Back to Question Center
0

انواع مختلف کلمات کلیدی ndash؛ کارشناس Semalt

1 answers:

یکی از بهترین چیزهایی که یک وب مستر یا صاحب سایت معمولی می تواند انجام دهد این است که بهینه سازی موتورهای جستجو و انواع مختلف کلمات کلیدی را درک کند. برای به دست آوردن رتبه های بهتر در نتایج موتور جستجو، مهم است که از کلمات کلیدی مختلف در محتوا استفاده کنید و عاقلانه کلمات کلیدی را انتخاب کنید. اشتباه نخواهد بود که تمام عبارات و کلمات کلیدی برابر باشند - ato missing superannuation. بعضی از آنها بهتر عمل می کنند در حالی که دیگران به نتایج کیفیت نمی رسند. این همه بستگی دارد که چگونه مجموعه ای از کلمات کلیدی را انتخاب کنید و مخاطبان مورد نظر شما چیست. در این مقاله، اندرو Dyhan، مدیر موفقیت مشتری Semalt ، در مورد انواع مختلف کلمات کلیدی و استفاده مناسب آنها صحبت می کند.

کلمات کلیدی مارک

کلیدواژههای مارکدار آن دسته از کلمات کلیدی هستند که میتوانند به شما کمک کنند نام تجاری خود را به میزان زیادی تعریف کنید. تعدادی از کلمات کلیدی موجود در AdWord وجود دارد و شما می توانید ترکیبی از عبارات، اصطلاحات و کلمات را برای ایجاد کلمات کلیدی مارک برای خود انتخاب کنید. بهترین مثالها Pixelbuilder، سازمان های دیجیتال، لیدز، فیس بوک و دیگران است. همه آنها کلمات کلیدی مارک هستند و می توانند در تمام مطالب خود برای نتایج موتورهای جستجو بهتر استفاده شوند.

اشتباه نخواهد گفت که کلمات کلیدی مارک باید بخشی از استراتژی های بهینه سازی موتور جستجوگر شما باشد. بنابراین، شما باید آنها را عاقلانه انتخاب کنید به عنوان آنها اعتبار و دیدگاه سایت شما را بهبود بخشد..شما باید با چگونگی پیدا کردن کلمات کلیدی مارک و نحوه نوشتن مطالب بر اساس آن آشنا باشید. باید ترکیبی از کلمات کلیدی وجود داشته باشد، به خصوص اگر نام تجاری جدیدی را راه اندازی کرده باشید و نام آن برای اکثر افراد در اینترنت ناشناخته باشد.

کلمات بدون مارک

همانطور که قبلا ذکر شد، کلمات کلیدی مارک و عبارات حاوی نام تجاری شما هستند، کلمات کلیدی بدون مارک آنهایی هستند که هیچ ارتباطی با نام تجاری شما ندارند. در عوض، شما از آنها استفاده می کنید تا سایت خود را به خوبی در نتایج موتور جستجو رتبه بندی کنید. به عنوان مثال، لیدز بازاریابی، آژانس دیجیتال، آژانس های NET، شرکت لیدز و غیره. همه آنها کلمات کلیدی بدون مارک هستند و می توانند در محتویات شما برای رتبه بندی خوب استفاده شوند. این نیز می تواند مربوط به محصولات، خدمات و مکان شما باشد. کلمات کلیدی بدون مارک را می توان با طیف وسیعی از ترکیب ها و عبارات استفاده کرد. به علاوه، شما می توانید برخی از انواع و متون منحصر به فرد را وارد کنید تا سایت خود را در بالای جستجوی گوگل

کلمات کلیدی کوتاه

کلمات کلیدی دم کوتاه هستند کلمات کوتاه و باید در طیف گسترده ای از متن استفاده می شود. شما می توانید کلمات کلیدی دلخواه کوتاه را در یک متن برای دریافت نتایج با کیفیت استفاده کنید، اما اطمینان حاصل کنید که آنها مربوط به نام تجاری شما و مخاطبان مورد نظر شما هستند. کلمات کلیدی دندانه دار کوچک بیشتر از کلمات کلیدی دم طولانی هستند و می توانند چندین بار استفاده شوند، انگیزه مردم برای خرید خدمات و محصولات شما. بعضی از بهترین مثالها آژانس دیجیتال، توسعه وب سایت، آژانس های وب، سازنده وب و دیگران است.

دندان بلند کلمات کلیدی

کلمات کلیدی دم بلند تر جامع تر و دقیق تر از عبارات کوتاه و کلمات کلیدی هستند. شما می توانید از آنها به صورت جداگانه استفاده کنید یا آنها را با طیف وسیعی از عبارات ترکیب کنید تا نتایج عالی دریافت کنید. به عنوان مثال، نام تجاری من دیجیتال است. در اینجا شما باید نام برند خود را بنویسید و در مورد بعضی از مارک های مشابه با همان نوع برای مشارکت بیشتر و بیشتر کاربران بحث کنید. شما می توانید کلمات کلیدی طولانی را با توجه به نیازها و انتظارات خود تغییر دهید یا تغییر دهید

November 29, 2017