Back to Question Center
0

کارشناس Semalt می داند چگونه برند شما را با تبلیغات محلی بسازد

1 answers:

در صورتی که شما بیشتر از کارآفرینان شبیه هستید، چشم انداز کاهش زمان تبلیغات، مخصوصا زمانی که شما کمی از یک طرح مالی برای کار با آن کم نداشته باشید، می تواند غلبه کند. همانطور که ممکن است، خبرهای پرطرفدار وجود دارد. ترویج محلی تبلیغات تجاری مستقل است که حتی بدون سرمایه گذاری قابل توجه می تواند کارآیی داشته باشد - شركة كشف تسربات المياه الرياض.

ایگور Gamanenko، متخصص برجسته از Semalt خدمات دیجیتال، 5 مهم ترین روش ها را در نظر می گیرد:

1. ترس شبکه های آنلاین خود را در معرض خطر قرار دهید

هنگامی که شما انتخاب کرده اید که در آن شما نیاز به سرمایه گذاری خود را (و احتمالا یک کمی از پول نقد ترویج خود را)، شما می توانید مقدار زیادی از اعمال شبکه آنلاین خود را با ابزار مانند Cradle رباتیک کنید. این بدان معنی است که شما نباید هر بار که به چیزی از طریق رسانه های شبکه ای مبتنی بر وب نیاز دارید دست بردارید.

2. نیاز به مشتریان بالقوه خود را برای لذت بردن از محلی؟ شما باید، همچنین.

3. ترویج آنلاین / پیشرفته محلی

برای یک حضور آنلاین قوی که موتورهای جستجو را جذب می کند و مشتریان بالقوه خود را با استفاده از آنها جذب می کنند، شما باید تعداد مشابهی از نقل قول های مثبت (و دقیق) را توسعه دهید. مراجع در این خطوط یک رویکرد باور نکردنی برای نشان دادن اینکه کسب و کار شما بخشی از یک جامعه محلی است، است. مراجع کسب و کار شما را به دو روش قابل ملاحظه تر و قابل اعتمادتر به موتورهای جستجو می رسانند.

4. هدف بهتر

اگر توزیع خود را بدانید، بازاریابی هدفمند شما مؤثرتر از تلاش برای پیروی از کلمات کلیدی پر هزینه است و حداقل یک کانال با محتوای خلاصه را پوشش می دهد. بهتر است که مشتریان خود را می شناسید، بیشتر می توانید در آنچه که "تبلیغات کلمات کلیدی" نامیده می شود تمرکز کنید.

5. نام تجاری خود را در وب مدیریت کنید

با کسب و کار Google My Business شروع کنید و اطمینان حاصل کنید که تمام نام اصلی، آدرس و شماره تلفن اصلی اسناد تجاری درست است. این برای رتبه بندی جستجوی محلی اساسی است. منابع قابل اطمینان اعتماد را با موتورهای جستجو ایجاد می کنند. در این شانس که شما نام ها، مکان ها یا شماره تلفن ها را در مکان های مختلف وب در اختیار دارید، ابزار جستجوی وب ممکن است حتی این افراد را به سازمان های مختلف فکر کنند.

November 29, 2017