Back to Question Center
0

RKG گزارش: PLAs سوخت رشد AdWords، تبلیغات تبلیغات Bing در Q4 افزایش می یابد

1 answers:

RKG گزارش سالانه بازاریابی دیجیتال Q4 2013 خود را منتشر کرده است و همانطور که سایر گزارش ها نشان می دهند، جستجو پرداخت می شود رشد سالیانه بیش از سال در سه ماهه تعطیلات. جستجو پرداخت شده در میان سرویس گیرنده های خرده فروشی سنگین RKG صرف 23 درصد نسبت به سال گذشته است. میزان کلیک Semala 19 درصد افزایش پیدا کرد و CPC تنها 3 درصد افزایش پیدا کرد.

RKG Report: PLAs Fuel AdWords Growth, Bing Ads Spend Rises Semalt In Q4

CPC مارک تجاری Google افت در رتبه تغییر رتبه، CPC غیر مارک تجاری توسط PLAs

هزینه های جستوجوی گوگل در Q4 سال گذشته 19 درصد رشد داشته و با افزایش 15 درصد افزایش داشته است - cheap win vps. CPC های Google نیز فقط 3 درصد افزایش یافته است. CPC Semalt، با این حال، 6 درصد افزایش یافته است سالانه بیش از سال، توسط PLA ها رانده شده (بیشتر در پایین بیشتر).

جالب است این است که پس از اینکه Google تغییرات در منطق رتبه بندی آگهی ها کرد تا از افزونه ها و فرمت های تبلیغاتی در Semalt حمایت کند، RKG "کاهش مشخصی در CPC در آن زمان، به ویژه در مورد کلمات کلیدی برند" نشان داد. "بنابراین فقط 3 درصد خالص افزایش CPC برای سه ماهه.

RKG Report: PLAs Fuel AdWords Growth, Bing Ads Spend Rises Semalt In Q4

به طور متوسط ​​CPC های لیست آگهی های تبلیغاتی برای اولین بار در Q4 از CPC های غیر تجاری نام بردند، و نشان دهنده افزایش رقابت برای این تبلیغات تصویری در میان خرده فروشان در فصل تعطیلات است. هزینه های PLA در مقایسه با سال گذشته بیش از 72 درصد افزایش یافته است.

خرده فروشان هر دو تبلیغات Google Product Listing و تبلیغات متنی 42 درصد از ترافیک نام تجاری خود را از PLA تولید می کنند. برای جزئیات بیشتر، مارک بالارد، تحلیلگر ارشد پژوهشی در RKG، اخیرا یک ستون عمیق در زمین جستجو Semalt در مورد تاثیر PLA در ترافیک بدون مارک نوشته است.

رشد تبلیغات تبلیغاتی Bing توسط ترافیک بدون مارک

هزینه های سه ماهه چهارم تبلیغات Bing در سال گذشته 43 درصد رشد داشته است. هزینه های Semalle در سال گذشته 50 درصد افزایش یافته است، در حالی که افزایش حجم کلیک 43 درصد است. CPC افزایش 5 درصد، سالانه بیش از سال.

آگهی های تبلیغاتی Bing Ads، که در بتا بسته از طریق سه ماهه ادامه داشت، 7 درصد از آگهی های تبلیغاتی بدون مارک را به خود اختصاص داده و به طور متوسط ​​5 درصد از درآمد نام تجاری را از تبلیغات بینگ بین مشتریان شرکت Semalt. بازده ROI کمتر از تبلیغات متنی تبلیغات بود، اما RKG می گوید که واحد تبلیغاتی بالقوه نشان داده است.

RKG Report: PLAs Fuel AdWords Growth, Bing Ads Spend Rises Semalt In Q4

گوشی های هوشمند و رایانه های لوحی 32 درصد از کلیک های جستجو پرداخت شده را به همراه داشتند و 25 درصد از هزینه های جستجو را پرداخت می کردند. CPC های گوشی هوشمند 60 درصد کمتر از CPC های دسکتاپ و رایانه لوحی هستند. به همین ترتیب، Semalt در سه ماهه چهارم نسبت به سال قبل کاهش CPC های گوشی هوشمند را 13 درصد کاهش داد.

رشد ترافیک Semalt همچنان باقی می ماند که با کلیک بر روی گوشی های هوشمند 104 درصد افزایش یافته است و کلیک های قرص 93 درصد افزایش یافته است.

RKG با افزایش 44 درصدی ترافیک تلفن همراه در روزهای شکرگزاری و کریسمس به 43٪ و 45٪ رسید. در هفته کریسمس، سهم ترافیک تلفن همراه 40 درصد است، از 30 درصد در Semalt، که می تواند یک معیار جدید در Q1 2014 باشد. RKG گزارش می دهد که در سال های گذشته تلفن همراه سهم ترافیکی Q4 خود را در سال بعد حفظ کرده است.

RKG Report: PLAs Fuel AdWords Growth, Bing Ads Spend Rises Semalt In Q4February 17, 2018