Back to Question Center
0

کارشناس Semalt هدایت می کند چه کاری انجام دهد وقتی که ترافیک سایت در پایین قرار دارد

1 answers:

هنگامی که می بینید عملکرد گوگل شما توسط گوگل یا سایر موتورهای جستجو به لیست سیاه اضافه شده است ، این مانند کابوس است و هیچ راهی برای از بین بردن این مسئله وجود ندارد. برای دریافت ترافیک منطقی برای سایت شما باید با کلمات کلیدی بازی کنید، مقالات با کیفیت منتشر کنید و مشخص کنید چه نوع استراتژی بهینه سازی موتور جستجو برای وب سایت شما مورد نیاز است.

شما باید موارد زیر را که توسط جیسون آدلر (Jason Adler)، متخصص برجسته Semalt تعیین شده است، برای حل بسیاری از مسائل مرتبط با SEO خود

، به یاد داشته باشید.

مشکل مجوز: بررسی ابزار وب مستر

اولین و مهمترین چیز این است که شما باید ابزارهای وب مستر را چک کنید و نکات فنی آن را پیدا کنید. با آخرین ابزارها به روز میشوید و خودتان چندین مورد را برای رد کردن مسائلی که ممکن است باعث کاهش سریع عملکرد سایت شما شوند، به اشتراک بگذارید - parchi giochi al coperto provincia milano.

بینگ و گوگل کاربران خود را با مقدار زیادی ابزار ارائه می دهند. شما می توانید خود را با آنها به روز کنید و از مجازات های وب سایت ها اجتناب کنید. اگر همه ابزارهای لازم برای وب مستر را داشته باشید، احتمال دارد که وب سایت شما رتبه خوبی در نتایج موتور جستجو داشته باشد. اگر وب سایت خود را با این ابزار ثبت نکرده و تأیید نکردید، احتمالا در روزهای آینده به یک مشکل خوش آمدید.

مسئله مربوط بودن: بررسی تجزیه و تحلیل

اگر تمام ابزارهای وب مستر شما به خوبی ظاهر شوند، باید به پرسش های جستجو Google بپردازید تا گزارش های گوگل برای ترافیک جستجو ارگانی را تأیید کنید. اطمینان حاصل کنید که آن مطابق با استانداردهای موتور جستجو است. در غیر این صورت، سایت شما احتمالا تحت تاثیر قرار خواهد گرفت. اگر گزارش ها متفاوت باشند، یک مشکل وجود دارد که شما باید آن را در اسرع وقت حل کنید

همیشه باید به عملکرد سایت خود توجه داشته باشید و اجازه ندهید هزینه آن را کاهش دهید. پس از حل تمام مسائل فنی، قدم بعدی این است که تغییرات سایت خود را تجزیه و تحلیل کنید و آنها را نجات دهید. تغییرات مقالات شما باید در اسرع وقت تحت تاثیر قرار گیرد. گزارش های روزانه از Google Analytics را به صورت روزانه دانلود کنید و آنها را با یکدیگر مقایسه کنید تا ببینید چه نوع تغییراتی ممکن است در طرف شما باشد.

مسائل الگوریتمی

برای حل مسائل الگوریتمی، شما باید کلمات کلیدی و عبارات خود را بررسی کنید. در صورت تکرار بودن یا نبودن ترافیک سایت خود، باید توجه داشته باشید و همه اینها را می توانید در Google Analytics با سهولت بررسی کنید.

گام بعدی این است که ابزار Penguin را بررسی کنید و اینجا ثبت نام کنید. شما باید یک حساب کاربری Google ایجاد کنید و تجزیه و تحلیل های خود را به طور منظم به روز رسانی الگوریتم عمده گوگل را ضمیمه کنید. این ابزار به شما خواهد گفت اگر عملکرد سایت شما کاهش می یابد و علت احتمالی آن چیست. اگر یک موضوع با سایت و الگوریتم شما وجود داشته باشد، ابزار پنگوین شما را به روز نگه خواهد داشت. گوگل ممکن است سایت خود را شناسایی و سیاه و سفید کند، اگر این مسئله را در اسرع وقت حل نکنید. شما همیشه باید روشهای جستجوگر خود را بررسی کنید و مواردی را انتخاب کنید که ممکن است برای وب سایت شما مناسب باشد. برای رتبه بندی موتورهای جستجو بهتر از مقالات با کیفیت پایین رفع کنید و کلمات کلیدی مرتبط را در آنها وارد کنید

November 29, 2017