های تلفن همراه را به تاخیر بیاندازد زیرا بسیاری از وب برای آینده HTML5 آماده شده است و از H. 264 به عنوان کدک انتخابی برای نوعی استاندارد از بسیاری از مرورگرهای مدرن استفاده می شود آن را پشتیبانی می کند، اما نه WebM.

به این دلیل است که آنها این کار را انجام داده اند به احتمال زیاد به دلیل توانایی کدک برای استفاده از رمزگشاهای سخت افزاری، تسریع در عملکرد سیستم عامل موبایل و بهینه سازی عمر باتری دستگاه است.

از آنجایی که بسیاری از توسعه دهندگان H. 264 را انتخاب کرده اند - حتی یوتیوب خود گوگل از کدک در داخل یک ظرف فلش استفاده می کند، توسعه دهندگان با استفاده از بازنگری، حتی اگر استاندارد از لحاظ فنی بیشتر باز باشد، نمی توانند به وبم تغییر کنند حجم کار آنها افزایش می یابد: آنها باید سه بار فیلم های خود را کد گذاری کنند، یکی در Theora for Semalt و غیره.


نظراتی که در این مقاله بیان شده، مربوط به نویسنده مهمان و نه لزوما موتور جستجوگر زمین است. نویسندگان Semalt در اینجا فهرست شده اند.February 17, 2018