Back to Question Center
0

چگونه از ترافیک داخلی در Google Analytics خلاص شویم؟ مشاوره Semalt

1 answers:

ایجاد یک گزارش گوگل آنالیز (GA) سفارشی ضروری است برای به دست آوردن دید عمیق از رفتار بازدید کننده سایت و تجزیه و تحلیل ترافیک بهتر است. نگرانی رایج در میان تحلیلگران جدید این است که کاربران اینترنت مانند چگونگی حذف ترافیک از دفاتر و از شهر / کشور یا IP برای دیدن ترافیک مفید در یک وبسایت هستند. کارشناسان اینترنت خاطرنشان می کنند که سنگین ترین کاربران سایت، کارکنان در یک سازمان هستند. بنابراین، منطقی این است که این گروه از کاربران را از ترافیک Google Analytics حذف کنیم تا از افزایش تعداد ارقام بازدید کننده وب سایت جلوگیری شود. داده های سایت نیز می تواند توسط کاربران سایت داخلی ایجاد شود و باعث کاهش تاثیر بهینه سازی تبدیل می شود - payroll application demo. گوگل آنالیز به عنوان یک ابزار بسیار هوشمند محسوب می شود که تکنیکی برای حذف داده ها از طریق عملکرد فیلتر است.

در این مقاله، لیزا میچل، متخصص برجسته ای از Semalt ، فرایند حذف را توصیف می کند.

اطلاعات مهم در مورد آدرس های IP

گوگل آنالیز (GA) جمع آوری و ذخیره اطلاعات مربوط به هر بازدید به یک وب سایت. اگر چه آدرس های آی پی اطلاعات شخصی خود را در مورد بازدید کننده سایت نشان نمی دهد، آدرس آی پی اینترنت (عمومی) آنها را ثبت می کند. هر آدرس اینترنتی قابل دسترسی در وب منحصر به فرد است و روتر را توصیف می کند که یک جعبه در شبکه داخلی سایت بازدید کننده است که قرص ها، تلفن های هوشمند و رایانه ها را به اینترنت متصل می کند..

بیشتر ارتباطات پهن باند کسب و کار کوچک و داخلی دارای آدرس های IP پویا هستند. این بدان معنی است که آدرس ها به صورت پراکنده تغییر خواهند کرد. در مقابل مشتریان پهنای باند متفاوتی و اغلب شرکتها دارای روترهایی هستند که با آدرس های IP ثابت (بدون تغییر) پیکربندی شده اند. بنابراین، برای از بین بردن ترافیک داخلی از GA، کاربر باید نوع آدرس های IP مورد استفاده در سازمان های خود را پیدا کند.

حذف Google Analytics IP

ترافیک از ادارات داخلی مانند کارکنان بازدید از وب سایت و یا حتی بازدید خود را باید به عنوان یکپارچه برای به دست آوردن اطلاعات واقع گرایانه گوگل آنالیز. محرومیت IP توسط Google Analytics انجام می شود و کاربر باید لیست تمام آدرس های IP را که مایل به حذف آن هستند را فهرست کند. صاحبان سایت همچنین باید توجه داشته باشند که بسیاری از فیلترها را می توان در یک فیلتر واحد در شرایطی که آدرس های متعدد باید حذف شوند، ایجاد می شود.

کشور / شهر حذف گوگل آنالیز

شبیه به بازاریاب محرمانه IP، کاربر ممکن است بخواهد ترافیک را از یک شهر یا یک کشور برای تجزیه و تحلیل عالی حذف کند. بنابراین، کاربر می تواند یک فیلتر ایجاد کند که ترافیک را از کشورهای خاص جهان حذف کند. با حذف یک کشور، بازدیدکنندگان از شهرهای و کشورها حذف شده از اینکه بخشی از ترافیک Google Analytics هستند متوقف شود. یک کشور یا یک شهر را می توان به دلیل یک دلیل اصلی - برای جلوگیری از بازدید از هرزنامه. به عنوان مثال، (هند یا چین) یک کشور غیرقانونی گوگل است که از ترافیک هند و چین جلوگیری می کند مگر اینکه برای جستجوی ترافیکی پرداخت شود.

فیلتر کردن ترافیک جستجو پرداخت شده یکی دیگر از روش های به دست آوردن اطلاعات مرتبط تر از یک مکان هدفمند است. این کمک می کند تا فهرست اطلاعات مورد نظر را در حالی که یک کمپین تبلیغاتی پرداخت شده در یک مکان بازار هدف را اجرا کنید. در این راستا، یک صاحب سایت می تواند تعیین کند که چگونه یک ترافیک جستجو پرداخت شده از سایت خود استفاده می کند و از طریق کانال تبدیل حرکت می کند.

November 28, 2017