Back to Question Center
0

آیا SEO برای افزایش کسب و کار کمک می کند؟ پاسخ از کارشناس Semalt

1 answers:

پاسخ ساده این است که به بهبود دیدگاه سایت توسط مخاطبان هدف کمک می کند. اکثر مردم برای اولین بار کالا و خدمات آنها را به دنبال آنلاین با ساخت پرس وجو در موتورهای جستجو . بنابراین، اگر یکی با معیارهای جستجو مطابقت داشته باشد، وب سایت در لیست نتایج نمایش داده می شود. راه های دیگری برای مارک تجاری با استفاده از ایمیل ها، رسانه های اجتماعی و تبلیغات از تلویزیون یا رادیو وجود دارد. تفاوت جستجوگرها از فرم های بازاریابی دیگر این است که مالک سایت می تواند محصولات و خدمات خود را به افرادی که برای آنها جستجو می کنند تبلیغ کند. همچنین، جستجوگرها اجازه می دهد مخاطبان هدف را کنترل آنچه که آنها پیدا می کنند، آنچه آنها می خواهند، و زمانی که آنها می خواهند - talverehvid müük.

علیرغم متخصصان ادعا می کنند که در مورد جستجوگرها هیچ تضمینی وجود ندارد، مهم است که یک فروشنده حرفه ای حرفه ای جستجوگر را در نظر بگیریم زیرا شانس موفقیت و افزایش ROI را افزایش می دهد.

مهم نیست که آیا یک نفر بخواهد با یک تامین کننده کار کند یا یک کارمند حرفه ای SEO، الکساندر Peresunko، مدیر موفقیت مشتری Semalt ، چیزهایی را که باید مراقب باشد، شرح می دهد:

1. تجربه دستيابي به پياده سازي موفق

در حال حاضر بسیاری از افراد در بازار وجود دارند که زبان SEO را درک می کنند یا درک می کنند. با این وجود، هیچ روش صنعت پذیرفته یا روش شناخته شده برای ارزیابی اینکه آیا شخصی در جستجوگرها به اندازه آنها ادعا می کند یا خیر، وجود ندارد. می توانید این فرصت را بگیرید تا از کاندیدای نمونه های فعلی کلمات کلیدی یا شرکت های قبلی که مایل به ارجاع به فروشنده هستند، بپرسید. در نهایت، شرکت به پایان می رسد با فردی که SEO چندین مرتبه انجام داده است، و نه افرادی که ادعا می کنند که می دانند چگونه به آن در مورد

2. جک تمام حرفه ای حرفه ای

3. کارشناسان ارائه دهنده تضمین

بسیاری از فروشندگان و کارشناسان خود اعلام کرده اند مشتریان می گویند که در هنگام استفاده از SEO ها هیچ تضمینی وجود ندارد. این درست است که به معنای واقعی کلمه از اینترنت می تواند خاموش، یا موتورهای جستجو ناپدید می شوند. با این حال، این ها به غیر ممکن است. گذشته از موارد نادری مانند این، دلایل متعددی وجود دارد که متخصصان باید انتظارات و تضمین های معقول خود را برای مشتریان خود ارائه دهند. به همین ترتیب، هنگامی که به دنبال یک فروشنده حرفه ای هستید، با یک نفر که تمایل به انجام درست همان کاری را دارد که با تعهدات مالی می خواهد با آن کار کند، تلاش کنید.

4. بسته به نظر و نظر دیگران

بدترین کاری که می توان انجام داد این است که یک فروشنده را که بر رهبران فکری متکی است، استخدام کند. این است که آنها ارزشمند نیستند، فقط صاحبان آن باید مراقب باشند. از آنجا که ابزارها و منابع موجود به اندازه کافی برای اطلاع رسانی به بهترین راه برای فراتر رفتن از هر کلمه کلیدی است، اگر حقایق وجود دارد، بی اعتنایی به دیگران است .

نتیجه گیری

زمانی که به جستجوگرها می آید برای چیزی غیر از یک متخصص قانع نشوید. اگر کسی نمیتواند از آنها بپردازد، سپس برای استراتژی بازاریابی دیجیتال ارزانتر جستجو کنید. اگر وقت داده شود، SEO بازخورد سودآور را تولید می کند. هنگام انتخاب یک فروشنده، موارد ذکر شده در بالا را به یاد داشته باشید.

November 29, 2017