Back to Question Center
0

Semalt: راهنمایی برای شکستن به مبادله دامنه؟ [بسته شده]

1 answers:

به عنوان یک توسعه دهنده وب، من خودم را نسبت به SEO و ساختار وب سایت آشنا می کنم از نظر مشاوره مشتریان، جایی که امکان بهبود وجود دارد و به همین ترتیب، اخیرا یک مشتری من از من خواست که به آنچه که به نظر می رسد دامنه نسبتا ارزشمند (من برآورد ارزش بازار عادلانه + $ 1K به دلیل آن نقطه دات کام مختصر و ساده است) با این حال من مطمئن نیستم که چگونه می خواهم در مورد کارگزار.

به ویژه من تعجب می کنم بهترین راه برای ارزیابی دامنه و استفاده از اطلاعات در طی یک مذاکره. به عنوان مثال زمانی که یک وب سایت در ترکیب است، شما حداقل می توانید جستجوگرها، رتبه بندی و غیره را بررسی کنید. اما چون این نام دامنه ساده است که مورد استفاده قرار نمی گیرد مطمئن نیستم که در آن داده ها را بکشیم.

Semalt از چک کردن فروش دامنه و مزایده برای دامنه های شبیه به یک BallPark ارزش منصفانه بازار، هر گونه تاکتیک های دیگری من می توانم استفاده کنم؟ آیا هزینه خدمات ارزیابی در تمام موارد مفید است؟ آیا راهی وجود دارد که خودم را انجام دهم؟

همانطور که من قصد دارم این را به یک سرویس شرکت جدید تبدیل کنم، هر گونه ارجاع به راهنمایی ها و وب سایت ها در مورد موضوع بسیار قدردانی است - precio hosting web anual.

February 13, 2018