Back to Question Center
0

آیا می خواهید کیفیت وب سایت خود را تضمین کنید؟ - ؛ خوب، گوش دادن به Semalt!

1 answers:

الیور کینگ، Semalt مدیر موفقیت مشتری، می گوید که بسیاری از مردم بر این باورند که صرف نظر از Google Analytics خود مهم نیست، اما چنین نیست. در عوض، به شما یک حس ایمنی را به عنوان صاحب وب سایت یا یک وب مستر می دهد. در هفته های اخیر سعی کردم راه های زیادی برای اطمینان از کیفیت و عملکرد کلی وب سایت من داشته باشم - grain storage techniques drying methods for corn. شما باید اهمیت افزودنیهای مرورگر حذف شده، خروج از طریق ISP یا IP ها و همچنین خروج از طریق کوکی ها را در نظر داشته باشید.

مرورگر افزودنی مجزا

با تشکر از گوگل به عنوان شرکت ایجاد کرده و توسعه افزونه های مرورگر گوگل آنالیز را برای ایجاد کار ما آسان تر ساخته است. اشتباه نخواهد بود که این یکی از سریعترین و ساده ترین راه برای مسدود کردن دیدگاه های خود و افزودنیهای موجود در Google Analytics باشد. شما باید به گزینه های دسکتاپ و مرورگرهای موجود توجه داشته باشید و هرگز نباید با Internet Explorer بروید. با این گفتن، من با این روش مخالفت می کنم..یکی از مشکلات عمده من با افزودنیهاست. من می خواهم آنها را برای قبول ترافیک بومی از دستگاه های تلفن همراه و دسکتاپ فعال کنم. تا کنون، من این کار را نکردم، اما هنوز تعداد زیادی از تکنیک ها را آزمایش می کنم. علاوه بر این افزودنیها شما را از همه گزارشات Google Analytics حذف خواهند کرد زیرا شما در تلاش برای تغییرات بزرگ هستید.

حذف از طریق ISP / IP

برای حذف از طریق ISP یا IP، شما باید به حساب Google Analytics خود وارد شوید و بر روی گزینه مدیریت کلیک کنید. در اینجا شما باید از گزینه کشویی انتخاب کنید و روی دکمه فیلتر کلیک کنید. اطمینان حاصل کنید که تمام فایلهای ناشناخته و ناآشنا را از این لیست حذف کرده اید. در غیر این صورت، شما باید با برخی از مشکلات مواجه شوید. بگذارید به شما بگویم که این روش به اندازه روش فوق مؤثر نیست؛ با این حال، هنوز هم توسط بسیاری از مدیران وب در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد و برای اجرای آسان است. مزیت این روش این است که شما می توانید IP ها و ISP ها را از هر نقطه از جهان حذف کنید و نیازی نیست که سیستم کامپیوتری یا لپ تاپ خود را لزوما تغییر دهید. همچنین شما را قادر به فیلتر کردن نام دامنه، اطمینان از کیفیت ترافیک وب خود را آسان می کند.

خروج از طریق کوکی ها

اخیرا کوکیهای وبسایت خود را برای ایجاد داده های مربوطه تنظیم کرده ام زیرا باید برای تمام وبسایتها باشد. این می تواند بر روی تمام انواع دستگاه های تلفن همراه و دسکتاپ کار کند و بهترین نتایج را به دست آورد. گوگل اغلب سیاست ها، شرایط و شرایط خود را به روز می کند تا اطمینان حاصل شود که آنها با تنظیمات پیکربندی پیشرفته خود و با استانداردهای گوگل آنالیتیک مطابقت دارند. اجازه دهید در اینجا به شما بگویم که وبسایت من نسبتا ثابت است، به این معنی که چند دامنه چند را ندارد و از هر دستگاه تلفن همراه یا رایانه ای قابل دسترسی است. من اخیرا UA-XXXX-Y را در Google Analytics ID خود تغییر دادم و نتایج بسیار خوبی داشتم. اکنون خوشحال هستم که می بینیم که ترافیک با کیفیت زیادی را به وب سایت من می رساند و همه دیدگاه ها از افراد اصلی و نه ربات ها می آید.

November 28, 2017