Back to Question Center
0

چگونه سریع محصولات بیشتر مورد جستجو در آمازون را پیدا کنید؟

1 answers:

بدون هیچ مشکلی وجود دارد که هر فروشنده موفق همیشه باید در روند بازار خرده فروشی فعلی به روز شود و کاملا از محصولات جستجوی بیشتر در آمازون آگاهی داشته باشد. چرا این دانش برای هر کارآفرین مدرن آنلاین حمل و نقل قطار بسیار مهم است؟ به سادگی به این دلیل که نه تنها فروشگاههای وب، بلکه فروشگاههای اصلی و فروشگاههای آجری و ملات اصلی هم هستند که هدفشان دادن دقیق محصولات به مردم است که مردم واقعا دنبال آن هستند. به این معنی است که ارائه محصولات به طور عمده نیاز و در حال حاضر مرسوم، احتمالا تنها راه تبدیل حداکثر خریداران بالقوه به خریداران واقعی است. بنابراین، در همه موارد تعجب نکنید که اگر بهترین کار را انجام دهید تا فهرست آیتم های خود را با بیشترین جستجو بر روی آمازون بسته بندی کنید، شما این ایده آشکار را در حال حرکت در مسیر درست قرار داده اید. برای کسانی که هنوز احساس ناامنی در حق طناب مورد نیاز برای پیدا کردن پرفروش ترین های برتر در آمازون و یا به طور بالقوه امیدوار به فروش پیشنهادات فقط به دست آوردن محبوبیت برای لحظه ای - در اینجا یک راهنمای کوتاه برای شما برای کمک به آن را در سهولت است.

پیدا کردن محصولات اغلب مورد جستجو در آمازون به فروش آنلاین

خروج از روند گوگل

ساده ترین راه برای تشخیص محصولات مورد جستجو ترین برای ارائه آنها به لیست محصولات آمازون خود، صرفا پر کردن هر آیتم بالقوه امیدوار کننده است - به طور مستقیم به نوار جستجوی Google Trends - kunstschmiede barum bravuris. بدون نیاز به گفتن این ابزار اصلی توسط غول آنلاین جهانی در دسترسی آزاد در دسترس است. این رویکرد دقيق و واقعا علمی را امتحان كنید تا به سرعت بررسی كنید كه آیا محصول خاصی در حال افزایش تقاضای مصرفی است یا چیزی برای آن وجود ندارد. همه چیز در مورد روند گوگل به خودی خود توضیح داده شده است. منظورم این است که هر محصول جستجو شده بیشتر، از جمله آنهایی که در آمازون است، قابل انتظار است که در محدوده جستجو و مکان های جغرافیایی که با Google Trends مشخص شده است، یافت شود.

نگاهی به محصولات محبوب در جای دیگر در وب

به غیر از آمازون، شما نیز ممکن است به راحتی فهرست برخی از بازارهای آنلاین موجود آنلاین که به اندازه کافی محبوب در میان خریداران تجارت الکترونیک، به طوری که شما می توانید تصویر بزرگ کلی کنش بازار - تنها بازدید از یک پلت فرم تجارت الکترونیک تنها. منظورم این است که شما به راحتی می توانید بدانید که کدام محصولات در حال حاضر برای فروش محبوب هستند و یا به احتمال زیاد به زودی تبدیل به داغترین پیشنهادات می شود. فقط یک بار بازدید مکرر از بخش محصولات آمازون با بهترین فروشندگان، اقلام مورد فروش در eBay و همچنین بهترین معاملات در فروشگاه اینترنتی Alibaba را بررسی کنید.

کمک های متخصص با ابزار پیگیری JungleScout

و اکنون وقت آن است که ابزار JungleScout آمازون را به بازی تبدیل کنید. چه می شود اگر شما می توانید یک بار و برای همه ی آن ها را فراموش کنید؟ با کمک یک Helper آنلاین حرفه ای، مخصوصا برای ردیابی روند فروش و قیمت گذاری، به منظور دستیابی به فرصت های بازاریابی محصول در خارج، و همچنین بسیار مفید برای پیدا کردن محصولات بیشتر مورد جستجو در آمازون، کمک می کند. علاوه بر این، با استفاده از JungleScout، شما نه تنها می توانید هر محصول محبوب مورد نیاز خود را پیدا کنید، بلکه یک بینش جستجوی زنده با ارزش برای بهینه سازی لیست محصولات خود را با کلمات کلیدی مناسب و عبارات جستجوی طولانی مدت - و خود را در میان فروشندگان برجسته در آن واقعا شلوغ بازار جهانی مقیاس.

December 6, 2017