Back to Question Center
0

کارشناس Semalt آشکار فیس بوک و ترفندهای توییتر برای SMO و SMM

1 answers:

آیا شما ایده ای در مورد چگونگی گرفتن تعداد زیادی از نظرات از توییتر و فیس بوک دارید؟ بد نیست بدانید که فیس بوک و توییتر دو پیشرفته ترین شبکه های اجتماعی هستند که اگر از عاقلانه بودن آنها استفاده می کنید و ویژگی های اصلی خود را بهینه سازی کنید، فرصت هایی را فراهم می آورند. برای بازاریابان رسانه های اجتماعی، این یک کار سخت نیست، اما برای تازه واردان ممکن است نتایج مطلوب را بدست نیاورید زیرا آنها از روش های پیشرفته آگاه نیستند. شما باید قوانین و مقررات فیس بوک و توییتر را بازبینی کنید و تحلیل کنید که چگونه می توانید روزانه مطالب جذاب ایجاد کنید - all no deposit casino bonus codes.

Frank Abagnale، یکی از متخصصان برتر خدمات دیجیتال Semalt ، در مقاله برخی نکات را برای شما برای کسب تجربه کافی در اختیار شما قرار داده است.

پست های مرتبط با موضوع

اولین چیزی که باید در نظر داشته باشید این است که محتوای و فیلم های مربوط به موضوع را در فیس بوک و توییتر پست کنید. مهم این است که پیروان خود را دوست داشته باشید به عنوان خوانده شده و تماشا و مدیریت سایت های رسانه های اجتماعی خود را دوست داشته باشید. اکثر مردم نمی دانند که تولید ترافیک ارگانی از توییتر و فیس بوک بسیار آسان است. شما نیازی به پست کردن صدها تا هزاران مورد هر روز ندارید. فقط یک چیز در ساعت با فیلم های جذاب و کلیپ های کوتاه این کار را برای شما انجام می دهد..

به اشتراک گذاری عکس نقل قول

اگر شما نمی توانید فیلم های مناسب را پیدا کنید، شما ممکن است نقل قول ها و عکس ها را در وب سایت های رسانه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید. مردم عاشق الهام بخشیدن به نقل قول هایی هستند که سطح روحی خود را پایدار و مثبت در شخصیت خود ایجاد می کنند. شما می توانید به آنها کمک کنید خلاص شدن از تمام مشکلات و احساسات با به اشتراک گذاشتن عکس های تقاضا هر نیم ساعت. این بدین معنی است که شما نتایج کیفی را به دست خواهید آورد و میتواند میزان تعامل خود را با تعداد بازدیدکنندگان وب سایت خود تا حد زیادی افزایش دهد.

اهداف پست های آلی خود را

اگر فیس بوک پست های شما را به چند نفر محدود کرده باشد، بهترین گزینه این است که پست های ارگ خود را از طریق تبلیغات فیس بوک قرار دهید. انجام این کار می تواند پست های خود و وب سایت خود را بیشتر و بیشتر در معرض آنلاین قرار دهد و می تواند آگاهی را در میان دیگران نسبت به نام تجاری شما ایجاد کند. نه تنها فیس بوک بلکه توییتر یک راه خوب برای افزایش دسترسی شما به اینترنت است. شما می توانید از تبلیغات خود استفاده کنید که هزینه زیادی به شما نمی دهد اما می تواند نتایج بسیار خوبی داشته باشد.

دریافت خلاق با موضوعات مورد علاقه

به عنوان فیس بوک و توییتر نزدیک به زمان واقعی زمانی که به روند و شایعات می آید، شما می توانید خلاق با موضوعات مورد علاقه برای افزایش طرفداران رسانه های اجتماعی خود را خلاق. ما توصیه می کنیم به اشتراک گذاشتن مقالات بیشتر و پست های ترند بیشتر و بیشتر. این باعث می شود تا سایت های شما و رسانه های اجتماعی بیشتر از دیگران قرار بگیرند، و در نهایت شما احتمال افزایش تعداد طرفداران را خواهید داشت.

ایجاد و به اشتراک گذاشتن لیست های سرپرستی

لیست های سرپرستی خوب برای ایجاد و به اشتراک گذاری در توییتر و فیس بوک. این وب سایت های رسانه های اجتماعی نتایج جستجوی خود را فیلتر کرده و کاربران خود را برخی از محتوای سرپرستی و اطلاعاتی دارند. اگر چنین پست ها و محتوا را در تعداد زیادی ایجاد کنید، ممکن است چند هفته بعد از طرفداران و پیروان خود باشید.

November 29, 2017