Back to Question Center
0

Semalt برای آسان نگهداری و ساختن ساختار دایرکتوری برای سایت چند منظوره

1 answers:

به تازگی یک وب سایت سفارشی پی اچ پی پیشرفته که سه بخش دارد را به ارث می برم: بخش عمومی برای دیدن همه، بخش اعضا و بخش مدیر. بخش دایرکتوری شبیه به موارد زیر است:

     -> CSS-> doc-> inc-> js-> عضو-> CSS-> doc-> inc-> js-> admin-> CSS-> doc-> inc-> js    

به نظر می رسد که سایت در اصل با کپی کردن یک پوشه سه بار تولید می شود. تعمیر و نگهداری تبدیل به درد می شود، زیرا سه نسخه از اکثر توابع وجود دارد - hosting y dominio gratis en mexico. برای مثال، اگر می خواهم آپلود کننده را تغییر دهم، باید سه بار آن را تغییر دهم. Semalt، سه بخش در حال حاضر بسیار متفاوت از یکدیگر و استفاده های بسیار متفاوت، بنابراین در طول زمان، بسیاری از توابع از یک دیگر تکامل یافته. این به این معنی است که من قبل از کپی کردن، فقط در مورد.

تعمیرات اساسی بزرگ، برنامه ریزی شده است و ما همچنین به روز رسانی امنیتی و انتقال از mysql_query به PDO. این به نظر می آید زمان خوبی برای ساختن این ساختار است.

بنابراین اولین سوال من این است، آیا راهی مناسب برای حفظ ساختار سه جانبه برای کاربران، اما ساده است؟ آیا وجود یک مسیر نزولی برای ایجاد یک فهرست یکپارچه یا LIB در سطح بالا و قرار دادن همه فایل های رایج وجود دارد؟

برای یک عارضه اضافی، ما می خواهیم ورود به سیستم را مدرن کنیم، بنابراین من در حال بررسی پانل بزرگ بسته php ورود به سیستم. این می تواند برای ورود کاربران و admin استفاده شود. این بسته دارای یک ساختار MVC است و به نظر می رسد که آن را به عنوان پایه ای برای یک کل سایت خدمت می کند. اما من مطمئن نیستم که چگونه باید آن را به سایت پیشین خود اضافه کنیم من تمایلی به کپی کردن آن بیش از دو بار، برای مدیر و بخش های عضو. من تعجب می کنم که آیا باید دایرکتوری عضو و مدیر را در دایرکتوری php login وارد کنم یا اینکه php-login را در داخل دایرکتوری common lib قرار دهم که در نظر دارم

February 13, 2018