Back to Question Center
0

از Semalo Expert بخواهید: آیا استفاده از پست های Google برای Google My Business ارزش دارد؟

1 answers:

با استفاده از Google My Business برای کسب و کارهای کوچک، شما هم اکنون می توانید به طور فعال از خدمات بهینه سازی موتور جستجوی محلی

استفاده کنید.

مایکل براون، مدیر موفقیت مشتری Semalt ، اطمینان می دهد که برنامه به SMEs اجازه می دهد تا یک حساب کاربری رایگان ایجاد کنند که از طریق آن می توانند مدیریت کسب و کار خود را به صورت آنلاین نمایش دهند.

چگونه Google Posts Work

برای ارسال کار در Google My Business بسیار ساده است - 1.8 ohm dual coil kanger. هنگامی که به داشبورد کسب و کار من وارد شدید، به قسمت "پست" بروید که باید در سمت چپ صفحه قرار داشته باشد. از یک گزینه برای ایجاد یک پست جدید وجود دارد. کسب و کار می تواند از پست ها استفاده کند:

  • اعلام ویژه روزانه یا تبلیغات جدید
  • ارتقاء هر رویداد جدید یا آینده
  • محصولات پر فروش ترین یا ورودی های جدید را برجسته کنید

استفاده از پست های Google یا نه؟

مزیت استفاده از پست های Google هنوز مشخص نیست، زیرا هنوز نسبتا جدید است. امکان محاسبه دید سایت وجود ندارد و گوگل محدودیت پست ها را به طور کامل تست نکرده است. با این وجود، آسان و رایگان برای ایجاد یک پست است که نشان می دهد که آن دارای پتانسیل بزرگ است..

بهترین روشهای گوگل

همانطور که همه چیز دیگری که مربوط به گوگل است، برخی از بهترین شیوه هایی است که باید در هنگام ایجاد و مدیریت پست های خود دنبال کرد.

اجتناب از استفاده از تبلیغات و فروش مانند زبان

گوگل از استفاده از زبان جنجالی مانند یک ارائه تخفیف مانند "BOGO 50٪ تخفیف !!!" همانطور که آنها به عنوان تبلیغات هشدار دهنده رفتار می کنند. اگر الگوریتم های جستجو یک فریاد از پست های چنین دریافت، آنها را حذف و صاحب مجازات. باید از این فرصت برای فروش اطلاعات آلی مشتریان استفاده کنید که آنها را از آنچه که در حال حاضر کسب و کار می کند آگاهی می دهد.

در هر پست با توصیف اطلاعات حداقلی

توصیف کنید

از آنجاییکه Google چندین فیلد خالی را برای پر کردن اطلاعات فراهم می کند، به مالک صاحب کسب و کار اطمینان می دهد که اطلاعات را به همان اندازه که می تواند آنها را پر کند. سرفصل های جذاب و تصاویر به خوبی تمرکز می کنند تا به توجه کاربران توجه کنند و آنها را به سایت هدایت کنند. گاهی اوقات، مشتریان اطلاعات دقیق در مورد پست بسیار مفید هستند. علاوه بر این، بیشتر اطلاعات، هرچیز بیشتر احتمال دارد که الگوریتم های ردیابی کلمات کلیدی مرتبط را ضبط کنند.

به موقع و شخصی

پست ها از طریق پلت فرم، باید در مورد مسائل حساس زمان بگذارند. هنگامی که آنها متوقف شوند، گزینه ای برای آنها دائمی حذف می شود و یا اصلاح آنها برای خدمت به یک هدف دیگر. گرفتن شخص با پست ها، تضمین می کند که تجدید نظر خاص به مخاطبان محلی وجود دارد

آیا برنامه SEO محلی را نادیده نگیرید

رتبه بندی جستجو یک فرایند مداوم است و باید تلاش شود تا خدمات بهینه سازی موتور جستجوی محلی را حفظ کند. این بدین معنی است که جذب لینک های بیشتر، تولید محتوای صریح به مصرف کنندگان محلی و جمع آوری بررسی های مثبت

هیچ گفتن نکته مفید برای صاحب کسب و کار کوچک نیست، بلکه می تواند به ارتقاء رویدادها، پیشنهادات و اخبار برای مارک های خود کمک کند.

November 29, 2017