Back to Question Center
0

چگونه می توان ترافیک بهتر با استفاده از هفت توییتر نکات SEO از Semalt

1 answers:

توییتر با گوگل توافق کرد که توییت های 140 حرف را آنلاین تر جستجو کرد. بعدها، توییتر به گوگل دسترسی کامل به تمام توییت هایش، که معمولا به عنوان "Firehose" شناخته می شود، به دست آورد. گوگل عمدتا ارزش های اجتماعی و تعدادی از پیروان را به عنوان اولویت اصلی ارزش گذاری می کند و چیزی را برای شاخص انتخاب می کند. در نتیجه، داشتن حضور معنی دار در توییتر مهم است و بهینه سازی آن ضروری است. در این راستا، جک میلر، مدیر ارشد موفقیت آمیز مشتری Semalt ، راهنمایی های زیر را برای استفاده از بازاریابی ارائه می دهد:

هنر کلمات کلیدی

همیشه با استفاده از کلمات کلیدی مشابه که در وب سایت ظاهر می شود، هماهنگی داشته باشید. Hashtags قابلیت جستجو را بهبود می بخشد و افراد را به محتوا هدایت می کند - мягкие коньки. به این ترتیب، تبدیل کلمات کلیدی به برخی از هشتگها، زمانی مفید است که افراد برای مباحث خاص جستجو کنند. هشتگ ها را به صورت یک صدای جیر جیر از بین نگذارید زیرا ممکن است به نظر بی نظیر تبدیل شود و طرفداران بالقوه را متوقف کنید. اطمینان حاصل کنید که برای تجزیه و تحلیل هشتگهایی که دارای بیشترین مشارکت، علاقه مندی ها، یا بازتوییت هستند و از آنها برای بهینه سازی نمایه خود استفاده کنید. تحلیلگر توییتر باید تعیین کند که چه چیزی برای کسب و کار مناسب است. اطمینان حاصل کنید که یک صدای جیر جیر اطلاعات بسیار دقیق در آن وجود دارد و چندین نوع رسانه ای که می توانند 140 کاراکتر را شامل شوند.

بهینه سازی نمایه برای جستجوگرها

اطمینان حاصل کنید که بهینه سازی مشخصات شما قابلیت اطمینان آن را تضمین می کند. هنگامی که کاربران از اعداد در نامهای کاربری یا دسته های خود استفاده می کنند، ممکن است بر دو عنصر نمایه کسب و کار تاثیر بگذارد، زیرا گوگل به عنوان هرزنامه رفتار می کند.

تغییر دسته یا نام کاربری نسبتا آسان است..با این حال، کارشناسان آن را توصیه نمی کنند، زیرا کاربران را از زمانیکه علامت تایید با نام نامطلوب می شود، اشتباه گرفته می شود. مدال های تأیید آن چیزی است که کاربران به آن اطمینان میدهند که آیا اطلاعات مربوط به اطلاعات صحیح و تایید شده درباره اشخاص تجاری یا شخصیت های عمومی را شامل می شود.

یک مقدمه

گوگل نیز یک نقطه برای نشان دادن زیستی ارائه شده در پروفایل توییتر را نشان می دهد. زیست شناسی مردم را از انتظارات از توییت های که از آن مشخصات خاص انتظار می رود اطلاع می دهد. در 160 کاراکتر، سادگی و دقت بهترین متحدان شماست. مهمترین جنبه ها را به شیوه ای جذاب ارائه کنید و به یاد داشته باشید که سطح تخصص را شامل می شود. اگر سایر حساب های توییتر وجود داشته باشد، شامل همه ی آنها برای اطمینان از انتقال صحیح به کاربران باشد .

تنظیم عکس پروفایل

قبل از آپلود عکس، مطمئن شوید که نام فایل را سفارشی کنید. چند نکته در این زمینه این است که اطمینان حاصل کنید که حاوی کلمات کلیدی مرتبط هستند یا کلمات کلیدی را با استفاده از خطوط جداگانه جدا کرده و آن را ساده تر کنید تا توسط موتور جستجو فهرست شوند.

پیوند به وب سایت

همانطور که هر کمپین جستجوگرها ، باید یک تماس برای بازدید کننده داشته باشد که لینک وب سایت شامل آن در توییتر باشد. تعیین کنید که کدام یک از صفحات وب سایت بیشتر مربوط به اطلاعات ارائه شده در نمایه است و جایی که می خواهید پیروان خود را ارسال کنید. پیوند متقابل باعث افزایش ترافیک و افزایش اعتبار می شود.

Retweets

Retweets کمک به افزایش ترافیک، بنابراین شما می توانید در هنگام درخواست برای به اشتراک گذاری احساس راحتی کنید. برای ایجاد اتاق بازخوانی، نوشتن به روز رسانی کوتاه تر را به شما اجازه می دهد که نظرات خود را در آن بگذارید و یا افراد دیگر را در هنگام تعطیلات ذکر کنید.

شامل مشخصات اجتماعی در نتایج جستجو

اطمینان حاصل کنید که مشخص کنید کدام یک از کدامیک از ویژگیهای اجتماعی مورد نظر بیشتر است و شامل یک کد نشانه گذاری وب سایت است

November 29, 2017