Back to Question Center
0

10 نکته در مورد نحوه دریافت وب سایت های بیشتر بازدید - ؛ مشاوره Semalt

1 answers:

یکی از راه هایی که شرکت های آنلاین می توانند موفقیت آمیز باشند، رانندگی تا آنجا که ممکن است ترافیک به سایت را داشته باشد. این ده راهنمایی که توسط Max Bell، مدیر موفقیت مشتری Semalt تعیین شده، باید ترافیک و بازدید وب سایت شما را افزایش دهد.

# 1. وب سایت را به سه موتور جستجو وب سایت ارسال کنید. آنها گوگل، بینگ و یاهو هستند (در حال حاضر توسط مایکروسافت بینگ). به این ترتیب، وقتی اطلاعاتی را جستجو می کنند، اطلاعات شرکت را پیدا می کنند - oculo de sol ray ban feminino.

# 2. ایجاد فیلم های با کیفیت و ارسال آنها به وب سایت های به اشتراک گذاری ویدیو. اطمینان حاصل کنید که URL خود را در ابتدای و پایان ویدیو و همچنین در منطقه توصیف کنید. ویدیوهای آموزنده، افراد بیشتری را برای بازدید از سایت دریافت می کنند.

# 3 به اشتراک گذاشتن URL وب سایت در فیس بوک. افرادی که لینک را مشاهده می کنند، میخواهند بر روی آن کلیک کنند و ببینند چه چیزی به دنبال دارد. چیز خوبی در مورد فیس بوک این است که وقتی این کار را می کنند، دوستانشان نیز این عمل را می بینند و می خواهند روی آن کلیک کنند. به روز رسانی محتوا در سایت با به اشتراک گذاری مقالات و صفحات جدید برای حفظ جریان منظم از ترافیک وب سایت . ایجاد صفحات کسب و کار در فیس بوک نیز رایگان است

# 4. همیشه اطمینان حاصل کنید که محتوای ایجاد شده از کیفیت است و سپس آن را به دایرکتوری های محبوب مقاله ارسال کنید. در کادر Bio box نویسنده، آدرس وبسایت را وارد کنید تا کاربران بتوانند از آن بازدید کنند اگر محتوای مورد نظر را دوست دارند. همچنین باید به خدمات ارائه شده مرتبط باشد..

# 5. وب سایت URL را با پیروان خود در توییتر به اشتراک بگذارید. در حال حاضر توییتر به عنوان سایت مورد استفاده در زمینه میکروبلاگینگ قرار دارد. در آن، مردم می توانند پیام های خود را به صورت توییت به پیامبران خود ارسال کنند. این پتانسیل بسیار بالایی دارد اگر مناسب استفاده شود. همچنین گزینه نصب ویژگی های دکمه اجتماعی وجود دارد که کاربران می توانند به طور مستقیم به سایت های دیگر مانند فیس بوک و غیره اشتراک دارند.

# 6. با تصاویر خلاقانه بیاورید و آنها را در سایت خود پست کنید. کاربران که تصاویر مرتبط را پیدا می کنند، آنها را در سایت هایی مانند Pinterest به اشتراک می گذارد. این محتاطانه است که تصاویر شخصی خود را در چنین پلتفرمی به اشتراک بگذارید زیرا این سایت برتر اجتماعی برای به اشتراک گذاری تصاویر است. این کار شبیه به فیس بوک و توییتر است و به علت گستردگی آن، به عنوان یک منبع خوب ترافیک وب سایت به عنوان افرادی که تصویر را مشاهده می کنند، می خواهند با دوستان خود آن را به اشتراک بگذارند.

# 7. وبسایت را برای فهرست بندی صفحات زرد و دایرکتوری های محلی ارسال کنید. برای لیست هایی که در محل عملیات یا کشور محبوب هستند مورد نظر است. اگر مردم در آنجا پرسشی را مطرح می کنند که مطابق آنچه که وب سایت ارائه می دهد، احتمال بیشتری وجود دارد که به عنوان بخشی از نتایج به فروش برسد.

# 8 اطمینان حاصل کنید که سایت در بخش تبلیغات طبقه بندی بالا ظاهر می شود. در این وبسایتها، همه صاحبنظران باید انجام دهند این است که تبلیغاتشان را با توضیح مفصلی ارسال کنند، فراموش نکنند URL را شامل کنند. وقتی که مشتریان بالقوه از این سایت های تبلیغاتی محبوب بازدید می کنند، آنها فرصتی برای مرور آگهی ها را دریافت می کنند و اگر این توضیحات به اندازه کافی جذاب باشند، از سایت بازدید خواهند کرد.

# 9. از برنامه پرداخت هر کلیک (PPC) استفاده کنید. این یک گزینه پرداخت می شود که ترافیک را با تضمین تبدیل می کند. چه اتفاقی می افتد این سایت به عنوان یک فهرست حمایت شده توسط یکی از موتورهای جستجو به نظر می رسد و زمانی که افراد برای جستجوی کلیدواژه های برتر جستجو می کنند بازدید می شود.

# 10. استفاده از SEO. این تکنیک به کسب و کار کمک می کند تا رتبه صفحه موتورهای جستجو را بالا ببرد. سایت های خوب URL های خود را در میان عمومی به اشتراک خواهند گذاشت. قبل از اجرای SEO، اطمینان حاصل کنید که از دستورالعمل های موتور جستجو پیروی کنید.

November 29, 2017