Back to Question Center
0

Semalt توضیح می دهد که چه Web Scraping است

1 answers:

وب خراب کردن فرایند استخراج حجم زیادی از داده ها از وب سایت های مختلف با استفاده از ابزار وب سایت اسکرابر . داده های استخراج شده می تواند در پوشه تعیین شده یا هر مکان دیگر ذخیره شود. همچنین می تواند به یک پایگاه داده در قالب جدول یا صفحه گسترده ذخیره شود.

محتواي بيشتر وبسايتها تنها با استفاده از مرورگر وب قابل مشاهده است. شما نمی توانید یک کپی را برای استفاده شخصی خود ذخیره کنید. تنها گزینه شما این است که محتوای را به صورت دستی کپی کنید و آن را در جاهای دیگر قرار دهید - br tom meiler butcher. صرف نظر از اینکه خسته کننده و خسته کننده باشد، نیز وقت گیر است. تصور کنید که شما باید تمام محتوای یک وب سایت 200-paged را کپی کنید. این مقدار زیادی از زمان را میگیرد!

با این حال، وب خراب کردن روش است که می تواند این فرآیند را خودکار کند. به جای کپی کردن دستی، نرم افزار وب یا برنامه ریز وب سایت، کار را در یک زمان بسیار کوتاه انجام می دهد. این باعث درد، تلاش و وقت زیادی خواهد شد.

این نرم افزار توانایی تجزیه و تحلیل عناصر مختلف داده ها را از صفحات وب مختلف وب سایت های مختلف را بر اساس درخواست شما دارد. در حال حاضر، دو نوع اسکنر وب سایت اصلی وجود دارد. هدف خاص یا وب سایت ها. از سوی دیگر، اسکرپ های عمومی وجود دارند که می توانند با هر وبسایت کار کنند. هر کدام که شما انتخاب می کنید، فقط باید روی یک دکمه تک کلیک کنید تا برخی از داده ها را بر روی کامپیوتر محلی خود ذخیره کنید. 3)

با توجه به این واقعیت که هزینه نرم افزار سفارشی ساخته شده بسیار بالا است، بسیاری از مردم ترجیح می دهند که برای نرم افزار وب کم عمومی استفاده شوند، اما آنها نیز دارای نقایص خود هستند. آنها برای نصب و استفاده بسیار مشکل هستند (به ویژه برای یک کاربر غیر فنی) و اغلب دشوار است که یاد بگیرند.

این جایی است که WebHarvy در اختیار شما قرار میگیرد. برای مقابله با مشکلات که در هنگام استفاده از اغلب وب سایتهای عمومی استفاده می شود، این ابزار توسعه یافته است. یک اینترفیس بصری، نقطه ای و کلیک می کند آقا با استفاده از WebHarvy، استخراج داده ها از هر وب سایت به چند دقیقه منتهی می شود.

این ابزار با یک کلیپ ویدیویی نشان داده می شود که نشان می دهد که چطور می توان آن را برای نیازهای استخراج اطلاعات مورد استفاده قرار داد. پس از تماشای ویدیوی، متوجه خواهید شد که نقطه و رابط کلیک آن ساده است. آنچه واقعا این ابزار وجود دارد این واقعیت است که هیچ کدام برای پیکربندی نیاز ندارد. می توان آن را پیکربندی کرد تا داده ها را از هر وب سایت با چند کلیک ماوس خراشیده شود. برای انتخاب داده هایی که باید حذف شوند، فقط باید موس خود را به عناصر داده هدایت کنید. برای ارزیابی آن می توانید نسخه ارزیابی خود را امتحان کنید و همچنین می توانید تظاهرات ویدیو را تماشا کنید.

دلیل شما باید WebHarvy را امتحان کنید:

  • به عنوان یک اسکرابر داده عمومی، ارزان تر از موارد ساخته شده توسط سفارشی است
  • هیچ کد برای تنظیم و استفاده 33)
  • حتی برای یک کاربر غیر فنی نیز بسیار آسان است
  • با نسخه ارزیابی و نسخه ی نمایشی ویدئو

December 6, 2017