Back to Question Center
0

این را از دست ندهید! Semalt تجربه های جستجوگرها را در این سال تجربه می کند

1 answers:

SEO یکی از متداول ترین و قوی ترین روش ها یا استراتژی ها برای افزایش دید آلی وب سایت شما در اینترنت است. برخی از چیزها، تاکتیک ها و ایده هایی که باید از آن مراقبت کنید وجود دارد. یک کلمه که می تواند تعریف کند بهینه سازی موتور جستجو "آزمایش" است - oculos leonard illesteva. لازم است چند کلمه کلیدی را امتحان کنید و با استراتژی ها و روش های جدید برای موفقیت در اینترنت امتحان کنید.

جیسون آدرر، مدیر موفقیت مشتری Semalt ، در اینجا در مورد برخی از عملیات جستجوگرها که شما باید امسال امتحان کنید بحث کرده است.

اجازه بدهید به شما بگویم که آزمایشها همه پایه ای برای بهینه سازی موتورهای جستجو هستند و تضمین می کنند که ترافیک بیشتری در صفحات وب شما ایجاد شود. بدون آزمایش های جستجوگرها ممکن است هر کسی بتواند انقلاب هایی را در وب جهانی انجام دهد.

آزمایش 1: هرس محتوا

همه کارشناسان SEO می دانند که محتوای پادشاه است. بدون شک در آن وجود دارد، زیرا بدون محتوای کافی، سایت شما نمیتواند در اینترنت نشسته باشد. متأسفانه، افراد مختلف ترجیح می دهند چرخش محتوا را برای صرفه جویی در وقت و تلاش خود ترجیح دهند..این استراتژی هرگز نتایج دلخواه شما را نخواهد داد. به همین دلیل است که شما باید محتوای کافی ایجاد کنید و از کلمات کلیدی مرتبط در مقالات خود استفاده کنید. افراد مختلف بر این باورند که این بدان معنی است که تعداد زیادی از مقالات را به صورت روزانه ایجاد کنید. در واقع، این تنها به این معنی است که شما هر روز یک مقاله می نویسید و باید از کیفیت بالای برخوردار باشد. مؤسسات سخت تلاش می کنند مطالب خود را توسط نویسندگان برتر از همه نقاط جهان نوشته شوند. آنها نسبت به نویسندگانشان عادلانه پرداخت می کنند و کارهای زیادی را انجام می دهند. شما نباید فقط مقالات با کیفیت را بنویسید بلکه با کلمات کلیدی و عبارات جدید نیز تجربه کنید تا صفحات خود را در نتایج موتورهای جستجو نشان دهید. گوگل تمام صفحات وب سایت را بر اساس کیفیت محتوا و مجوز دامنه کلی شما برآورده می کند. اگر تعداد زیادی صفحه ایجاد کرده اید، مهم است که آنها را با مقادیر نوشته شده یا محتوای وب indexed کنید.

آزمایش 2: بهینه سازی تجربه کاربر

تجربه کاربر همیشه شمارا مهم نیست که کدام بخش از جهان شما زندگی می کنید. آن را به عنوان کلید موفقیت در نظر بگیرید و بازدیدکنندگان خود را با یک تجربه عالی تجربه کنید. یکپارچه کردن استراتژی های مختلف به جستجوگر شما به عنوان یک تجربه بی پایان، به طوری که بیشتر و بیشتر مردم علاقه مند به صفحات وب خود را نشان می دهد. بد نیست بدانید که الگوریتم ها و استراتژی های گوگل در ماه های اخیر تغییر کرده است. بنابراین، شما باید بهتر درک کنید که موتورهای جستجو چه می خواهند و چگونه می توانید یک تجربه مثبت برای کاربران خود در یک وب سایت به ارمغان بیاورد. هرچه بیشتر ذهنیت بازدیدکنندگان شما را درک کنید، شانس شما برای بهبود و جذب هر دو بازدید کننده و موتورهای جستجو به خصوص گوگل است .

آزمایش 3: افزایش اتصال داخلی

یک متخصص جستجوگرها اهمیت تمرکز بر ارتباطات خارجی و داخلی را می داند. پیوند داخلی خود را تا حدی بسیار مهم است. پر کردن کلمات کلیدی یا متن لنگر نادرست فقط برای پیوند دادن به مقالات مختلف شما لازم نیست. در عوض، شما باید موضوعات مختلف را انتخاب کنید و مطمئن شوید که کیفیت به هیچ وجه به خطر نمی افتد. پیوند تمام صفحات مربوطه را با یکدیگر و نتایج خوبی در عرض چند هفته دریافت کنید.

November 29, 2017